2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar günaydın nasılsınız? Ben dr cinsiyet kesin dediği için pembişleri almaya başladım ablalarından kalanlar hep süslü şeyler evde giydirmelik giysiler lazım tulum falan alıp duruyorum ama hala erkek umudu mu var millette nedir birkaç kişi sonra cinsiyet değişebilir alma falan dediler içime kurt düştü 17 haftadan sonra cinsiyet değişir mi ya🙄 Kız bebişe de adapte oldum artık bildiğim bir duygu olunca yadırgamadım yani değişirse aldıklarım da elimde kalacak. Devlet hastanesinde tabi ultrason kalitesi malum ama hiç yanıldığını duymadım dr.un bebişte büyüdü pipi olsa saklayamazdı bence yada dr benziyor emin olamadım falan derdi kesin dedi adam yani🤔

Ya senin çevren neden bu kadar müdahil ve meraklı bu cinsiyet konusuna? 🤷

Bence değişmez bu haftadan sonra. Haftası herşeyiyle uyumlu giden bebek bu haftadan sonra testis ve pipi mi çıkaracak? Bak keyfine yahu 😂
Alışveriş için erken dersen sen bilirsin tabi..

Kızlar günaydın nasılsınız? Ben dr cinsiyet kesin dediği için pembişleri almaya başladım ablalarından kalanlar hep süslü şeyler evde giydirmelik giysiler lazım tulum falan alıp duruyorum ama hala erkek umudu mu var millette nedir birkaç kişi sonra cinsiyet değişebilir alma falan dediler içime kurt düştü 17 haftadan sonra cinsiyet değişir mi ya🙄 Kız bebişe de adapte oldum artık bildiğim bir duygu olunca yadırgamadım yani değişirse aldıklarım da elimde kalacak. Devlet hastanesinde tabi ultrason kalitesi malum ama hiç yanıldığını duymadım dr.un bebişte büyüdü pipi olsa saklayamazdı bence yada dr benziyor emin olamadım falan derdi kesin dedi adam yani🤔
Bence değişmez yani erkeğin kıza dönmesi bana mantıklı geliyor da çünkü kordonunu falan pipisi sanabilir doktor ama kız zannetmiyorum. Bana mesela doktor o hamburger görüntüsü denen şeyi gösterdi tak diye. Ben değişeceğini sanmıyorum. O yüzden önümüzdeki kışın kıyafetlerinden bile aldım. Değişirse de yapıcak bir şey yok giyecek :KK45:
Sen etrafına kapa kulaklarını keyfine bak :kahve:

Ya senin çevren neden bu kadar müdahil ve meraklı bu cinsiyet konusuna? 🤷

Bence değişmez bu haftadan sonra. Haftası herşeyiyle uyumlu giden bebek bu haftadan sonra testis ve pipi mi çıkaracak? Bak keyfine yahu 😂
Alışveriş için erken dersen sen bilirsin tabi..
Hiç sorma canım ya ille erkek doğurtacaklar doğuda falan da değiliz yani ne bu erkek merakı anlamıyorum bu devirde kızı erkeği mi kaldı elbette herkes ister iki cinsiyetten de olsun ama vermeyince mabud napsın mahmud😅 Zaten 4 ayımı zehir ettiler şimdi de değişir diyorlar kıza heveslenmişken yine hevesimi kırıyorlar gerçi verdim cevaplarını büyük artık değişmez dr kesin konuştu dedim. Neyse gözüme kestirdiğim güzel giysiler vardı indirim falan da bulunca tükenmeden aldım hepsini doktora da şikayetim olmazsa gitmeyi düşünmüyorum çünkü 1 ay sonra detaylı var zaten normalde de ayda 1 gidiyoruz detaylıdan sonra devam edeceğim detaylıda da kesinleşir. Beklemenin en güzel yanı alışveriş yapmak zaten ya onun için de beklemek istemiyorum😊 Bez mama beşik gibi şeyleri son zamana bırakacağım sadece evde kabalık etmesinler şimdiden diye giysi çok lazım zaten al al bitmez daha e bebek yapamadım gitsem çıkamıcam😍

