2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk gebeliğimde yumurta takibi yapıyordum çünkü bir türlü hamile kalamıyordum ama yine kızım oldu hee diğer günler korunmadık ama sonuçta tam günü saatinde de verdik odunu yani
İlkinde 3 sene tutmayan bebe şimdi 1 damladan anında tuttu mesela herşey Allahın elinde.
İnstagramda görüyorum bir sürü oğlu olup kız için sürekli doğuranlar var ya da tam tersi olanlar eminim her yöntemi denemişlerdir ama vermeyince mabud ne yapsın mahmud
Yine de çok planlı yapanlar denesin tabi benim de planlı olsa belki bende denerdim. Mesela erkek bebek için baba sert bir kahve içsin proteinli beslensin diye okumuştum eskiden internette eşimle tesadüfen kahveye ve ete dadanmıştık o ara tatil falan yapmıştık ye iç yat modu ama yine kız

Benim öncesinde de oldu sonrasinda da artık hergun falan denemeye baslamisdik son çare tutturabilelim tüp oncesi diye sende tutmuş bak.

SevimliKedii senin için regl aplikasyonuma dönüp baktım. Aylar önceye dönmek tuhaf hissettirdi bu arada

İlişkiyi not etmişim yumurtlama günü ilişki olmuş. Cinsiyet kız

Oğluma hamile kaldığımda ne zaman ilişki oldu hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle yumurtlamayı değerlendireyim demişimdir.
Ovulasyon kullanmadım tabi belirtiler ve uygulama ile ilerledim.

Ben inanmıyorum şahsen cinsiyet için diyet veya ilişki günü olayına. Allah ne isterse o

Geçmiş olsun canım. Portakal mandalina ya da c vitamini olacak şeylerden tüketmeye calis. Benim eşim de Covid oldugunda doktorum bol su icmemi ve vitamini almamı soylemisti. Ihlamur da 2 bardağı geçmeden icilebiliyor.

Benimde 2 seneyi gecmisdi artık sonunda çok ilişkiyle tuttu rabbim hayirlisini versin yaa kısmet işte bak hemen gelmiş bu sefer. Aynen senin dediğin gibi şeyler vardı o grupda da başka şeylerde vardı hatta da onkafar hatırlamıyorum detayını şu an çok oldu okuyali.

Kızlar aranızda SMA hastalığını araştırma adına birşey yapan oldu mu? Tahlille ultrasonla belli olmuyor galiba. Sağlık ocağında bir test yapılıyor diyenler olmuştu ben sormadım ama burada yapmazlar heralde yaptıran oldu mu? Detaylıya girenler dr undan bununla ilgili bilgi alan oldu mu?

Peki bilin bakalım geçen hafta altınlarını satan yonca şuan nasıl zarara girmiştir allahım yaaaa
Arkadaşlarla altın gününe girdik ayda 1 çeyrek aslında en son toplamak en güzeli ama kurada ilk bana çıktı hepsini olduğu gibi iade edicem şimdi bunlar kenarda dursun yeni alırım da demicem lazım değil

Bence çok isteyince olmuyo yaaa , ben sen erkek dedin olmadı ftbl kız istedi olmadı, bende kız istedim erkek oldu evrene yanlış mesajlarmı yolluyoz napıyoz anlamadım
İlk çocukta bende çok kız istemiştim. Erkek oldu. Yine kiz istemekle birlikte bir süredir bekleyip de olmadığı için erkek de olsa uzulmeyecegimi anladım. Ama kız oldu. Ama halen sevinemesim çok garip hala ya erkeğe dönerse korkusu var sanırım.

Kız niye sattın tutaydın ya yarın ne olacak hiç belli değil bu memlekette
Yaaaaa evlendiğimden beri tutuyoruz bizim evimiz kentsel dönüşümde, dolar fln artınca müteahhit de parayı arttırdı, geçen haftada para istedi mecbur bozdurmak zorunda kaldım hepsini 812 yken bozdurk şimdi 900 ü geçtii , evde toplaştık ağlıyoruz
Doğum için sadece 1 tane bilezik ayırmıştım tek o kaldı

Ayrıntılıda iyice görür inanırsın

Arkadaşlarla altın gününe girdik ayda 1 çeyrek aslında en son toplamak en güzeli ama kurada ilk bana çıktı hepsini olduğu gibi iade edicem şimdi bunlar kenarda dursun yeni alırım da demicem lazım değil
Abboowwww bu devirde çeyrek günü yapılırmı yaaaa batarızher ay 1000 tl gidiycwm allahdan ilk sana gelmiş

Hee sebebin varmış ama canım sağlık olsun boşver sonuçta ev sahibi olacaksın o da günden güne artıyor.

Gerçekden ama yaa çok istiyince olmuyomuş onu anladımakışına bırakıcaksın, hayatım boyunca hiç kendimi erkek annesi olarak hayal etmemiştim ama çokda sıkıntı etmiyorum nede olsa ilk çocuk yaniii 2. Yi yapıcğaım için hala bi umudum var
Ama senin yerinde olsam bende bi tedirgin olurudm değişenler var çinkü

Hee sebebin varmış ama canım sağlık olsun boşver sonuçta ev sahibi olacaksın o da günden güne artıyor.
Aynen allahdan o konu olmasa hauatta satmazdım, ama dolar arttıkça müteahhit instla dahada arttıkrıyo parayı delirecğiz, kentsel dönüşüme girmeden önce çok düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…