2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Herkese iyi geceler canlar.. Yarın detaylı ultrasona gidiyorum. Var mı benimle beraber aynı gün olann.. Veya yakın😇 bana dua eder misiniz güzel sonuçlarla geleyim buraya ❤ Kalbinizden öper, bebelerinize öpücüklerimi gönderirim😚
Güzelmgüzel sonuçlarını bekliyoruz inşallah🥰🥰 hemen çıkınca buraya gel bekletme bizi😍😍🌸

Evet gaz sancısıdır kesinlikle🤦🏼‍♀️ Bana da olmuştu doktorum buscopan iç dedi. İçmedim ama iki üç gün çektim

2 hafta çok sık hiç gerek. Ama 7 haftada çok uzun. İdeal olan ayda bir kez bebeği görmek. Hem görmeden bir sıkıntı var yok bilinmez. Kilosuna suyuna bakar. Bence ayda bir gidecek gibi planla 😊
Benim de her hafta gidesim var 😢

Herkese iyi geceler canlar.. Yarın detaylı ultrasona gidiyorum. Var mı benimle beraber aynı gün olann.. Veya yakın😇 bana dua eder misiniz güzel sonuçlarla geleyim buraya ❤ Kalbinizden öper, bebelerinize öpücüklerimi gönderirim😚
Allahim gonlundekini kabul etsin insallah guzel haberlerle gel🙏

Arkadaşlar bunu size sormak istemezdim ama bişi sorucam. Gece 12 gibi yiğenim karnıma vurdu sert bi şekilde ben biraz korktum bebeğime bişi olucak diye. Ama bebeğim tekme fln atınca korkum gitti . Uyuya kaldım. Şimdi uyandım sıvı geldi aşağıdan , koştum gittimwc ye, kan geldi açık renkli su gibi akışkan ….
Biraz korktum açıkcası😥😥😥
Yarın doktora gitsem mi acaba

Arkadaşlar bunu size sormak istemezdim ama bişi sorucam. Gece 12 gibi yiğenim karnıma vurdu sert bi şekilde ben biraz korktum bebeğime bişi olucak diye. Ama bebeğim tekme fln atınca korkum gitti . Uyuya kaldım. Şimdi uyandım sıvı geldi aşağıdan , koştum gittimwc ye, kan geldi açık renkli su gibi akışkan ….
Git cnm bence ne olur ne olmaz en azindan icin rahat etsin

Ben persembe gidiyorum. Daha erken giden olabilir. Güzel haberler alın inşallah 🤲

Ben olsam giderdim. Kanama ihmal edilmez. Muhakkak git. Insallah bişey yoktur. Rabbim bebeklerimizi korusun.

Bu bahar alerjisi beni mahvediyor ,ilaci yutmazsam gunde 50 kere hapşıriyorum güneş cikinca başlıyor hapsirma krizleri , nisan mayısta düşünemiyorum :KK12::silah:

Çok etkiliyorsa mecbur ilaca devam 🤷

Polen alerjisi var bende. Nisan mayıs gibi coşarım. Her sene biraz daha artıyor rahatsızlık sanki. Hiç ilaç içmedim ama..

Ahhhh çok şükür hiçöbişi yokmuş bebeğimin, iyi gözüküyo dedi , sadece başka bi doltpra gitmek zorunda kaldım doktordan hiç memnun kalmadım, alttan bakmak istedi fln , izin vermedim. Sallamasyon bakar gibi oldu , ama iyi kalbi güzel kanama yok, suyu berrak dedi o bile bana yetti, zaten pazartesi gidicem ayrıntılya çok şükür🙏🏻🙏🏻🙏🏻💜💜

X