2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar eşim pozitif çıktı demiştim. Bende sabah boğaz dolgunluğu ve başağrısı var hafif. Muhtemelen geçti. 3. Doz olalı 10 gün kadar oldu. Hamilelik öncesi de geçirmiştim. Belki de az etkileyerek geçecek. Parol ateş olmadıkça almayacağım. Bitki çayı kullanıyor musunuz? Dr nane limon yada ıhlamur abartmadan dedi. Boğazım daha iyi, halsizlik ve başağrısı var. Bebeği etkilemez değil mi? 😔😱
Eşim kovit pozitif, yeni öğrendik. Pazar akşam hafif kırgınlığı vardı. Pazartesi biraz fazlalaştı, özellikle salı ağırdı. Salı akşam hafifledi ve bugün de evde ve iyiydi. Öğlen verdik, şimdi çıktı. Bu sürede tabii aynı evdeyiz vs. Yani hafif öksürük dışında çok birşeyi kalmadı. Dün yoğun takviye, bitki çayı,pekmez vs kullanmıştı zaten.

Şimdi 3. Dozu olmuş ben bu noktada aynen devam etsem mi... çünkü öksürük haliyle yayılım vardı eşimde kaç gündür. Bende de şöyle birşey oldu. Salı sabah 8 gibi inanılmaz bir acıyla kalktım. Tüm sırtım ve göğsüm iç boşlukları acıyor nefes alırken. Acaba kovit mi vs derken gece üstümü açtığımı hatırladım. Yarım saat hareketsiz durdum. Sonra yorganı çekip iki saat yattım. Ter içinde uyandım, duş aldım ve birşeyin kalmadı. Acaba bana geçirdi de 3. Doz sonrası ciddi ağrı dışında başka bir etki olmadan geçirmiş olabilir miyim? Şuan da iyiyim, bir problem yok.

Dun çarşıya çıktım kizlar az dolanmak için ama çok rahatsız oldum ya bulduğum her yere oturmak istedim çok bitkindim bence bu hamilelikten değil covid den sonra kaldı bende .. inşallah canlanirim bi an evvel resmen canim yok.. dun hiç bakamadım buraya doğru düzgün.. Allah korusun resmen regl olacakmışım gibi Ağrı girdi kasık ve belime sonra sancı girdi bu kadarcık gezme ile nasıl bu hale geldim anlamadım uzandım kalkamadım belim Kuyruk sokumum resmen tutuldu falan fenaydim yani insallah bebiş iyidir kendini yorma ona zarar vermiyordur.. Ben hareketi bi hissedip bi hissetmiyorum o yüzden dun hissetmedim mesela .
Ben ilk yürümeye başladığımda kötü olmuştum böyle alıştım sonra. Hareketsizlik daha kötü aslında. Her gün çok az da olsa yürü bence. Belin falan açılır, yoksa daha çok ağrı çekiyor insan.

Hanımlar eşim pozitif çıktı demiştim. Bende sabah boğaz dolgunluğu ve başağrısı var hafif. Muhtemelen geçti. 3. Doz olalı 10 gün kadar oldu. Hamilelik öncesi de geçirmiştim. Belki de az etkileyerek geçecek. Parol ateş olmadıkça almayacağım. Bitki çayı kullanıyor musunuz? Dr nane limon yada ıhlamur abartmadan dedi. Boğazım daha iyi, halsizlik ve başağrısı var. Bebeği etkilemez değil mi? 😔😱
Kızların çoğı oldu, bebekler gayet sağlıklıydı. Geçmiş olsun
Ihlamura bana da izin vermişti doktorum
Üşüttüğümde ben de nane limon içmiştim. Bir zararı olmadı
Ama bence birinden birini iç. Bir gün birini bir gün diğerini.

Güzel anneler günaydın ❤️ Biz Mart gibi günübirlik Edirne’ye gideceğiz kısmetse. Merak ettiğim şu e bebekte sadece sitedeki ürünler mi var? Yani mağazada daha fazla çeşit var mı? Sitede de çok ürün var ama mesela bazı şeyler tükenmiş görünüyor. Mağazada, sitede olmayan güzel ürünler oluyor mu?

Güzel anneler günaydın ❤️ Biz Mart gibi günübirlik Edirne’ye gideceğiz kısmetse. Merak ettiğim şu e bebekte sadece sitedeki ürünler mi var? Yani mağazada daha fazla çeşit var mı? Sitede de çok ürün var ama mesela bazı şeyler tükenmiş görünüyor. Mağazada, sitede olmayan güzel ürünler oluyor mu?
Ben bazı ürünleri öyle aldım, sitede tükendi yazıyordu. Mağazada vardı.

