2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2 noda da göbek oyuntusu varmış benim bebeler 4 kg doğuyo zaten direkt 2 alırım ben. Prima mis gibi kokuyodu bunlar da kokuyo mu acaba? Göstergesi olması da güzel. Ama hiç kullanan tanıdığım yok görsem iyi olurdu.
Şimdi ben nasıl doğurcağımı bilmeyince ne olur ne olmaz aldım😃Bakıyım ben siparş verdim kokuyomu kokmuyomu bi test ederim😍😍🌸🌸😃

Kızlar kendime suwenden bu iki gecelikten aldım sabahlığı yok temmuz sıcağında kat kat giyinemem kollarını da kestireceğim yazlıklar iyice iç gösteriyorlar ya da boydan çok kısalar odalar küçük olduğu için koridorda gezmeye çıkarım kilom da var biraz uzun ve iç göstermeyen bişeyler olsun dedim kızçemin hastane çıkışlarıyla da uydurdum renkleri aynı renkleri giyeriz kısmetse😍 Evde de efil efil iyi olur dantelli süslü ekru renk loğusa pijamam da var ama pijama rahat olmuyor özellikle de altında hasta bezi varken😅
Güzelmişde ben biraz daha uzununa bakıyorum. Göbek olucak yaaa önden yukarı kaldırırmı diye düşündüm😃😃

Patlıcan vermiyorum. Yemese de olur.
Bizim yemek alışkanlığı da o sekilde. Hergün başka bir sebze yemeği yapiyorum.
Istemedıgınde başka bir seçecek yok.

Ne yapılıyorsa evde onu yemek zorunda . 6 yaşında suan ekmege yeni başladı. O da kahvaltı da yiyiyor yine. Ya da akşam balık varsa balıkla birlikte yer.
Çünkü ekmeği yerse karnı doyar ve yemeğini yemez. O yüzden ekmeğe alıştırmadım.

Bunu yemiyorsan dur sana şunu yapayım demem. O yemek yenmelı cunku. Yemeden de ne meyve ne kuruyemıs yiyemez! Meyve onun için ödüldür mesela
Abur cubur almıyorum . Ara sıra cıkolata alırız belkı.
Biraz kurallcıyım:)

küçükken çorbaya da sebzeleri koyup alıştırma yapmadım. Yesin de nasıl yerse yesin kafasında değilim cunku bu sefer cocuk onu sadece çorba da yer. Alıskanlıklar oturduğu zaman da biraz büyüyünce yemiyor o sebzeyi.
Kayınvalıdem gorumcemınkıne öyle yapıyordu . Cocuk yemek seçiyor suan .kazık kadar çocuğa evde ayrı yemek yapılıyor 9 yaşında.

Ben bilerek sebzenin kendisini sundum kı ona alışsın diye.

Ben 2 yaşında kuru kuru balık yemiyor diye çorbanın içine didikliyordum. Valla oturup onu yutacak diye 1 saat bekleyecek sabır yok bende 😁
Hem kuru beslenmemiş oluyordu. 3 yaşında falan normal yemeye başladı. Şimdi çoğu şeyi yiyor. Yemediği sebze sayılı 🙏
Ama gel gör çok iştahlı değil zayıf. Çünkü ekmek hamurişi az veriyoruz. Uzun sürede yer 🤷

Ne yaparsan yap yemeyen de var. Arkadaşın kızı aç aç dururdu. Yemek faslı hep işkenceydi. Raporlu mama bile başladılar..
Bazı çocuk çok iştahlı oluyor önüne gelsin diye bakıyor yeme şekliyle falan pek alakası yok.

Yazılanlara baktım da neredeyse herkes bebişini hissediyor. Ben hiç hissetmedim :KK43: 18 hafta oldu. gaz gibi bir şey de hiç hissetmedim karın-kasık bölgemde. burada yazılanlara göre kahve içtim, çikolata yedim, uzandım tık yok. Başka ne yapayım?

Güzelmişde ben biraz daha uzununa bakıyorum. Göbek olucak yaaa önden yukarı kaldırırmı diye düşündüm😃😃
Bulduğum en uzunlar bunlar hepsi diz hizasında diğerlerinin. Çok dantelli süslülere de bakmadım rahat edemiyorum ve ince oluyor onlar iç gösteriyorlar. Çiçekli olunca daha günlük havalı normal zamanda da giyilir.

Yazılanlara baktım da neredeyse herkes bebişini hissediyor. Ben hiç hissetmedim :KK43: 18 hafta oldu. gaz gibi bir şey de hiç hissetmedim karın-kasık bölgemde. burada yazılanlara göre kahve içtim, çikolata yedim, uzandım tık yok. Başka ne yapayım?
Bende aynı şekilde hissedemedim hiç 🤷‍♀️ İlk çocuk diye geç hissederiz herhalde diyorum

Bulduğum en uzunlar bunlar hepsi diz hizasında diğerlerinin. Çok dantelli süslülere de bakmadım rahat edemiyorum ve ince oluyor onlar iç gösteriyorlar. Çiçekli olunca daha günlük havalı normal zamanda da giyilir.
Zaten o dantellilere ayrı uyuz oluyorum çocuğu emzircez ne danteli ya😂😂😂 seninki daha iyi😃

