2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok acımasızsın. Hiç umut vermedin bana

Ben coook umut ettim burada sayfalarca yazım var geçmişte ama insaallah senin oğlun olur çok içten yazıyorum

Ay bende heves kırmış gibi olmuşum kusura bakma sonraki sayfaya geçmeden yazdım direkt. Her hamilelik farklı oluyor canım aynı cinsiyet bile olsa çok farkediyor o yüzden sen belirtiye falan hiç takılma yarın öğreneceksin zaten dimi hayırlısı neyse o olsun Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.

Umut edenler ve 3.ayni cinsiyeti bulanlar kulubü

2022 sayfa olmuş konumuz kızlar ya karnımdan kaşığıma doğru zonklama gibi bir şeyler oluyor normal midir sizce ? 19. Haftadayım karnım daha çıkmadı bile büyüdüğünden mi ki ? Bilemedim

Hergün kızıma 1 tane ayıklıyorum mecbur
Çok büyük olduğu için yarısını da ben yiyorum. Yoksa hayatta özellikle kalkıp ayıklamam kim uğraşacak
Benim bebeler narı annem bendeyken gordü şok oldular. Büyük yine geçen seneden hatırlıyor ama küçük diyorki anne ne güzel seymis

Benim bebeler narı annem bendeyken gordü şok oldular. Büyük yine geçen seneden hatırlıyor ama küçük diyorki anne ne güzel seymis
kızım meyve hastasıdır. Her meyveyi sever
O yüzden kışın 6 çeşit
Yazın heralde 7-8 çeşit meyve ooluyor evde.
Eşim her hafta alır .

Kısın nardan
Yazın ici kırmızı sulu büyük şeyden bıkıyorum kızım yüzünden. Doğra, ayıkla bitmiyor

Aynen. Varsa boşuna para vermeye gerek yok .
Bak ben de bundan almıştım kızıma . Taş gibi araba

Ben memnundum baya kabin tipten.

Biz bir de kv için kabin tipi arabayı kapatıp taşıması zor geliyor diye hafif bir baston araba almıştık. Hani şu şemsiye gibi dik kapatılanlardan. O da duruyor bir köşede unutmuşum

Aaa çok iyimis ama bizim burda mağaza yok maalesef. Sen al mutlaka. Pişik kremi ne almıştım hatırlamıyorum. A doktor Fito vermişti onu kullanmıştım hatırlıyorum. Ama butchen de iyi bir marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…