2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet 😍😍 ilk defa doğuruyo bilmiyoruzda pek şuan 1 tane doğurdu bekliyoruz😀😀

Yaaaa teşekkür ederiz bakalım devamı gelicekmi😍😍

Evet ben ateş koyucam😍 kız olursada ilerde güneş kesin olucak 😍 aaa çokmu var beniöde hiç yok kimse koymadan koyıyım diyorum😍
Eşimle ben sarışınız sarışın bi bebek düşündüğüm için bende koydum ama süprizde çıkabilir😂😂😂😂
Sarı olur o zaman senin bebiş 😍 güneş de çok yakışır ❤️

Ya çok kötü benim migdemi yaktı. Öksürttu beni o gece kanamam oldu.🙈 Doktor içme o zaman dedi. Hap olanını verdi. Bugün ilk defa hap olanını içiçem. Hapsiriyorum diye de alerji ilacı verdi.🙈🙈
Alerji ilacinin ismi ne bende de basladi bahar alerjisi az bisey güneşciksa basliyorum hapşirmaya, kestine diye hap var o cok iyi oluyor seninkinin adi ne?

Hanımlar ;
Benim gibi bu haftalarında alt karın , kasık ağrısı yaşayanınız oldu mu ?
Hafif bi idrar enfeksiyonum da mevcut acaba bu durum mu tetikliyor yoksa rahim büyümesi midir ?
Görüşlerinizi almak isterim

Yaaaa kıyamam ahhhhh kuşumuz da varrr ayyy çok üzüldüm😥😥😥
Maalesef bende cok üzüldüm neden öldüğünü anlamadim ben hamileligi zor gecirince ilgilenemiyordum sanirim ilgisizlikten bunalima girdi psikolojim cok etkilendi onu oylr gorunce hic beklemedigim anda 😔😔 bekarken almistim yavruydu ceyizimde getirmistim eve

Maalesef bende cok üzüldüm neden öldüğünü anlamadim ben hamileligi zor gecirince ilgilenemiyordum sanirim ilgisizlikten bunalima girdi psikolojim cok etkilendi onu oylr gorunce hic beklemedigim anda 😔😔 bekarken almistim yavruydu ceyizimde getirmistim eve
Ahhhh evet bazen ilgi kaybedince öyle oluyor cidden insan yerine başka kuşda koyamıyo malesef benim 12 yıllık kuşum vardı ilk okul 2de almışlardı 12 sene yaşadı sonra eceliyle yaşlandı öldü, ama o öldükden sonra annemler aldı hala evde ama ben diğer kadar ısınamadım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Evet oda aynı cins aynı renk kesin hepsi gri doğucak😍😍 biizim kedi fazla ses çıkartmayan sessiz bi kedi, yavru miyavlıyo annesi kızıyo😂
Aynen ters geldi yavru ayaklarıyla doğdu annem çekti aldı zorlanıyo diye anne,😀😀 bekliyoz ama yok daha 3 saat önce doğrudu daha, doğursa atıcamda yok bekliyoz😂😂🤦🏼‍♀️
Ardı ardına doğururur demekki yok geride.
Benim kendimde 6tane doğurmuştu 5er dakika arayla öyle saatlerce bekletmiyolar canım.
Kaç kez birlikte oldularsa o kadar yavru oluyormuş, yavrunun sayısını belirleyen oymuş veteriner öyle demişti

Ahhhh evet bazen ilgi kaybedince öyle oluyor cidden insan yerine başka kuşda koyamıyo malesef benim 12 yıllık kuşum vardı ilk okul 2de almışlardı 12 sene yaşadı sonra eceliyle yaşlandı öldü, ama o öldükden sonra annemler aldı hala evde ama ben diğer kadar ısınamadım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Esimde alalim falan diyorda ben istemiyorum zaten bebek dogucak az kaldi gene ilgilenemezsem diye korkuyorum o vebale birdaha giremem

Hanımlar ;
Benim gibi bu haftalarında alt karın , kasık ağrısı yaşayanınız oldu mu ?
Hafif bi idrar enfeksiyonum da mevcut acaba bu durum mu tetikliyor yoksa rahim büyümesi midir ?
Görüşlerinizi almak isterim
Ben yaşıyorum. Sırt üstü yatınca da daha çok ağrıyor o yüzden genelde yatarken bacaklarımı hafif karnıma doğru çekiyorum. Benim enfeksiyonum yok ama genel olarak gidip gelen bir ağrım var. Çok sürmüyor, ama kendini hissettiriyor.

