2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Korona konusu geçmiş ama benim şahsi fikrim artık o kadar bunaldım ki çıkart dedikleri an atarım maskeyi. Danimarka normal hastalık statüsüne aldı. Bir çok ülkede maske zorunlu değil çünkü zaten yanlış kullanımı. Zaten 3 doz aşı oldum ise yarayacak dediler 4.dozuda ayrıntılı sonrasi olacağım. Evet çok zor geçirirsem cok yipranacagim ama yaşayamıyorum artık.

evet valla yazın işkenceye dönüşüyor maske ,zaten yazın da kimse oralı olmuyor ki açık havada
hala bile dışarda takmayan çok insan var
Aynen takmayan baya çokkkk kalktı gibi millet mecburiyetten takıyo kapalı alanlarda
zaten kim maske takıyor ki?maskeden başka ne tedbir kaldı ?sosyal mesafe yok,evde topu topu 6 gün kalıyorsun 1 gününü test olduğun güne çıkıyorlar . hiçbir normal hastalık günde 300 e yakın kişinin ölümüne neden olmuyor ! Amaçları bize normal hastalık gibi gösterip ,maliyetten kurtulmak .
Aynennnn şuan kapatmaya gidemezler devlett tekrar para veremez herkese mecbur normalleşmeye gidicekler bana şey saçma geliyor, eşin karantinada , yanındaki diğerler ev halkı gezebiliyo işe gidebiliyo artık bence saçma cidden bu uygulama..

Yusrackfatma Yusrackfatma canım gttim geldim doktordan.buyuk bir sorun değil şeker yuklemesine kadar pilav makarna ve şekerli meyvelerden uzak dur düzene girer büyük ihtimalle zaten dedi.korkma sende 😉yedilerimize dikkat etmemiz yeterliymis şu an için.
O zaman muz..cennet hurması üzümün kurusu portakal yemeyecem..pirinç patates şerbetli tatlılar..arkadaşıma bunlar yasaktı

Normalde 10 lu takımları hiç sevmem ama bunu bi alasim geldi öyle saçma seylerde yok içinde bakalim aksama babamız ne diyecek ben herseyini 3 6 ay almayı düşündüm alırsam bi bunlar yenidogan olur heralde

Eklentiler

• Screenshot_20220217-102316_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220217-102316_Samsung Internet.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 77
Aa ben şok
Zaten artık grip gibi oldu da
Yine de bünyesi sağlam olmayana sıkıntı.
Bence Haziranda kalkar.
Ben toplu taşıma, hastane vs kullanırım yine. Zaten normal zamanda da kışın kullanmak mantıklı zaten maskeyi.

Kalabalık hastane kamu binası gibi yerlerde şart gerçekten onu anladım 😁

Ama yok emin ol maskesizliğe de kolay alışırsın. Ben açık havada indiriyorum yürürken tıkanıyorum. Geçen arabadan indim evin önündeki tatlıcıya girdim. Dükkandan çıkarken maskeyi yüzüme çekmediğimi farkettim. Utandım ama oradaki insanlara karşı da 🙄

selam kızlar
bebek hareketlerini bu haftalarda bazı günler hissedip bazı günler hissetmemek normal mi?

Normal. Hergün aynı enerjide veya pozisyonda olmuyorlar galiba.
Dün çok hissettim bugün 2 3 defa. Daha hafif hareketlerle hissettim. Denk getiremiyor galiba 😂

Bende icemedim çok acı geldi.🙈 Aslında reflum var sanırım o sebeple yaktı ve öksürüğe sebep oldu.

Allalla ben nasıl o zaman içebildim. Mide bulantısından damak tadım mı bozuktu acaba:KK64:
Şu an tablet olarak içiyorum. Gerçekten suda eritip içmek sıkıcı iş. Magnezyum genel olarak mide yakıyor galiba. Onu ben de hissediyorum..

