2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Planlı gebeligi olanlar ve cinsiyeti erkek olan kızlar biseyi merak ediyorum ben ya 😅😅😅 2 seneyi gecmisdi ben hamile kalana kadar bu kk da çok gezdim.bazi konular vardı cinsiyet üzerine kurulan falan görmusdum.yumurtlama günü birlikte olunduğunda cinsiyetin erkek olduğu yönünde paylaşımları vardı.ovulasyonla çatlamaya görüp ondan belli bı saat sonra beraber oluyolar, onların diyetleri falan varmış onu yapiyolarmis alkali diyeti mi neydi😳 x kromozomu yavaş ve çok yaşıyor, y kromozomu hızlı ve az yaşıyor bu sebeple yumurtlama günü hızlı spermler önce dolleyip erkek olma ihtimali varmış falan.cinsiyet fark etmezde ben bu tutuyormu gercekden merak ettim 🤭bayağı grupları var çünkü deneyenler.erkek olan ve planlı olanlardan yorum bekliyorum 🙂

Son düzenleme:
Evet ben de duydum bunu bir çok hastane izin vermiyormuş

Bizim hazırdı kenarda. Hemşire odaya gelip sormuştu puset var mı yoksa getirin diye seneler önce..

Kardeşimin yoktu. Eşi hastanenin karşısındaki avm den gidip almıştı.
Mağaza sahibi "sabahları hastalar çıkış yapabilmek için puset almaya geliyorlar mağazayı sabah açarken önünde müşteri oluyor" demiş 😂😂

Yani doğum masraflarına puset de eklenmeli.
Hastane yönetimi bebeğin güvenliği için gerekli görüyor. Bir nevi prosedür yani.. 🙄

Güzel anneler günaydın ❤️ Biz Mart gibi günübirlik Edirne’ye gideceğiz kısmetse. Merak ettiğim şu e bebekte sadece sitedeki ürünler mi var? Yani mağazada daha fazla çeşit var mı? Sitede de çok ürün var ama mesela bazı şeyler tükenmiş görünüyor. Mağazada, sitede olmayan güzel ürünler oluyor mu?

Sitede görmediğim takımları ve tulumları görüyorum mağazada. Hatta siteden bağımsız sezon sonu indirimi de oluyor elden çıksın diye ☺️

Sen hala başlamadın mı 😱😱 bak benimle aynı gün aldın antibiyotiği, benim ağrılarım geçti bile.
Kızlar bu enfeksiyon böyle suyla geçirilecek derecede olsa doktor zaten vermez

Prospektüsünde bile gebelikte kullanım kısmında doktorunuz enfeksiyonun mu ilacın mı daha zararlı olacağı kanısına kendi varır diyor.

Yapmayın, bir zararı olsa doktor zaten vermez
Açıkçası o gün bekledim bi gün sonra suya abandim olmadı ertesi gün atacaktım çarşıya çıktım unuttum bu akşam alcam inşallah haklısın
Ben ilk yürümeye başladığımda kötü olmuştum böyle alıştım sonra. Hareketsizlik daha kötü aslında. Her gün çok az da olsa yürü bence. Belin falan açılır, yoksa daha çok ağrı çekiyor insan.
Ya ankara yi bilir misin cooook yokuş ama öyle böyle değil inerken bile bi ayağın takilsa yuvarlanarak inersin o derece dik .. hadi indim binmesi dert yani yokuşu geri çıkamam o yüzden eve hapsoluyorum ..

Bizim hazırdı kenarda. Hemşire odaya gelip sormuştu puset var mı yoksa getirin diye seneler önce..