Bebekler için olan markaları kullanayım diyordum. Hiç başlamayayim. Teşekkür ederim bilgi için❤️ peki bebe yağı olur mu? Benim bu ara çıkmaya başladı karnım. Hafif de kaşıntı var😅 Başlayacağım daha
Bebe yağı bende alerji yaptı. Hatta buraya foto yüklemiştim galiba, göbeğim pul pul kızardı, çok korkmuştum 😕 Hem de johnsons baby almıştım. Araştırınca onun da içinde bir sürü kötü madde olduğunu öğrendim. Hatta anneler çok şikayetlerde bulunmuş, bebekleri domates gibi kızarmış hep😢 Tabi her bünyeye alerji yapmaz belki, ben yine de uyarayım dedim.

Yani değişenler oluyor canım ama kesin dediyse doktor sanmıyorum. Bana 14.haftada perinatolog erkek gibi dedi, 15 te kendi doktorum kız ama yine bakalım çok emin değilim tarzı konuştu. Açıkçası 15 te falan erkek olsa kesin belli olurdu diye kız diyorum ben😂

Bence değişmez yani erkeğin kıza dönmesi bana mantıklı geliyor da çünkü kordonunu falan pipisi sanabilir doktor ama kız zannetmiyorum. Bana mesela doktor o hamburger görüntüsü denen şeyi gösterdi tak diye. Ben değişeceğini sanmıyorum. O yüzden önümüzdeki kışın kıyafetlerinden bile aldım. Değişirse de yapıcak bir şey yok giyecek :KK45:
Bana hiçbişe göstermedi sadece kendi ekranı vardı verdiği resimde de yüzü var sadece. Baya bi baktı hiçbişe söylemeden bir ordan bir burdan görmeye çalıştı ultrason eski olunca bir de diğer dr 10 gün öncesi hiç belli değil kilon var anlaşılmıyor deyince olabilir mi ki diye düşündüm bi an ama bu dr çok emin konuştu kesin kız buradan artık pipi çıkmaz dedi adam daha ne desin😃

Bana hiçbişe göstermedi sadece kendi ekranı vardı verdiği resimde de yüzü var sadece. Baya bi baktı hiçbişe söylemeden bir ordan bir burdan görmeye çalıştı ultrason eski olunca bir de diğer dr 10 gün öncesi hiç belli değil kilon var anlaşılmıyor deyince olabilir mi ki diye düşündüm bi an ama bu dr çok emin konuştu kesin kız buradan artık pipi çıkmaz dedi adam daha ne desin😃
Ee daha ne o zaman. Yap sen alış verişini 🤩
Benim de lc den sipariş ettiklerim bugün gelecek.
Dün mağazadan da aldım ama cidden online da daha uygun şeyler var.
Sana da habire kampanya veriyor bana sadece kargoyu ödetmedi :63:

Ee daha ne o zaman. Yap sen alış verişini 🤩
Benim de lc den sipariş ettiklerim bugün gelecek.
Dün mağazadan da aldım ama cidden online da daha uygun şeyler var.
Sana da habire kampanya veriyor bana sadece kargoyu ödetmedi :63:
Canım lcw uygulamasından profilim yazan yere gir indirimlerim yazan yere bak bi sürü kod var indirim ve ücretsiz kargo bende nette gördüm haberim yoktu. Benim dün lcw den aldıklarım bugün kargoya verilmiş ben de boy boy aldım hepsi aynı değil akşam da trendyoldan aldım birkaç şey bak😍 10 lu hastane çıkışı almayacağım ben çünkü battaniye falan bir sürü var evde böyle 5 li aldım 1 tane arkadaşım da e bebekte beğenmiş ben alcam dedi yeter 2 takım genelde tulum giydiririm.
E bebekten aldığım askılı bodyler kurutma makinesinde çekmiş kızlar haberiniz olsun kurutma ile kurutacaksanız 1 beden büyük alın ben 3-6 ay almıştım yenidoğan olmuş😂