Ya ben pek anlamıyorum ama kabin en mantıklı galiba.. peki bebek bunda ilk dogunca yatıyor mu ve en önemlisi hadi oto koltuğu zaten alınacak ama travel de puset oto koltuğu da oluyor yeni doğunca bebek 6 aylik dönemde araçta ne ile Seyehat edecek ayrıca puset mi almak lazım.. çünkü çoğu hastane puset olmadan çıkmaya izin vermiyormuş travelin puseti var da kabin alırsak puset de mi almamız lazım
Pusetsiz izin vermiyomuymuş yaahu alan var alamayan var, pusetin yok sana çocuğu veremem mi diyor😃😃 şaşırdımmm annağğğ
Düşünsene öyle bişi olduğunu olay çıkarırım😂😂😂

Pusetsiz izin vermiyomuymuş yaahu alan var alamayan var, pusetin yok sana çocuğu veremem mi diyor😃😃 şaşırdımmm annağğğ
Düşünsene öyle bişi olduğunu olay çıkarırım😂😂😂
Evet ben de duydum bunu bir çok hastane izin vermiyormuş

Bir çok kişi grupda covit geçirdi ama çok şikür hep bebekle ilgili iyi şeyler duydular sen kendine iyi bak bu süreçde oda iyi olur😍🙏🏻 Geçmiş olsun

Allah allahhhh ben benim hastaneyede sorayım bi ama değişik ben puset almıcam çünkü işime yaramıyo 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Bende almicakdim açıkçası arkadaşımda varmış o veririm ben sana dedi onunkini kullanacagim gerekli olursa. cok lazım olursa alırsın temiz bir tane dolapdan olur biter bence👍en fazla 6 ay kullanılacak bişey zaten. Bu arada kolun nasıl ağrın falan varmı ?

18 martta gelin bende gitcem e bebekte buluşuruz😂 Mağazada çok fazla kıyafet var öncelikle sitedeki gibi değil ve sitede hemen tükenen her şey orada mevcut genelde.

Bende almicakdim açıkçası arkadaşımda varmış o veririm ben sana dedi onunkini kullanacagim gerekli olursa. cok lazım olursa alırsın temiz bir tane dolapdan olur biter bence👍en fazla 6 ay kullanılacak bişey zaten. Bu arada kolun nasıl ağrın falan varmı ?
İlginç amaaaa yaaa travel sistem bebek arabasından vazgeçince pusettende vazgeçmiş oldum haliyle🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Oyuzden almayı düşünmüyodum evdede ana kucağı aldık ne biliyim🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Aaaa ben aşı olduğumu unuttum ya😃😃 hiç ağrımadı valla şuan hiç bişi yok💪🏻
Senin ağrıyomu nasılll

İlginç amaaaa yaaa travel sistem bebek arabasından vazgeçince pusettende vazgeçmiş oldum haliyle🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Oyuzden almayı düşünmüyodum evdede ana kucağı aldık ne biliyim🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Aaaa ben aşı olduğumu unuttum ya😃😃 hiç ağrımadı valla şuan hiç bişi yok💪🏻
Senin ağrıyomu nasılll
Nasıl içine siniyorsa öyle yap canım sonuçta sen kullancaksin herkes amacına göre alıyor.ben ağır olmamasını pratik olmasını istiyorum o yüzden kabin secdim.ozellik isteyen travel alıyor herkesin kendi kararı.benimde yok çok şükür ağrım ya 👍 inşallah daha da olmaz bakalım.

Bence çok isteyince olmuyo yaaa , ben sen erkek dedin olmadı ftbl kız istedi olmadı, bende kız istedim erkek oldu😃😃 evrene yanlış mesajlarmı yolluyoz napıyoz anlamadım😃🤦🏼‍♀️
Çocuğu yapmadan önce isticektik orada bir bağlantı hatası oldu ben şahsen habersiz hamile kaldığım için dua edene kadar cinsiyeti belli olmuştu bile😂

Nasıl içine siniyorsa öyle yap canım sonuçta sen kullancaksin herkes amacına göre alıyor.ben ağır olmamasını pratik olmasını istiyorum o yüzden kabin secdim.ozellik isteyen travel alıyor herkesin kendi kararı.benimde yok çok şükür ağrım ya 👍 inşallah daha da olmaz bakalım.
Aynen dediğin gibi benim için pratiklik önemli tek başıma diğermin altından kalmam dışarda😃😃

Aman aman çok şülür ağrımız olmadı

X