Kardeşimin yoktu. Eşi hastanenin karşısındaki avm den gidip almıştı.
Mağaza sahibi "sabahları hastalar çıkış yapabilmek için puset almaya geliyorlar mağazayı sabah açarken önünde müşteri oluyor" demiş 😂😂

Yani doğum masraflarına puset de eklenmeli.
Hastane yönetimi bebeğin güvenliği için gerekli görüyor. Bir nevi prosedür yani.. 🙄
Abi de yolunu bulmus. 😂
Yani aslında bir nevi mantıklı ama kullanmayacak insana dayatma yapmak da saçma

Planlı gebeligi olanlar ve cinsiyeti erkek bu olan kızlar biseyi merak ediyorum ben ya 😅😅😅 2 seneyi gecmisdi ben hamile kalana kadar bu kk da çok gezdim.bazi konular vardı cinsiyet üzerine kurulan falan görmusdum.yumurtlama günü birlikte olunduğunda cinsiyetin erkek olduğu yönünde paylaşımları vardı.ovulasyonla çatlamaya görüp ondan belli bı saat sonra beraber oluyolar, onların diyetleri falan varmış onu yapiyolarmis alkali diyeti mi neydi😳 x kromozomu yavaş ve çok yaşıyor, y kromozomu hızlı ve az yaşıyor bu sebeple yumurtlama günü hızlı spermler önce dolleyip erkek olma ihtimali varmış falan.cinsiyet fark etmezde ben bu tutuyormu gercekden merak ettim 🤭bayağı grupları var çünkü deneyenler.erkek olan ve planlı olanlardan yorum bekliyorum 🙂
Canım benimki planlı değildi ve hangi gün tuttu hiçbir fikrim yok ama ben bunların hiçbirine inanmıyorum. 8-10 tane oğlu olanlar var ne alkalisi ne yumurtası Allah aşkına. Devlet hastanesi roman dolu yemeğe ekmek bulamıyo çoğu dizmişler sıra sıra kızı oğlanı hatta ben oradayken biri geldi 10 haftalık bebeği aldırmak istiyo bide bebek arabasında var erkek bebek kocası askerdeymiş ne ara geldi yaptı da tutturdu bilmem dr da kocaman bebek alamam dedi gönderdi başka biri geldi 4 tane kız ne duyduysam yaptım yine kız diyo. Mesela tüp bebek anında dölleniyor günü saati bile belli o zaman hep erkek olması gerekmez mi tüp bebeklerin? Herşey kader kısmet alnımızda ne yazdıysa o biz sadece ikisinden de olsa diye gönlümüzden geçiriyoruz ama yumurtaya can veren rabbim cinsiyetini de bize sormuyor.

Açıkçası o gün bekledim bi gün sonra suya abandim olmadı ertesi gün atacaktım çarşıya çıktım unuttum bu akşam alcam inşallah haklısın

Ya ankara yi bilir misin cooook yokuş ama öyle böyle değil inerken bile bi ayağın takilsa yuvarlanarak inersin o derece dik .. hadi indim binmesi dert yani yokuşu geri çıkamam o yüzden eve hapsoluyorum ..
Bir dönem gelmiştim bi kaç günlüğüne kızılay’ı gördüm sadece. O yüzden çok fikrim yok açıkçası. Sokakta bile turlasan olur aslında. Sokağınız da mı bayır?
En kötü evde yavaş tempoda hamilelerin yapabileceği egzersizleri yap bence. Hareketsizlik doğum anında da zorluyor çünkü, doğumun da kolaylaşır.

Ben araba bagajimiz ufak ve ankara da bi yere çıksam esim isteyken taksi ile dönebilirim eve bu yüzden yazılanları deneyimleri okuyup travel den vazgeçtim kabin mi ne onu düşünüyorum ama şimdi de puset olayı çıktı 🤦🏻‍♀️ hadi 6 aydan sonra zaten oto koltuğu alacağız iki ailede başka şehirde yaşıyor çünkü ama puset dediğin ilk 6 aymis zaten araca bağlanma olayı .. almasak da 6 ay aile ziyaretine gitmeyelim desek bu seferde hastaneler zorunlu kılıyormus. Amaaan kafam iyice karıştı
Morkahve Morkahve

