2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dimi görünüşü çok tatlı, satın alınan sayfada gördümde annem yapar umuduyla kaydettim yok yapamıyo😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Saçma sapan şeyler yapıyo akla gelemicek şeyler bunu yapamadı😂

Bende bundan yaptırmak istiyorum fiyat sordum ama dönen yok 😂😅

Eklentiler

• 1ED4D860-3FE5-4551-BA5E-873868FE1EF7.jpeg
    1ED4D860-3FE5-4551-BA5E-873868FE1EF7.jpeg
    233,9 KB · Görüntüleme: 63
76yle hamile kaldım en son 80 dim geçen hafta , bugun bi tartıldımmmm abboowwwww 83 olmuşum yaaaa kesinlikle o tartıda bozuluk var😂😂😂
Ya oraya kıyafetleri ayakkabı vs ekle. 2/3 kilo fazladan çıkıyor neredeyse
Ben 13. Haftada gitmiştim evdekinden 4 kilo fazla çıktım orda. Ebeye diyorum ki benim botlarım zaten 3 kilo hadi hadi biraz kilo alacaksın bisey olmaz diyo
Sanki derdim kilo deli mi ne.
Yanlış bilgi yazıyorsun sonuçta. Daha sabah tartılmışım biliyorum kilomu.

Doktorum mesela bunu baz alarak kilomu takip ediyor. Onda da yeni tartıldığımda gitmiştim
Kendime göre 52 ona göre 54 ile hamile kaldım. O şekilde not aldı.

Canım ben gecmisi okuyamadın niyetim acıtmak degil tabiki ama merak ettim bir sorun mu var 🙄
Hayır canım estağfrullah🙏🏻
Bebişin kalbinde minik bir şey görüldü, genetik de bir yatkınlık olunca üzerine gittik, doğunca bakacağız belki geçer belki kalır emin değiliz elbette ama iyiyiz çok şükür ☺️
Ben birazcık üzülmüştüm ilk an doktorlar biraz acımasız olabiliyorlar biliyorsun.
Yoksa bir sıkıntımız yok Allah devasız dert vermesin herşeyin Bi çaresi olur diyorum

Hayır canım estağfrullah🙏🏻
Bebişin kalbinde minik bir şey görüldü, genetik de bir yatkınlık olunca üzerine gittik, doğunca bakacağız belki geçer belki kalır emin değiliz elbette ama iyiyiz çok şükür ☺️
Ben birazcık üzülmüştüm ilk an doktorlar biraz acımasız olabiliyorlar biliyorsun.
Yoksa bir sıkıntımız yok Allah devasız dert vermesin herşeyin Bi çaresi olur diyorum
Bence suan onu hic dusunme ablamın bebeginede olur olöaz seyler demislerdi kalp icin hic bir problem yok. Saglıkla dogar minigin insallah💓

Ya oraya kıyafetleri ayakkabı vs ekle. 2/3 kilo fazladan çıkıyor neredeyse
Ben 13. Haftada gitmiştim evdekinden 4 kilo fazla çıktım orda. Ebeye diyorum ki benim botlarım zaten 3 kilo hadi hadi biraz kilo alacaksın bisey olmaz diyo
Sanki derdim kilo deli mi ne.
Yanlış bilgi yazıyorsun sonuçta. Daha sabah tartılmışım biliyorum kilomu.

Doktorum mesela bunu baz alarak kilomu takip ediyor. Onda da yeni tartıldığımda gitmiştim
Kendime göre 52 ona göre 54 ile hamile kaldım. O şekilde not aldı.
Bencede yaaa kesinliklile katılıyorum giysilern de önemi var ben daha çok özeldeki doktprumun kartısını baz alıyorum, annemlerdeki tartıda hastanedekiyle aynı tartıyo , bi haftada 3 kilo alıcağımı düşünmüyorum bendeee aslaaa🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Vallaa

Canım 2 ayrı araba mi alınacak .
3 kademe yatıyorsa ki yatmayan baston puset yok
Tamamdır 😀
Altına güzel bir destek yapılırsa problem olmaz.
Valla hic t3crube etmedim ya yoksa ben de kabin tipi istiyrm. Ya da kabin tipi gibi olup üstüne puset yerlesenler var galiba. Inan iki kez araba derdine düsemem hatta puset de sanirim 6 aylik bi süre kullaniliyor. Kararsizim sorarak ilerliyorum. Keske ucuz olsa alir sonra degistiririm derim. Masallab fiyatlar da bi ayrı baş donduruyr 🤪

Valla hic t3crube etmedim ya yoksa ben de kabin tipi istiyrm. Ya da kabin tipi gibi olup üstüne puset yerlesenler var galiba. Inan iki kez araba derdine düsemem hatta puset de sanirim 6 aylik bi süre kullaniliyor. Kararsizim sorarak ilerliyorum. Keske ucuz olsa alir sonra degistiririm derim. Masallab fiyatlar da bi ayrı baş donduruyr 🤪
Ben aldım biliyorsun ve hemen sattım. Tek başına her yere rahatlıkla girip çıkmak istiyorsan kabin tipi evet. ve genelde 3 kademe yatıyorlar ve yenidoğan icin de yetiyor. Cunku ilk cocugum da kullandım .

Misal joker de gördüm bir araba, hem puset takılıyor hem kabin. Travel sistem kabin yani. Ama baya ucuktu. ben tabii puset istemiyorum yine. Şunun şurasında belki hergün bile çıkmayacak dışarı
Ve puseti taşımakta işkence gibi.
Kimi puset kullanıyor
Kimi kullanmıyor

Ben kullanmayanlardanım. Bir eksikliğini de hissetmedim.

Kolay katlanır ve yer kaplamayacak
Gerektiğinde aniden kapatıp taksiye binebilmelisin mesela.
Kısacası tek başına isini görebilmen lazım.

Bunların hepsini düşün işte ☺

Ben aldım biliyorsun ve hemen sattım. Tek başına her yere rahatlıkla girip çıkmak istiyorsan kabin tipi evet. ve genelde 3 kademe yatıyorlar ve yenidoğan icin de yetiyor. Cunku ilk cocugum da kullandım .

Misal joker de gördüm bir araba, hem puset takılıyor hem kabin. Travel sistem kabin yani. Ama baya ucuktu. ben tabii puset istemiyorum yine. Şunun şurasında belki hergün bile çıkmayacak dışarı
Ve puseti taşımakta işkence gibi.
Kimi puset kullanıyor
Kimi kullanmıyor

Ben kullanmayanlardanım. Bir eksikliğini de hissetmedim.

Kolay katlanır ve yer kaplamayacak
Gerektiğinde aniden kapatıp taksiye binebilmelisin mesela.
Kısacası tek başına isini görebilmen lazım.

Bunların hepsini düşün işte ☺
Cok mantıklı iste böyle fikirler iyi oluyor. Mesela kabin tipinde hangi marka iyi olur? Bi markanin onlarca modeli var bi de video izleye izleye insan iyice karistiriyor vallahi. Bi yerden sonra mantik ve fikirlerle iste bu deyip kestirmek lazm o noktaya gelemedim hala 🤭🤭

X