Kızlar şu mobilyacının instagram sayfasının sürekli reklamı çıkıyor önüme. Mağaza istanbuldaymış. İsim yazabilir miyim bilmiyorum ama güvenilir bir yer mi göreniniz var mı merak ediyorum ona göre gidip mağazasında bakmak istiyorum 🤔

Eklentiler

• 4CAEF3F6-1DB6-48CB-B642-8D6053A932E7.jpeg
    4CAEF3F6-1DB6-48CB-B642-8D6053A932E7.jpeg
    172,4 KB · Görüntüleme: 99
Hamişler selam herkese. Devlette öğretmen olan arkadaşlar izne çıkacak mısınız. Ben karar veremedim. Ekleme olmuyor doğum 30 Haziran görünüyor benim ultrasonda.

Kızlar şu mobilyacının instagram sayfasının sürekli reklamı çıkıyor önüme. Mağaza istanbuldaymış. İsim yazabilir miyim bilmiyorum ama güvenilir bir yer mi göreniniz var mı merak ediyorum ona göre gidip mağazasında bakmak istiyorum 🤔
Banada çıkıyor bu sayfa sanırım mağaza adını unuttum ama. Görüyorum bebek odasını almadan önce çıktı..
kendi aldığım bebek odasının sayfasıda reklamlarda çıkıp gçrmüştüm

Banada çıkıyor bu sayfa sanırım mağaza adını unuttum ama. Görüyorum bebek odasını almadan önce çıktı..
kendi aldığım bebek odasının sayfasıda reklamlarda çıkıp gçrmüştüm
Burada bir kaç takımı çok beğendim bende ama instagrama güvenemiyorum bir kere dolandırıldım öyle 🤦‍♀️🤦‍♀️ Gidip bi bakmak istiyorum aslında bilindik bir yerse. Boşuna yol çekmeyeyim o kadar diye bir sorayım size dedim

Burada bir kaç takımı çok beğendim bende ama instagrama güvenemiyorum bir kere dolandırıldım öyle 🤦‍♀️🤦‍♀️ Gidip bi bakmak istiyorum aslında bilindik bir yerse. Boşuna yol çekmeyeyim o kadar diye bir sorayım size dedim
Adresi varsa iyice araştır, valla bende gördüm interntten siparş veremedim gittim görmeye hemen mağazada siparş verdim. Eğer içine sinerse bencede bak onagöre görerek git al😍

Adresi varsa iyice araştır, valla bende gördüm interntten siparş veremedim gittim görmeye hemen mağazada siparş verdim. Eğer içine sinerse bencede bak onagöre görerek git al😍
Doğru söylüyosun istanbul yolu gözüktü bana 😍

Fiyat olarak nasıl sence? Bizim buralara göre çok uygun geldide bana 🙈

Bu sleepy nin de paketleri çeşit çeşit bebek resimlileri eski paket mi oluyor? Trendyolda yorumlara baktım bebek resmi olan paketlerde 1 noya çok küçük 2 no 4-5 kg bebeğe ancak oluyor falan yazmışlar.
Ben baya stokladım çeşit çeşit. Goon premium, sleepy bio natural, geldi kalitelerini beğendim incecikler, sıvı göstergesi var ve kokusuz. En çok iki numara aldım

Doğru söylüyosun istanbul yolu gözüktü bana 😍

Fiyat olarak nasıl sence? Bizim buralara göre çok uygun geldide bana 🙈
Bence baya iyi benim oda takımı dolap bu senin attığın yatakdanda vardı bide şifonyer 3ü 8600 dü
Ben beşik olanını tercih ettim ..
Oyuzden içinde anakucağı , bebek arabası, bebek çantası, uyku seti, beşik, yatak veee dinlenme sandalyesi bayaaa uygunnn kesinlikleeee 😃😃😃 daha ne olsun yok yok😃😃

Kızlar o değilde ben bütün hurafelere kafa atmış oldum ya😂 Yüzük testinde ileri geri giderse erkek, kafana anlamadan tuz dökülünce burnunu ellersen erkek, bıçak makas testinde bıçağa oturursan erkek, önceki çocuğun göbek deliği doluysa erkek, önceki çocuk ilk baba derse erkek, eşin kahve ve eti çok tükettiyse erkek, canın protein çekerse erkek, bebek sağdaysa erkek, o hesaplama bu takvim herşey erkek ama gelin görün ki sonuç kız😂

Bence baya iyi benim oda takımı dolap bu senin attığın yatakdanda vardı bide şifonyer 3ü 8600 dü
Ben beşik olanını tercih ettim ..
Oyuzden içinde anakucağı , bebek arabası, bebek çantası, uyku seti, beşik, yatak veee dinlenme sandalyesi bayaaa uygunnn kesinlikleeee 😃😃😃 daha ne olsun yok yok😃😃
Yani bende bizim burda çok düz beyaz bir takım sordum, dolap şifonyer beşik sadece, peşin 13bin dediler şok oldum 😳 bunu görünce banada çok uygun gibi geldi, inşallah vardır böyle bir yer hayal ürünü değildir 😂😂😂

X