Bir dönem gelmiştim bi kaç günlüğüne kızılay’ı gördüm sadece. O yüzden çok fikrim yok açıkçası. Sokakta bile turlasan olur aslında. Sokağınız da mı bayır?
En kötü evde yavaş tempoda hamilelerin yapabileceği egzersizleri yap bence. Hareketsizlik doğum anında da zorluyor çünkü, doğumun da kolaylaşır.
Evimin onunde arabamız yan duruyor öyle diyeyim binerken kapıyı falan açamıyorum esim tutuyor öyle yan duruyor evimin onu yokuş :cry:

Canım benimki planlı değildi ve hangi gün tuttu hiçbir fikrim yok ama ben bunların hiçbirine inanmıyorum. 8-10 tane oğlu olanlar var ne alkalisi ne yumurtası Allah aşkına. Devlet hastanesi roman dolu yemeğe ekmek bulamıyo çoğu dizmişler sıra sıra kızı oğlanı hatta ben oradayken biri geldi 10 haftalık bebeği aldırmak istiyo bide bebek arabasında var erkek bebek kocası askerdeymiş ne ara geldi yaptı da tutturdu bilmem dr da kocaman bebek alamam dedi gönderdi başka biri geldi 4 tane kız ne duyduysam yaptım yine kız diyo. Mesela tüp bebek anında dölleniyor günü saati bile belli o zaman hep erkek olması gerekmez mi tüp bebeklerin? Herşey kader kısmet alnımızda ne yazdıysa o biz sadece ikisinden de olsa diye gönlümüzden geçiriyoruz ama yumurtaya can veren rabbim cinsiyetini de bize sormuyor.
Bencede öyle sonuçta her erkek yumurtlama gününde olmuyordur sacmada ne bilim bayağı bayağı uğraşanlar vardı okumusdum sadece erkek olanların yumurtlama gününü oldu ilişkisi gercekden diye aklıma geldi şimdi cinsiyet muhabbeti olunca 🙂tüp bebek bu arada yumurtlama günü transfer yapılmıyor 🤗yumurtaları toplayıp yumurtalıktan, dışarda spermlerle aynı ortama koyup dolluyorlar laboratuvarda o tamamen şans hangisi dollerse.muhakkak canım rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısı neyse onu versin önemli olan hayırlı evlat olması🥰

ben de bu arabadan aldım ama 2.el buldum 1.500 tl ye gayet tertemizdi,aldığımız kişinin çocuğu da küçücüktü,kullanamamışlar sanırım çünkü ağır hakkaten ama yazın dışarı çıkınca pusette arabaya takılıyor olduğundan rahat ederim diye düşündüm.ee oto koltuğu olarakta kullanılıyor 6 ay.
sonrasında da rahat edeceğim bi araba bulurum artık

Ben araba bagajimiz ufak ve ankara da bi yere çıksam esim isteyken taksi ile dönebilirim eve bu yüzden yazılanları deneyimleri okuyup travel den vazgeçtim kabin mi ne onu düşünüyorum ama şimdi de puset olayı çıktı 🤦🏻‍♀️ hadi 6 aydan sonra zaten oto koltuğu alacağız iki ailede başka şehirde yaşıyor çünkü ama puset dediğin ilk 6 aymis zaten araca bağlanma olayı .. almasak da 6 ay aile ziyaretine gitmeyelim desek bu seferde hastaneler zorunlu kılıyormus. Amaaan kafam iyice karıştı
Yok mu bir tanıdığında sadece çıkış için ödünç alsan? Belki hastanenin öyle bir şartı yoktur bir sor bakalım. Valla arabada da şart değil kucağında tutar gidersin arkada oturup zaten ikidebir emzirceksin ve yeni doğduğunda yanından ayrılmak istemiceksin. Ben iki çocuğumda da almadım hiç ihtiyaçta duymadım hastanede istemiyordu o zamanlar kucağımda çıkarmıştım. Şimdi arabayı travel sistem aldık içinde o da var almış olduk yani ayrıca almazdım şahsen.