D3 damla şeklinde. Öğünlerden önce ekmeğe veya kaşığa 4 damlatıp içmem gerekiyor ama hep unutuyorum. Tablet olsa su içerken atarım biter 😁

Ama yok emin ol maskesizliğe de kolay alışırsın. Ben açık havada indiriyorum yürürken tıkanıyorum. Geçen arabadan indim evin önündeki tatlıcıya girdim. Dükkandan çıkarken maskeyi yüzüme çekmediğimi farkettim. Utandım ama oradaki insanlara karşı da 🙄

Dün çok hissettim bugün 2 3 defa. Daha hafif hareketlerle hissettim. Denk getiremiyor galiba 😂
bugün hiç hissedemedim hala, insan endişe etmiyor değil hani..
hareket edince sanki ultrasona girmişim de doktorum herşey yolunda demiş gibi bir his oluyodu:)))

Aynen takmayan baya çokkkk kalktı gibi millet mecburiyetten takıyo kapalı alanlarda

Aynennnn şuan kapatmaya gidemezler devlett tekrar para veremez herkese mecbur normalleşmeye gidicekler bana şey saçma geliyor, eşin karantinada , yanındaki diğerler ev halkı gezebiliyo işe gidebiliyo artık bence saçma cidden bu uygulama..
en zoru da hamilelere ve kronik hastalara .ben korona geçirdim dün yine kötü oldum .zaten kimse maske takmıyor .e ben sürekli taksam boğulacak gibi olyorum .bir dönem ne güzel hamileler işe gelmedi.millet çocuğunu büyüttü.bize geldi mi korona bitti.280 ölüye rağmen !

bugün hiç hissedemedim hala, insan endişe etmiyor değil hani..
hareket edince sanki ultrasona girmişim de doktorum herşey yolunda demiş gibi bir his oluyodu:)))

Hissedersin merak etme. Rahat bi pozisyon bulmuştur bugün çok uyuyordur ☺️

Bu kadar endişelenmeyin ilk hamişler. Yakında göbeğinizin ice berg gibi nasıl sivrilip yamulduğunu da göreceksiniz 😂
Bir tarafa toplandı mı içiniz gıcıklanacak 😂

Hissedersin merak etme. Rahat bi pozisyon bulmuştur bugün çok uyuyordur ☺️

Bu kadar endişelenmeyin ilk hamişler. Yakında göbeğinizin ice berg gibi nasıl sivrilip yamulduğunu da göreceksiniz 😂
Bir tarafa toplandı mı içiniz gıcıklanacak 😂
hem ilk hem de 7 yıl sonra tedaviyle hamile kaldım, endişem ondan...
tabi kiii pozitif düşünüyoruz , o günler yakındır :)))

Ben açık havada hiç takmadım ki. Bana göre aşırı saçmaydı zaten. Etrafımda kimse yok neden maske takayım , önümdeki insanlar en az 10/15 adım mesafede.
Ben sadece toplu alanlarda taktım maskemi.
İstanbul’un diğer ilçelerine nispeten daha sakin bir yerindeyim onun da etkisi olabilir tabiki. Çünkü bazı ilçelerde cidden ağız ağıza oluyorsun insanlarla.

24.haftada idari izin olayı kalkar mı acaba? Malum korona artık dünya gündeminden yavaş yavaş cikacakmis
Bence kalkmaz çünkü hamilelik ayrı bişi, çocuğu böyle bişiye tehlikeye atmasınlar yani çok saçma olurrrr
en zoru da hamilelere ve kronik hastalara .ben korona geçirdim dün yine kötü oldum .zaten kimse maske takmıyor .e ben sürekli taksam boğulacak gibi olyorum .bir dönem ne güzel hamileler işe gelmedi.millet çocuğunu büyüttü.bize geldi mi korona bitti.280 ölüye rağmen !
Aynen aynen kesinlikleeeeee bize vuruyor hep böyle şeyler, ama hamileleri düşünürler diye düşünüyorum, çocığun sağlığı önemli🙏🏻🙏🏻 Bakalım illa açıklarlar çarşamba günü

X