2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hımm istersen bi git sonra bi de detaylıya gidersn. O zaman cinsiyeti de ögrenmediniz öyleyse? Bu hafta git 2 hafta sonra detayli yaparsn sonra muhtemelen bi süre 4 haftada bir olur. 32 den sonra miydi sanki 2 hafta da bir gidiliyor öyle bisey sanirim. Son hafta zaten nst icin zırt pırt gitmek gerekebilir.
Öyle yapacağım o zaman. Ben cinsiyeti fetal dna(nifty) testi ile öğrenmiştim.

Ne ikili ye ne üçlüye girdim şimdi detaylı ya gitçem binbir türlü şey aklıma geliyor internetten baktım hepsinin yüzü gözü burnu bariz belli benim ultrasonlarda ben burun göremiyorum 😔sizde bi bakın neresi ağzı neresi burnu hiç bilmiyorum ultrason dan mı kaynaklı ne

bakın

Eklentiler

• CFA43499-4C58-4405-A1D3-C6C40697A86B.png
    CFA43499-4C58-4405-A1D3-C6C40697A86B.png
    624 KB · Görüntüleme: 96
Selamm kızlar biz 18+3 olduk dün doktora gittim bu grupta benim kadar giden yoktur heralde 😀baktı iyi dedi Rahime falan ama 2 gündür böyle sanki vajina girişi var ya bi sancı girip çıkıyor kısa süreliğine tecrübeli olan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi
Kız bendeçok gidiyorum doktora 2günönce yine gittim 2 haftada bir gidiyorum.ve birinde özele gidiyorsan birinde üniversiteye gidiyorum ikisinide lürütülorum doğumişi belli olmaz diye..ikiz olunca sık çağırıyorlar 😅

X