2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Detaylı ultrason için yeşil alan açılması gerekti, gittim devlete açırdım, yeşil alan açtırana gözülüyomuş randevular şimdide randevu yok her saat 4de mhrs başındayım yok çıkmıyo randevu🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Hanımlar ;
Benim gibi bu haftalarında alt karın , kasık ağrısı yaşayanınız oldu mu ?
Hafif bi idrar enfeksiyonum da mevcut acaba bu durum mu tetikliyor yoksa rahim büyümesi midir ?
Görüşlerinizi almak isterim
Benimde bir haftadır çok agrıyor bugun belimede geçti iki gündür burnumda kanadı yarın doktora gitcem korkmaya başladım ama sabah bebegimi hissettim sevindim

İdrarda enfeksiyon çıkmış kizlar dr tek kullanımlık şase verdi ( monurol) , inşallah işe yarar enfeksiyondan korkuyorum Allah korusun bebek için riskliymiş, sürekli baskı var vajinada sürekli afedersiniz çişim var hissi var gidincede az yapıyorum inşallah çare olur çok rahatsız bir his 🤦🏻‍♀️

Kudurdu kıskançlığından ondan yapıyor sanki benim bebeğim doğunca onunki ikinci plana atılacak sanıyor sanırım. Allah herkesi fesat kötü kalplilerden korusun herkesin gönlüne göre versin bukadar yakın aile içinden biri böyle yapınca uzaktan düşmana gerek kalmıyor insanın dibindekiler yetip bitiyor vallahi
sıkma canını tatlım hepimizin başında var aynı kötülükler malesef :KK43: çok haklısın ama takılma bebek kıyafetleri bak moralini yüksek tut ben öyle yapıyorum :)

İdrarda enfeksiyon çıkmış kizlar dr tek kullanımlık şase verdi ( monurol) , inşallah işe yarar enfeksiyondan korkuyorum Allah korusun bebek için riskliymiş, sürekli baskı var vajinada sürekli afedersiniz çişim var hissi var gidincede az yapıyorum inşallah çare olur çok rahatsız bir his 🤦🏻‍♀️
Geçen haftalarda ve de uromisin şase kullandım. Sonra geçmiş. İnşallah kısa sürede atlatırsın.

Öyle üzüldüm ki anlatamam .
Gerçekten bazı doktorlar artık rutinleşmiş …
Bende de mesela geçmek bilmeyen sarı akıntı var . Doktorum hep vitamin bazlı tedavi uygulamayla yenebileceğimi düşündü ama geçmiyor . Günde kaç lt su içersem içeyim az da olsa o sarımsı akıntıyı görünge artık beynen yoruluyorum .
Hatta bazen kasıklarım bile ağrıyor ..
İnan böyle can yakıcı tecrübeler duyunca ister istemez moral de bozuluyor çünkü hem okuyup öğrenip temkinli olmak istiyor insan hem de acaba diyor içinden …
aklınıza kötü şeyler getirmeyin lütfen bol su için limon yiyin suya bazen elma sirkesi katarak için pamuklu iç çamaşırı giyip her gün değiştiriyorsunuzdur zaten gerisini Allaha bırakıcaz artık kötü düşünmek yok arada tahlil verelim

İdrar tahlillerim temiz çıkmıştı. Ne kadar zor olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez.basimdan aşağıya kaynar sular döküldü sanki.ama elimden gelen bişey yok.allah kimseye yaşatmasın.simdi daha temkinliyim en ufak bişey olsa doktora gidiyorum.oyuzden bu hamileliğim hep tedirginlikle geçiyor.ileriye dönük asla hayal kurmuyorum. Bebek doğmaya yakın gider bir günde herşeyini alırım.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin güzel şeyler düşünün sizi çok iyi anlıyorum benim de erken dönem düşüğüm var o bile psikolojimi bozmuştu ama ufak alışverişler yapın insan çok mutlu oluyor :)

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin güzel şeyler düşünün sizi çok iyi anlıyorum benim de erken dönem düşüğüm var o bile psikolojimi bozmuştu ama ufak alışverişler yapın insan çok mutlu oluyor :)
Amin inşallah kimse böyle şeyler yaşamasın.insallah bu gurupta herkes sağlıklı sıhhatli bir hamilelik geçirir.

