2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bime gelicekmiş, geçenlerde organizator muhabbeti açıkmıştı alıcaklar varsa baksın güzel gibi . Belki yakalarsam ‘’lüks süet silindir büzgülüyü alırım kirli sepeti, yada oyuncak sepeti yaparım diye düşündüm

Eklentiler

• DB0F684C-879D-4598-AEE1-D1A675D86E69.jpeg
    265,3 KB · Görüntüleme: 74
  • 8547D2E1-99DB-4788-8075-45315F58C1B0.jpeg
    585,9 KB · Görüntüleme: 76
  • 867BD1CD-7C31-4961-9ED5-DA4AB0A6EB5F.jpeg
    246,9 KB · Görüntüleme: 76
Özele gidiyorum ama bana da ekstra para demedi. Gittiğimde bir sürprizle karşılaşır mıyım bilmiyorum

Ah keske burdada devlette olsa ama yokmus hepsi ozel kendi muayenesi var perinatologlarin , bende radyologa yaptircam mecbur, çok şanslısın iyice baksin guzel gecer insallahh
Hadi yaaaa keşke olsaydı beeee çok saçmaaa Tühhhh valla inşallah güzel bakarlar özeller gibi olmazda iyi olduğunj göreyim rahatlıcam

Her dönem çıkıyor bu.vakalar 3000 ken devam edip 50 bin olsa bile kaldırılması saçma olur .sonuçta ilerleyen zamanlarda covit olmakla şimdi olmak arasında dağlar kadar fark var .kaldirilsa şaşırır miym hayır.her şey olur .
Zaten dogurunca da bir izin durumu olmuyor ki hemen bitiyor .herkes çocuk yap diyor da kimse nasıl büyüyecek demiyor .çalışan annelere bakıyorum en fazla 1 çocuk. Çünkü ücretsiz izin bile alsan en fazla 2 .5 yaşına geliyor .Özel sektörün hali hele içler acısı.

Doktorum banada onerdi 750 tl fiyat verdi ben bu giyata bebegime baya eksik ne varsa almayi düşünüyorum bu zamanda verilecek para degil radyologa yaptircam sen yaptircakmisin bu fiyata
Siz bu fiyatlara çok diyorsunuz ya kizlar is yerindekilere dedim ki doğuma 15.000 veriyorum .ooo uygunmus dediler .millet kafayı mı yemiş? Keşke 20.000 deseydim dedim içimden

Dedim acaba uygun mu

Siz bu fiyatlara çok diyorsunuz ya kizlar is yerindekilere dedim ki doğuma 15.000 veriyorum .ooo uygunmus dediler .millet kafayı mı yemiş? Keşke 20.000 deseydim dedim içimden

Dedim acaba uygun mu
15 bin uygunmuymuş onlar hiç fiyat araştırmaso yapmamışlar herhalde , kız uygun olurmu annaaağğğğ batırcaklar milleti
Seninki niye öyle fazlaki

15 bin uygunmuymuş onlar hiç fiyat araştırmaso yapmamışlar herhalde , kız uygun olurmu annaaağğğğ batırcaklar milleti
Seninki niye öyle fazlaki
Benim özel klinik olduğu için. Ki sen ne diyorsun bir doktor var 25 30 bine yapıyor. Liv bile 10.500 lira istiyordu taa ne zaman. Onlara göre uygun diyorlar .koru hastanesi falan var 7 8 bin istiyormuş önceden.

Çok güzel o gerçekten bende bakayım lcw baktım ona benzer deseni farkli sadece 100 liraydı galiba. Ben yakalyamam ama

Benim özel klinik olduğu için. Ki sen ne diyorsun bir doktor var 25 30 bine yapıyor. Liv bile 10.500 lira istiyordu taa ne zaman. Onlara göre uygun diyorlar .koru hastanesi falan var 7 8 bin istiyormuş önceden.
Ankarada hep böyle. Eğer biraz iyi bir hastane seçersen 15 20 den kapı açıyorlar. Bu anlamda senin gerçekten iyi fiyat hem de özel klinik olmasına rağmen.

Bende buralardan bir detaylı fiyatı vereyim aklınızda bulunsun Adana Başkent Üniversitesi Hastanesi doçent ve prof 1150 lira Acıbademde de doçent ve prof 1250 lira. Mersin'de özel muayenehanelerde şehir hastanesi ve ünide perinatoloji var en uygun özel muayenehane 500 lira Ben özel sağlık sigortamdan dolayı başkentte yaptırdım. Bebeğin kalbinde bir parlaklık görülmüştü başka bir bulgu olmadığı için doktor bunu rapora bile yazmama gerek yok bebek gayet sağlıklı dedi çok şükür darısı bütün detaylıya gideceklerin başına inşallah

Son düzenleme:
Özele gidiyorum ama bana da ekstra para demedi. Gittiğimde bir sürprizle karşılaşır mıyım bilmiyorum
Onumuzdeki persembe gidecegim. Ilk ben gidecegim sanirim bakalm ne olacak buraya yazarim inşallah surpriz olmaz eşime simdiden söyledim alabilirlermiş diye öyle pat diye olunca insan bi nerden cikti bu simdi diyeblr.

Hayır benim anlamadım 5bine yapanda aynı hizmeti veriyo 25-30 bine yapanda , bukadsr milletten uçuk fiyat istemeleri saçma geliyor cidden , ahhh ahhh Cidden çok yaaa

Hayır benim anlamadım 5bine yapanda aynı hizmeti veriyo 25-30 bine yapanda , bukadsr milletten uçuk fiyat istemeleri saçma geliyor cidden , ahhh ahhh Cidden çok yaaa
Ben de bunu anlamıyorum. Hani tamam ben liv e gitmem .Ona 10.500 vereceğime kliniğe giderim ama diğer miktarlar çok fazla .Ki ben doktorumdan çok memnunum onlar daha ne hizmet verebilir bilmiyorum

Ankardasın sanırım. Uygun bile bulduğun yerin fiyatı. Hastaneler öyle fiyatlar veriyorlar ki donup kalıyor insan

Ben de bunu anlamıyorum. Hani tamam ben liv e gitmem .Ona 10.500 vereceğime kliniğe giderim ama diğer miktarlar çok fazla .Ki ben doktorumdan çok memnunum onlar daha ne hizmet verebilir bilmiyorum
Hastanenin yenidoğan yoğun bakımı fiyata +5000 ekliyor. Onun dışında ebesi hemşiresi odaların büyüklüğü doktorun gece gündüz gelmesi her an ulaşabilmek gibi şeyler giriyor devreye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…