2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
10 lunun avantajı takım battaniyesi olması askılı body ve çorap dışarıdan da eklenir diğer o zıbın tarzı şeyler kullanılmıyor önlükte gereksiz yeni doğan bebeğe.
Ben dün aldım öyle ince penye bir battaniye, indirimdeydi zaten lazım mutlaka öyle bir şey.
Hayırlısı ile bir doğursaydık
Bir seyler aldıkça daha da çok heyecanlanıyorum sanki hiç vakit geçmiyor

Kızlar bu doktora gitme sıklığı nasıl oluyor? Yani hangi aylarda kaç haftada bir gitmek lazım? Tecrübeli anneler bilgi verirse çok sevinirim.

Detaylıya girmeyecek misin? Bazı özellerde de var detaylı gerçi git 1 kere tabi iyice bakılsın.
Detayliya giricem devlet Hastanesi'nde ama gittigim devlet hastanesi cinsiyet soylemiyor cinsiyet icin tekrar ozele gitmem gerekicek detaylida soylemezler yani

Hastanede yenidoğan lazım diye aldım iki alt üst pijama.
Ek olarak 5 li hastane çıkışı da alacağım sadece. İçinde tulum, alt üst takım, badi olsun benim işimi görüyor. 10'lu takım içindeki herşey gerekli değil.
Oğlumda pek eldiven şapka falan kullanmadım. O da yaz bebesiydi

İnce uzun kollu giydirilir. Havalar çok dengesiz zaten. Bir anda soğuyup Kasım'da 20 derece de olabiliyor

Çarşamba günü maskelerin nezaman kalkıcağını öğrenecekmişizzz artık normal hastalık gibi olucakmış
Aa ben şok
Zaten artık grip gibi oldu da
Yine de bünyesi sağlam olmayana sıkıntı.
Bence Haziranda kalkar.
Ben toplu taşıma, hastane vs kullanırım yine. Zaten normal zamanda da kışın kullanmak mantıklı zaten maskeyi.

kalksa da psikolojik olarak uzun bi süre çıkaramam ben heraldee
vakalar hala çok fazla
Kışın genelde fazla yaaaa oyuzden yazın kaldırırlar bence
Bencede yazın kaldırırlar ozman daha az , şuan zaten maske soğuk havalarda koruyo üşümemi ama yazın cidden çekilmiyo yaaa terliyosun ediyosun bide maske bunaltıyodu
Ama sanırım toplu taşımalarda bende bırakmam gibi

Ben dün aldım öyle ince penye bir battaniye, indirimdeydi zaten lazım mutlaka öyle bir şey.
Hayırlısı ile bir doğursaydık
Bir seyler aldıkça daha da çok heyecanlanıyorum sanki hiç vakit geçmiyor
Lazım tabi cnm penye battaniye de ama bende 10 taneyi buldu artık lazım değil
Valla hep diyorum 9 ay çok uzun şöyle 5-6 ayda tamamlansa hamilelik güzel olurdu kızımda diyo anne 7 aylık doğanlar var sende 7 aylık doğur zaman geçmiyo

evet valla yazın işkenceye dönüşüyor maske ,zaten yazın da kimse oralı olmuyor ki açık havada
hala bile dışarda takmayan çok insan var

Eşim de çok uzun diyodu dedim saçamalama istersen sonra bana da uzun gelmeye başladı

Çarşamba günü maskelerin nezaman kalkıcağını öğrenecekmişizzz artık normal hastalık gibi olucakmış
zaten kim maske takıyor ki?maskeden başka ne tedbir kaldı ?sosyal mesafe yok,evde topu topu 6 gün kalıyorsun 1 gününü test olduğun güne çıkıyorlar . hiçbir normal hastalık günde 300 e yakın kişinin ölümüne neden olmuyor ! Amaçları bize normal hastalık gibi gösterip ,maliyetten kurtulmak .

Ekmek olarak da tam tahıllı ekmeklerden tam buğday ekmegi yiyebilirsin canım. Patates de yeme o da şeker yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…