2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doğru diyorsun bir de ben sakar bir insanım.😂 Dışarda özellikle nerde paslı demir varsa onu bulur çarparim.😂😂😂😂 Elimi ayağımı çizerim. Kolumu bacağımı bir yere çarpar fark etmem. Sonra bir bakarim gomlegimde kan var.🙈😂 Dün bütün gün evdeydim. Bilgisayar basindaydim. Ama elimi çizip kanatmisim nerde ne zaman bilmiyorum. 😂🙈 Yani benim olmam şart.

Sen ol kesinlikle bence de :KK48:

Ben de iş falan yaparken, çocukla bir yere giderken çizerim bir yerlerimi.

Tırnaklarımı falan çok kırarım mesela. Uzun da değildir he. Hiç kullananam uzun tırnak 😂

Kesinlikle katılıyorum uğraşmam. 🙈 Yenidoğan ıslak medilleri de saf su ve pamuktan oluşuyor. Onları kullanırım pamuğa su yok hiç bana göre değil.

Ben ilkinde hep unibaby kullandım. İçeriği temiz olanları gayet rahat kullanıyorum. Pişik falan da olmadı.

Sleepy falan alırım herhalde. İndirim vardı geçen gün ama almadım daha çok var diye.
Dün ebebek mağazasına girdim. İndirimsiz şeyleri görünce alışveriş hevesim kaçtı 😂

Kağıtlarla bile imtihanimi görsen. Kağıtla ve kendimi keserim sıklıkla. Düşün kağıtla kalemle çalışan bir insanım. Allah'tan daha tehlikeli malzemelerle çalışmıyorum. 🙈

Ama kalem kılıçtan kesinkindir 😂😂😂

Kağıt kesiği kötü olur ama ya. Çok acıtır sonra. Ben de çok yaparım onu işyerinde 😁

Kizceler cok şükür agrilarim gecmeye basladi dun gece nabzim cok yukseldi 140 kadar cikti agrimda cok fazlaydi sakinlestrici serumla uyuttular damardan antibiyotige devam ediyorlar ultrasona aldilar ve çok şükür ki oğluşum iyi erkek oldugu tamamen netleşti asistan doktor daha once hiç bu kadar net testis gormemistim diye uzerine basa basa soyleyip oha demeyide ihmal etmedi 😂😂 suan tek sorun kan degerlerim cok dusmus imza attim damardan kan vericekler hemsireyi bekliyorum bizden haberler boyle
Cok gecmis olsun canim. Benim bu aralar nabiz yuksek idrara cok sıkışıyorum gidip gelince nabzıma bakıyorum iniyor. Acaba bu enfeksiyondan mı nabız yükseliyor. Ben perşembe gidecegim de 10 gün kadar once enfeksiyon cok az gorunuyordu idrarda suan acaba ondan mı diye dusundum. 🤔🤔🤔

Aşı icin beni de aramadılar
Ben gittim oldum. Anca yüzyüze gelınce söylüyorlar 😀
2. İcin de gün aldım onlar aramaz diye. 21 Mart 😂

Ne bileyim. Öncekinde onlar arıyordu hep. Yine bekliyorum 😁

Çocuk doğunca da arıyorlardı bize getirmediniz doktora ne zaman gitti boyu kilosu ne falan diye.
Genel aşıları zaten orada oluyorduk da özel aşıları rota virüs, menenjit oldu mu diye soruyorlardı. Takip ediyorlardı yani.

Aslında geçen gördüm ebe aynı ebe. Beni de sima olarak tanıdı ama..

Ne bileyim. Öncekinde onlar arıyordu hep. Yine bekliyorum 😁

Çocuk doğunca da arıyorlardı bize getirmediniz doktora ne zaman gitti boyu kilosu ne falan diye.
Genel aşıları zaten orada oluyorduk da özel aşıları rota virüs, menenjit oldu mu diye soruyorlardı. Takip ediyorlardı yani.

Aslında geçen gördüm ebe aynı ebe. Beni de sima olarak tanıdı ama..
Aynen . Öncekinde bende de arıyorlardı.
Burası başka bir yer ondan tanımıyorlar:)
Gitmesem olamazdım heralde. Zamanda geçiyor cunku

Ben hep unibaby yenidoğan kullandım il aylarda. Sonra sleepye geçmiştim. Ama artık bütün markaların yenidoğanı var 😁
Sleepy, baby turco, baby me falan. Hepsi pamuk ve su
Ben bunu da not alayım pamukla uğraşmaktansa hazırını kullanırım 🤭

Ben de temizleme pamuğu diye düşündüm. Sen ıslak mendilden bahsediyorsun sandım. Dedim ben mi yanlış anladım.
6 lı paket almıştım indirimdeyken. Sen 15 li temizleme pamuğu aldın herhalde 😁
evet aynen öyle:) dedim en kötü ben bunu makyaj temizleme pamuğu olarak kullanırım :)

Bende sık idrara çıkma ve idrar yaparken yanma yok şükür sadece tedirgin eden ağrı var inşallah sadece rahim büyüdüğü içindir ama panik olmuyor da değilim 🤦🏻‍♀️
İnternet gerçekten bilgi kirliliği en ufak bişey yazsam neredeyse ölümcül hastalığa yakalanmışım gibi sonuçlar çıkıyor bakmadan da edemiyorum inşallah kötü bi durum yoktur seninde tahlil sonucun çıkınca haber ver bi ilaçla evde geçirebilecek olalım sorunları yeter hastaneye yatmak filan psikolojik olarak beni çok yoruyor 🤦🏻‍♀️
Benimde bugün kasıklarımda ağrı var çok şiddetli değil ama rahatsız edici hiç geçmedi.neyseki bugün doktor kontrolüm var soracam birde enfeksiyon için tahlil isteyecem.

Benimde bugün kasıklarımda ağrı var çok şiddetli değil ama rahatsız edici hiç geçmedi.neyseki bugün doktor kontrolüm var soracam birde enfeksiyon için tahlil isteyecem.
Evet evet aynı işte şiddetli değil öyle ama var yani kendini hissettiriyor oda insanı tedirgin ediyor🤦🏻‍♀️ İnşallah temiz sonuçlar alırsın bizede haber et sonucun çıkınca

Kızlar belki bilen biliyodur ama bilmeyenler için; Primanın uygulaması var. Eğer primadan bez alırsanız uygulamaya girip fişinizi okutup altın topluyorsunuz, o altınlar birikince onlarla bez alabiliyorsunuz. Birde her ay çekilişi var. Her ay kazanan 5 kişiye 1 yıllık bez hediye ediyor :KK68: Çıkarmı çıkmazmı bilmem ama şans işte. Bilginizee :KK15:

Bende de 1 haftadır ara ara oluyor sol kasık bacakla birleşen bölüm ve sol bacağım belime de vuruyor ağrısı bazen tüm kasıkta hissediyorum ağrıyı bazen ayağa hızlı kalkınca da keskin bi ağrı oluyor
Bire bir aynı şeyler.
Doktordan geliyorum. Enfeksiyon dedi ama hafifmiş, en az 3 litre su iç dedi. Son günlerde çok kişi geliyormuş böyle ağrıyla. Aman dikkat edin

X