Eklentiler

• 58407BFD-86C2-433B-A708-4BEC7CEBCFE8.png
    58407BFD-86C2-433B-A708-4BEC7CEBCFE8.png
    343,6 KB · Görüntüleme: 84
  • FB6B9016-86AA-44D5-8715-C023CD3ADB42.png
    FB6B9016-86AA-44D5-8715-C023CD3ADB42.png
    372,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 9CB8077F-5DCF-4856-900D-58E1DF8070AE.png
    9CB8077F-5DCF-4856-900D-58E1DF8070AE.png
    463,1 KB · Görüntüleme: 79

Ben de 1 yaşı yaza denk gelecek diye çok hoşuma giden bir şort aldım indirimde diye :KK54:

0-3 ve 3-6 ay bedenler o kadar küçük geliyor ki gözüme hep 6-9 ve 9-12 alıyorum.
Bedenleri gerçekten çaktırmadan küçültmüşler. Yazdıkları boy ve beden ile bebeklerin ayları uyumlu değil..

İki sefer giydirip yenisini alsınlar diye yapılmış gibi 🤷

Bunlarda tamam bebek arabasini da aldik onumuzdeki hafta gelicek 😂😂 kapi susu ve yastigin siparisinide verdim boyle diyorsunuz ben birdaha cinsiyet icin hic gitmedim ama doktor kesin demistim ya degistiyse korkusu sariyir icimi 😂😂

Eklentiler

• IMG_20220217_110025.jpg
    IMG_20220217_110025.jpg
    306,5 KB · Görüntüleme: 75
Canım lcw uygulamasından profilim yazan yere gir indirimlerim yazan yere bak bi sürü kod var indirim ve ücretsiz kargo bende nette gördüm haberim yoktu. Benim dün lcw den aldıklarım bugün kargoya verilmiş ben de boy boy aldım hepsi aynı değil akşam da trendyoldan aldım birkaç şey bak😍 10 lu hastane çıkışı almayacağım ben çünkü battaniye falan bir sürü var evde böyle 5 li aldım 1 tane arkadaşım da e bebekte beğenmiş ben alcam dedi yeter 2 takım genelde tulum giydiririm.
E bebekten aldığım askılı bodyler kurutma makinesinde çekmiş kızlar haberiniz olsun kurutma ile kurutacaksanız 1 beden büyük alın ben 3-6 ay almıştım yenidoğan olmuş😂
Evet söylemiştin ama bende yok canım
Çok güzeller güle güle kullansın 🤩
Ben de 10lu almadım 5li aldım bitane
Bir tane de babasının tuttuğu takımın tulumunu alacağız babamız biraz fanatik :deli:

Ben de 1 yaşı yaza denk gelecek diye çok hoşuma giden bir şort aldım indirimde diye :KK54:

0-3 ve 3-6 ay bedenler o kadar küçük geliyor ki gözüme hep 6-9 ve 9-12 alıyorum.
Bedenleri gerçekten çaktırmadan küçültmüşler. Yazdıkları boy ve beden ile bebeklerin ayları uyumlu değil..

İki sefer giydirip yenisini alsınlar diye yapılmış gibi 🤷
Ben de çoğunlukla 6/9 aldım
Cidden bazıları çok küçük, aynı ay iki farklı ürüne bakıyorum bayağı fark var arada
3/6 da aldım bi kaç tane evim biraz serin benim eylülde ince ama uzun kollu giydirmek zorunda kalacağım sanırım. En azından akşamları

Evet söylemiştin ama bende yok canım
Çok güzeller güle güle kullansın 🤩
Ben de 10lu almadım 5li aldım bitane
Bir tane de babasının tuttuğu takımın tulumunu alacağız babamız biraz fanatik :deli:
10 lunun avantajı takım battaniyesi olması askılı body ve çorap dışarıdan da eklenir diğer o zıbın tarzı şeyler kullanılmıyor önlükte gereksiz yeni doğan bebeğe.

X