2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok sağol canım bakıp bakıp duruyorum
Rica ederim. Bi arkadaşım demişti kemikler beyaz olurmuş. Sıvı varsa etrafı siyah halka ici beyqz olurmuş. Organ ve dokular genelde siyah dairesel olurmuş. Enfekte olduysa da dumanlı olurmuş ama tabi resimde bulanıklık vs olur simdi enfekte mi baska bişey mi onu anlayamayiz. Ama en kısadan beyazlar kemik gerisi et doku diyebiliriz 😊😊

Burnu arıyoru o bi çıkıntı var orası mı acaba ay seni de rahatsız ediyorum ama
Daha kücük oldugundan burun ince minnak kirmzi nokta koydum burnun ucuna 😊😊 estagfirullah için rahat etcekse sor tabi sorun olmaz bildigimiz kadar söyleriz

Eklentiler

• 20220220_182313.png
    20220220_182313.png
    1 MB · Görüntüleme: 97
yoncambenim yoncambenim

Sanırım haklısınız. Ben de gitsem mi diye düşündüm ama başta bebeği hem ilaca hem de ultrasona çok maruz bıraktım. O yüzden endişelendim. Peki şimdi 20. Haftada detaylı ultrason var. Ben bu hafta bebeği görmeye gideyim mi acaba? 20. Haftanın bitmesine Yaklaşık 15 gün var.
Devlete randevu alabilirsen öyle görmeye git merak ediyosan, ama okadar beklemişin para verip gitme gerek yok olmadı bekle

20 Temmuz tahmini doğum tarihi. Ben 37 ye kadar çalışırsam 19 ekime kadar uzuyor. Arada 5 hafta boşa gidiyor tabi
Anladım canım. Bağlı olduğun milli eğitim müdürlüğüne bir sor. Yaza geldiği için kimisi aktarma yapmıyordu. Umarım yapılır ya baya fark var senin. Raporla falan uğraşmazsın en azından.

Canım benim ikinci. Ben de dükkanı kapatıyorum kısmetse inşAllah. Sırası kız olacağını bilsem de istemiyorum. İğneler vs çok yorucu bir hamilelik oluyor bu kez. Yaş da 36 oldu.
Hımm anladım bende 35 oluyorum sezaryen olacağım için tüpleri de bağlatacağım Allah çocuklarımıza sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin kız erkek farketmez.

Çok geçmiş olsun. Ben de gebeliğin ilk haftalarında sıkıntılı bir dönem geçirmiştim. Bir ayda 3 kez gitmiştim. İçim rahat etmiyordu ama son 7 haftadır bebeğimi görmedim. Sadece kan tahlili ve idrar kültürü verdim arada. Ne sıklıkla gideceğim konusunda bir fikrim yok. Doktorum 2 haftada bir idealdir dedi ama bana çok sıkmış gibi geldi. Ben de şikayetim yoksa gitmeyeyim kafasına girdim. Doğru mu yanlış mı yapıyorum bilmiyorum.
Bende bizimde akrabamız var döert aylık bir kere gitti benim onbir olmuş ya agrı oluyor ya korkuyorum bir ay beklıycem dedim vajinal bölge şişti kızardı kaşındi iki hafta olmadan gecen cuma gene gittim

Buda benım bebısın suratı teyzeleri :KK70: asırı belli degil ama annelik iç güdüsüyle görebldigim kadarı bıle muazzam geliyor peki eşimin görünce yorumu " aynı sevimli hayalet casper " :KK70: bu adam beni öldürecek

Eklentiler

• IMG-20220218-WA0009.jpeg
    IMG-20220218-WA0009.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 98
Herkese iyi geceler canlar.. Yarın detaylı ultrasona gidiyorum. Var mı benimle beraber aynı gün olann.. Veya yakın😇 bana dua eder misiniz güzel sonuçlarla geleyim buraya ❤ Kalbinizden öper, bebelerinize öpücüklerimi gönderirim😚
Güzel haberlerle gel inşallah 💙💙

Buda benım bebısın suratı teyzeleri :KK70: asırı belli degil ama annelik iç güdüsüyle görebldigim kadarı bıle muazzam geliyor peki eşimin görünce yorumu " aynı sevimli hayalet casper " :KK70: bu adam beni öldürecek
Ay benim en sevdiğim çizgi filmdi casper 😄😍 Tabikide rabbimin mucizesi muazzam bebelerimiz, babalar ne anlar 🙃🙃😄😍

Yarın benimde kontrolum var detayli yapsrmi bilmiyorum bakalim 🥰
Herkese iyi geceler canlar.. Yarın detaylı ultrasona gidiyorum. Var mı benimle beraber aynı gün olann.. Veya yakın😇 bana dua eder misiniz güzel sonuçlarla geleyim buraya ❤ Kalbinizden öper, bebelerinize öpücüklerimi gönderirim😚

X