2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Maalesef ben bi kac gun once ayni sikayetle acile gittim ve idrar yolu enfeksiyonu teshisi aldim
Benim kontrolüm çarşamba. Acaba beklemelimiyim yarın filan gitmelimiyim korktum şimdi hafif vardı daha önce tek kullanımlık ilaç vermişti doktor tekrar yükseldi mi acaba 🤦🏻‍♀️

Benim kontrolüm çarşamba. Acaba beklemelimiyim yarın filan gitmelimiyim korktum şimdi hafif vardı daha önce tek kullanımlık ilaç vermişti doktor tekrar yükseldi mi acaba 🤦🏻‍♀️
Valla bilemiyorum ki benmde kontrolum sali gunu bir sorun olacagini dusunmuyorum bebegi hissediyormusun

Sart yokmus tam detay bılmıyorm ama aryp dogum paketı ıstedgnı soylemek yetıyormus hatta bazılarna bsvurmadanda gıdıyormus bu çünkü yoksulluk ıcın degıl beledıyeden yenı dogan bebege bır nevı hedıye paketı gbı bısı sanırım
Hmm güzelll bazı belediyelerde süt veriyolarmış o dahada makbule geçerdi ama olsun😀😀

Valla bilemiyorum ki benmde kontrolum sali gunu bir sorun olacagini dusunmuyorum bebegi hissediyormusun
Yok daha hiç tam olarak hissetmedim arada seyirme oluyor sadece.
Senin kaç gün sürdü kasık ağrısıda acillik oldun? Çok mu şiddetliydi

Son düzenleme:
Benim bebiş dışardanda hissedilmeye bugun başladı, elimi koyuyorum hissediyorum artık😍😍😍👶🏼
Maşallah canım 🧿çok şanslısınız erken hissedenler olarak 🤗ben hala hiç hissedemiyorum 1 kere hissettim sandım ama daha devamı olmadı.bugun randevuya gttim dua ede ede inşallah iyidir diye.hissetsem ultrasona girmis gibi olurum herhalde diyorum 🙂

Maşallah canım 🧿çok şanslısınız erken hissedenler olarak 🤗ben hala hiç hissedemiyorum 1 kere hissettim sandım ama daha devamı olmadı.bugun randevuya gttim dua ede ede inşallah iyidir diye.hissetsem ultrasona girmis gibi olurum herhalde diyorum 🙂
Belkide hissediyosundur ama bebek diye konduramıyosundur, çünkü büyüdü baya 20 haftalık olduk, 😍😍😍🌸 bi kaç haftaya daha net olur sende merak etme, ilk hamilelikde olurmuş öyle 😍🙏🏻

Belkide hissediyosundur ama bebek diye konduramıyosundur, çünkü büyüdü baya 20 haftalık olduk, 😍😍😍🌸 bi kaç haftaya daha net olur sende merak etme, ilk hamilelikde olurmuş öyle 😍🙏🏻
Ay ne bilim ya anlayamıyorum ben hicbisey daha 🤭hatta annemde eski tip tansiyon aleti vardı onu aldım bugün kendime getirdim steteskopuyla dinliyorum 😂😂😂kendi kalbime koyuyorum bayağı kalp atışı gibi karnıma tutuyorum sesler var ama net değil tam su sesi geliyor sanki daha çok 🤣gün gün bakacağım detayliya kadar yavaş yavaş netlesicek bence 20 den sonra duyulmaya başlar diyolar zaten o şekilde de.

İlaçlar mı öldürdü muamma ama büyük yaştaki insanların farklı sebeplerden; örneğin kalp krizi geçirip ölse de covid pozitif çıktıysa coronadan öldü dedikleri çok olduğunu düşünüyorum. Yani eceli gelip öldüğünde bile insanları coronadan öldü diye çok fazla şişirdikleri aşikar. Astım gibi akciğer rahatsızlıkları olanlar başka tabiki.. Virüsün öldürücü etkisi kesinlikle bağışıklık ve kişinin var olan hastalıklarıyla alakalı.
Profesör bir tanıdığımıza öğrendim bu bilgiyi ve diyor ki, doğru politikalar yapılamadığı için halka yeterince yardım edilemediği için ölüm sayıları olandan az gösterildi ve gösteriliyor. Yani söylediğinizi tam tersi olarak aslında insanlar corona dan öldüler ama millet ayaklanmasın infial olmasın diye corona sebep gösterilmedi.
Çünkü gelişmiş ülkeler gıdadan, sağlıktan maddi yardıma kadar sürecin başından günümüze kadar halka yardım ediyor ama malesef bizde bu olmadığı için daha hafif gösterilmeye çalışıldı bencede.

Ay ne bilim ya anlayamıyorum ben hicbisey daha 🤭hatta annemde eski tip tansiyon aleti vardı onu aldım bugün kendime getirdim steteskopuyla dinliyorum 😂😂😂kendi kalbime koyuyorum bayağı kalp atışı gibi karnıma tutuyorum sesler var ama net değil tam su sesi geliyor sanki daha çok 🤣gün gün bakacağım detayliya kadar yavaş yavaş netlesicek bence 20 den sonra duyulmaya başlar diyolar zaten o şekilde de.
Aaaa öyşe duyuluyomu kızzz😀😀 ayrıntılıda görüntü verirlerse at burayada😍😍👶🏼👶🏼 Belki yüzünü gösterir bebiş😍😍😍

X