Bencede öyle sonuçta her erkek yumurtlama gününde olmuyordur sacmada ne bilim bayağı bayağı uğraşanlar vardı okumusdum sadece erkek olanların yumurtlama gününü oldu ilişkisi gercekden diye aklıma geldi şimdi cinsiyet muhabbeti olunca 🙂tüp bebek bu arada yumurtlama günü transfer yapılmıyor 🤗yumurtaları toplayıp yumurtalıktan, dışarda spermlerle aynı ortama koyup dolluyorlar laboratuvarda o tamamen şans hangisi dollerse.muhakkak canım rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısı neyse onu versin önemli olan hayırlı evlat olması🥰
Transfer günü önemli değil ki döllenme anı önemli yumurta ve spermi aynı anda birleştiriyor yani yumurtladığın gün döllenmiş gibi oluyor sonuçta erkek olması gerekmez mi🤔

Yok mu bir tanıdığında sadece çıkış için ödünç alsan? Belki hastanenin öyle bir şartı yoktur bir sor bakalım. Valla arabada da şart değil kucağında tutar gidersin arkada oturup zaten ikidebir emzirceksin ve yeni doğduğunda yanından ayrılmak istemiceksin. Ben iki çocuğumda da almadım hiç ihtiyaçta duymadım hastanede istemiyordu o zamanlar kucağımda çıkarmıştım. Şimdi arabayı travel sistem aldık içinde o da var almış olduk yani ayrıca almazdım şahsen.
Aslında aileler çok uzak zaten ilk 6 ay gitmeyiz herhalde ha sonrası da bilmiyorum ama 6 aydan sonra oto koltuğu oluyormuş ve baya 3 yasa kadar kullanılıyor ayarlaniyormus tabi yanlış da biliyor olabilirim..
Aslında hiç konu komşu arkadaşım yok bu şehirde ama bi akrabamız in çocuğu 1 yaşına girdi onlarda vardı birine vermedi satmadiysa ödünç isteyebilirim başka şehirde yaşıyor ama bi şekilde alırız ondan dur bakalım bence de puset saçma ama . Benim hastane yok canım şimdi sehor hastanesine gidiyorum ozelde doğum yapmak istiyorum ama ankara da özel her bi muayane 370 400 TL civarı diye şimdilik devletteyim tek maaş ile çok çok zor olur bize bi de tahliller falan gücümüz yetmez vallahi.. Yeni doğan yoğun bakım olan bir Özel hastane bakıyorum olanlar da xok pahalı bakalım o yüzden şimdilik devlette takipliyim.. olmadı dediğin gibi ödünç bulmaua çalışırım acaba kiralama olmuyor mu 😂😂

Planlı gebeligi olanlar ve cinsiyeti erkek olan kızlar biseyi merak ediyorum ben ya 😅😅😅 2 seneyi gecmisdi ben hamile kalana kadar bu kk da çok gezdim.bazi konular vardı cinsiyet üzerine kurulan falan görmusdum.yumurtlama günü birlikte olunduğunda cinsiyetin erkek olduğu yönünde paylaşımları vardı.ovulasyonla çatlamaya görüp ondan belli bı saat sonra beraber oluyolar, onların diyetleri falan varmış onu yapiyolarmis alkali diyeti mi neydi😳 x kromozomu yavaş ve çok yaşıyor, y kromozomu hızlı ve az yaşıyor bu sebeple yumurtlama günü hızlı spermler önce dolleyip erkek olma ihtimali varmış falan.cinsiyet fark etmezde ben bu tutuyormu gercekden merak ettim 🤭bayağı grupları var çünkü deneyenler.erkek olan ve planlı olanlardan yorum bekliyorum 🙂
bende bunları duymuştum o yüzden yumurtlama günüm gelmeden ilişkiye başladık ama yumurtlama gününde fırsat bulmuştuk değerlendirelim dedik (evde 13 yaşında ergen olunca😂) o zaman hamile kaldım sanırım .. bende merak ediyorum o kadar öncesi birlikte oldukta tam ilişki anındamı yumurtladım da Y spermi dölledi hemen,, öncekilerden bekleyen X yokmuydu hiç 🧐🧐

X