2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu arada hanimlar ben de baskı hissiyle bugun idrar tahlili verdim de yassı epitel 8 ama lökosit 18 olmuş. 2 hafta önce verdigimde yassı epitel 15 lökosit 4 dü. Bol bol su ictim. O zaman Simdi enfeksiyonu yassı epitel mi gösterir yoksa lökosit mi? Saglik ocagindaki doktor lökosit yüksek yani iltahap var dedi. Enfeksiyon mu oluyor bu noluyor ki.

Uygunlarda iş görüyor emin olabilirsin.
Netten bakıp araştıracaksın işte

Bende bugün doktordaydım , yıldım artık enfeksıyondan ya ...

Bende bu fikirdeyim. Uygunluğu değil kullanılıgı önemli. 15 20 bin bebek arabasına versem çocuğu zaten üstünden hiç indirmem ne evde ne disarda
Kapitalist sistem işte canim.

Görüyorum mesela ucuz bir bebek arabasını bile 2.çocuğunda tepe tepe kullanılar var.

Her marka kendi çapınca fena sayılmaz yani.

Eşim kovit pozitif, yeni öğrendik. Pazar akşam hafif kırgınlığı vardı. Pazartesi biraz fazlalaştı, özellikle salı ağırdı. Salı akşam hafifledi ve bugün de evde ve iyiydi. Öğlen verdik, şimdi çıktı. Bu sürede tabii aynı evdeyiz vs. Yani hafif öksürük dışında çok birşeyi kalmadı. Dün yoğun takviye, bitki çayı,pekmez vs kullanmıştı zaten.

Şimdi 3. Dozu olmuş ben bu noktada aynen devam etsem mi... çünkü öksürük haliyle yayılım vardı eşimde kaç gündür. Bende de şöyle birşey oldu. Salı sabah 8 gibi inanılmaz bir acıyla kalktım. Tüm sırtım ve göğsüm iç boşlukları acıyor nefes alırken. Acaba kovit mi vs derken gece üstümü açtığımı hatırladım. Yarım saat hareketsiz durdum. Sonra yorganı çekip iki saat yattım. Ter içinde uyandım, duş aldım ve birşeyin kalmadı. Acaba bana geçirdi de 3. Doz sonrası ciddi ağrı dışında başka bir etki olmadan geçirmiş olabilir miyim? Şuan da iyiyim, bir problem yok.

Bu kabin tipinin çift yönlüsü yokmuş galibaaa ona üzüldüm bi Keşke olsaydı
Evet. Aman bence kabinlerin çift ünlüleri barsa daberbat bisi. Denemek için bir arkadaşım vermişti. Süremedim yolda cok ciddiyim.

Yanı olacaksa ya benim sattığım tarzda araba olacak çift yönlü.
Ya da hiç olmayacak. Cunku berbat oluyorlar. Yolda süremedim yaa rezil oldu yolda3
Taksiyle eve döndüm dusun

Bende bu fikirdeyim. Uygunluğu değil kullanılıgı önemli. 15 20 bin bebek arabasına versem çocuğu zaten üstünden hiç indirmem ne evde ne disarda
Aynen iste kullanısliligini anlamak lazm bazen aliyrsn tuh surasi soyle olmasaydi surekli beni yoruyor ugrastiriyor diyoruz. Bakinca bana cogu iyi geliyor sadece kabinle travel arasinda boyut ve agirlik farki oldugunu anlayabilmiştim mesela neyse az daha arastiriyim bakalm. Yapacagim illaki bulacagim biseyler

Bende bunu merak ediyorum ya benim lökosit 1 yassı epitel 71 çıkmış önceki değer 8 di. Bi bilen yardımcı olsa da çözsek doktorum kongre için yurt dışındaymış yarın dönecek gösteremedim sonucu

Küçüklen bana baksın isterrim aslında kabine bayıldım kafam hala çift yönlü olmayaşında bastonlarada bakıyorum arada bakalım bi gidip kendimde bakıyım. Belkide dediğin gibi sıkıntı yaşarım orda deneyip alıyım

Bende bugün doktordaydım , yıldım artık enfeksıyondan ya ...
Herkes aynı modda ben de bakalm yarın dojtora gösterecegim. Bugun saglik ocagina verdim de. Enfeksiyon var mi yok mu anlamadm. Halbuki deli gibi su iciyorum zırt pırt tuvaletteyim. 2 hafta olmuş bişeyler demekki bunun önüne gecmek zor görünüyor

Git bak. Aç kapat arabayı
Kapalıyken eline al taşı
Arabanın kapanma şekline
Kapandığında kapladığı yere
Kaç kilo olduğuna
Bunlar önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…