2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hayır üniversiteye değil özel muayeneye gidiyorum ama orda da ekstra para isteyecekmi hiç bilmiyorum bişey demedi sadece ben yapcam detaylıyı dedi
Anladm. Ben de özel muayene kendisi üniversitede belli saatten sonra özel muayene yapiyor. Gorecegiz bakalm. Önümüzdeki perşembe girecegim inşallah.

Canım doktoruna da sorarak rennie nin cigneme tabletinden kullanabilirsin o çok iyi geliyor.ben sordum bir kaç doktora kullanabilirsin dediler.yine kendi doktoruna da danış tabiki.benim geceleri oluyor bazen bu aralar.2 üç kere kullandım bende anında geçiriyor.
Sorucam mutlaka bende 1 haftadır basladı gece gunduz sureklı oluyor

Anladm. Ben de özel muayene kendisi üniversitede belli saatten sonra özel muayene yapiyor. Gorecegiz bakalm. Önümüzdeki perşembe girecegim inşallah.
Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah ekstra ödeme yapıp yapmadığını haber verirmisin

Selam kızlar 24. Hafta idari izinle alakalı bilgisi olan var mı? Kaldırılacağına dair söylentiler varmış. Genelge ile verildiği için genelge ile kaldırılır diye düşünüyorum ama söylenti olması da acaba? dedirtti. Bununla ilgili doktorundan veya kurumundan herhangi bişey duyan oldu mu?

Selam kızlar 24. Hafta idari izinle alakalı bilgisi olan var mı? Kaldırılacağına dair söylentiler varmış. Genelge ile verildiği için genelge ile kaldırılır diye düşünüyorum ama söylenti olması da acaba? dedirtti. Bununla ilgili doktorundan veya kurumundan herhangi bişey duyan oldu mu?
Ben duymadım öyle bir şey ama genelge olmadan kaldırılmaz diye düşünüyorum. Umarım kalkmaz

Geçmiş olsun daha dün yazdım ben bunu hiç uğraşma su ile falan çünkü enfeksiyon önemli gebelikte. Hemen git bi idrar tahlili ver ki çıkınca dr tek kullanımlık antibiyotik versin . Sifa olur inşallah
Yaaa okumamıştım 😔 tamam yarın hemen gidiyim hiç idrar testi falan yapmadı bana. İstiyim yarın çok teşekkür ederimm

Ay yok o kadar da insanların tavrına takılamam sonuçta Allah ne verirse o olur bana 3.yü doğurcam diye de çok kişi güldü ama kısmet böyleymiş dedim canına kıyamadım Allah süpriz olarak verdi kız da olsa benim evladım evet bir de değişik olsa güzel olurdu ama ailelerimizde de kız olmasını yadırgayan çıkmadı o kafada değiliz çok şükür.
Çok şükür canım.

Arkadaşlar istanbulda detaylı ultrason için özel bir klinik var fiyatı diğer yerlere göre daha hesaplı 700 TL, kendi doktorum yönlendirdi isteyen olursa adresi yazarım

Arkadaşlar istanbulda detaylı ultrason için özel bir klinik var fiyatı diğer yerlere göre daha hesaplı 700 TL, kendi doktorum yönlendirdi isteyen olursa adresi yazarım
Doktorum banada onerdi 750 tl fiyat verdi ben bu giyata bebegime baya eksik ne varsa almayi düşünüyorum bu zamanda verilecek para degil 🤷‍♀️ radyologa yaptircam sen yaptircakmisin bu fiyata 🤔

X