Hanımlar ;
Benim gibi bu haftalarında alt karın , kasık ağrısı yaşayanınız oldu mu ?
Hafif bi idrar enfeksiyonum da mevcut acaba bu durum mu tetikliyor yoksa rahim büyümesi midir ?
Görüşlerinizi almak isterim
ben yaşadım dr da söyledim iadrar tahlili yaptık temiz dedi yine de bir tahlil verin tedbir amaçlı

Kızlar Lcw den oglum için ve yenı dogacak bebıs ıcın yenı alısverıs yaptım şansa ozman kuponum yoktu..
Lcw den alısverıs yapıcak olan varsa bugün gece 1 e kadar geçerli 500 tl ye 100 tl indirim kodu geldi şimdi alta yazıyorum isteyen alabilir kodu 🤗🤗

YCSLUBG7T5A

Ben de 1 yaşı yaza denk gelecek diye çok hoşuma giden bir şort aldım indirimde diye :KK54:

0-3 ve 3-6 ay bedenler o kadar küçük geliyor ki gözüme hep 6-9 ve 9-12 alıyorum.
Bedenleri gerçekten çaktırmadan küçültmüşler. Yazdıkları boy ve beden ile bebeklerin ayları uyumlu değil..

İki sefer giydirip yenisini alsınlar diye yapılmış gibi 🤷
Aynen ben bu konuda tecrübeli degilim. Ilk hamilelik. Yine de sizden duydum duye 9 aylik falan aldim. Hatta dogduktan sinra incecik giyer diye tulumsu seyler aldim 6 aylik. Eşim 6 ay buyuk olur dedi. Baktim belirttikleri beden tablosunda 6 ay 68 cm yaziyor. Kuşkulandim ama neyse olmadi buyuk giyer ya da degistiririm dedim. Bi geldi yeminle 45 cm. Anca dogunca giyer iste. Şok oldum ve iyiki dedim ilk tecrübemdi ucuz yirttik :KK76::KK68:

sıkma canını tatlım hepimizin başında var aynı kötülükler malesef :KK43: çok haklısın ama takılma bebek kıyafetleri bak moralini yüksek tut ben öyle yapıyorum :)
Bende pek görüşmeme kararı aldım aileden olunca tamamen kesilemiyor ama mümkün mertebe az görüşüp az konuşmak makul geliyor enerjimi düşüren insanlardan. Minicik çoraplara bakınca daha bi hoşuma gidiyor 🤭

Hanımlar bişey sorcam bugün kendini fazlaca hissettiren kasık ağrım var bazen tüm kasıkta bazen de tek taraflı bi dolgunluk ve ağrı hissi. Afedersiniz eşimle birleşme oldu ondan kaynaklımıdır yada rahim büyümesi filan yazıyor ama bugun de daha fazla dinliyorum kendimi sanırım baya hissettirdi bu ağrılar. yaşayan varmı aynı şeyleri ?

Hanımlar bişey sorcam bugün kendini fazlaca hissettiren kasık ağrım var bazen tüm kasıkta bazen de tek taraflı bi dolgunluk ve ağrı hissi. Afedersiniz eşimle birleşme oldu ondan kaynaklımıdır yada rahim büyümesi filan yazıyor ama bugun de daha fazla dinliyorum kendimi sanırım baya hissettirdi bu ağrılar. yaşayan varmı aynı şeyleri ?
Maalesef ben bi kac gun once ayni sikayetle acile gittim ve idrar yolu enfeksiyonu teshisi aldim

Ben de 1 yaşı yaza denk gelecek diye çok hoşuma giden bir şort aldım indirimde diye :KK54:

0-3 ve 3-6 ay bedenler o kadar küçük geliyor ki gözüme hep 6-9 ve 9-12 alıyorum.
Bedenleri gerçekten çaktırmadan küçültmüşler. Yazdıkları boy ve beden ile bebeklerin ayları uyumlu değil..

İki sefer giydirip yenisini alsınlar diye yapılmış gibi 🤷
ben de bilmiyordum ama boyutları bana da tuhaf geldi bundan sonra 6 aylık ve üstü alıcam ben de hele internet alışverişleri çok sakat e bebekten 6 aylık zıbınlar aldım yenidoğana zor olur esnek de değil mağazadan değişim yapıcam internetten almam daha da :)

X