Kızlar benim toxoplazma igm 0.7 çıkmış 0.5-0.6 normal değer oluyor bi tık üstü ve pozitif img şuan geçiriliyor demekmiş ve sonuçları bebek üzerinde kötü. Dr un bugün ameliyat günü gitsem muhattap bulabilir miyim bilmiyorum yarına kalırsa da ilaç kullanmak falan lazım mı geç kalıyor muyum bilmiyorum. Kedi dışkısıyla falan haşır neşir olmadım çiğ ette yemedim ama tahlil doğru mu onu da bilmiyorum birkaç ay önce negatifti yeni mi kaptım hiçbişe anlamadım başıma ağrılar girdi.
Peki çiğ Ete dokunup yemek yaptınız mı? Benim doktorum olası riskler nedeniyle dokundurtmuyor eşim yapıyor et yemeklerini

Ben yaşıyorum. Sırt üstü yatınca da daha çok ağrıyor o yüzden genelde yatarken bacaklarımı hafif karnıma doğru çekiyorum. Benim enfeksiyonum yok ama genel olarak gidip gelen bir ağrım var. Çok sürmüyor, ama kendini hissettiriyor.
Benim ilk gebeliğim olduğu için rahim büyümesine bağlıyorum … Ya da öyle düşünmek istiyorum , aklıma kötü bişey takılırsa onu atamam kafamdan

Kızlar benim toxoplazma igm 0.7 çıkmış 0.5-0.6 normal değer oluyor bi tık üstü ve pozitif img şuan geçiriliyor demekmiş ve sonuçları bebek üzerinde kötü. Dr un bugün ameliyat günü gitsem muhattap bulabilir miyim bilmiyorum yarına kalırsa da ilaç kullanmak falan lazım mı geç kalıyor muyum bilmiyorum. Kedi dışkısıyla falan haşır neşir olmadım çiğ ette yemedim ama tahlil doğru mu onu da bilmiyorum birkaç ay önce negatifti yeni mi kaptım hiçbişe anlamadım başıma ağrılar girdi.
O bendede pozitif cikti bundan 2 ay önce tahlil yaptirmistim , suan ne durumda bilmiyorum 2 hafta sonra tekrar tahlil yaptircam , çig kofte yiyincede olurmuş bana yasak dedi ama ben 2 gun omce ölmüş gibi yedim 🙄🙄 dayanadim o yuzden tahlil olayim diyorum tekrardan🤷‍♀️

Benim kendimde 6tane doğurmuştu 5er dakika arayla öyle saatlerce bekletmiyolar canım.
Kaç kez birlikte oldularsa o kadar yavru oluyormuş, yavrunun sayısını belirleyen oymuş veteriner öyle demişti
Bizim de öyle olsaydı, düşünsenize 😁
Çok tatlış bir hikaye anlatayım.
Komşumuzun 7 yaşlarındaki oğlu 10 yaşındaki abisine ;
- Abi seks diye bir şey duydum. Büyükler yapıyormuş. Annemle babam da mı yapıyor ? diye sormuş.
- Evet sadece büyükler yapıyor bunu. Annemler de yapmışlar ama sadece iki kere yapmışlar, demiş büyük olan.
- Sen nereden biliyorsun abi? Gördün mü?
- Saçmalama akıllım nereden göreceğim. İki kez yaptılar çünkü ilkinde ben, ikincisinde de sen oldun. Daha çok yapsalar daha çok kardeşimiz olurdu. Demek ki annemle babam bunu hayatlarında sadece iki kez yaptılar. Çünkü kaç çocuk istersen o kadar yapıyorsun 😁😁😁😁
Ya ben bunu duyunca ne kadar masum düşünmüş çocuk dedim 😂
Biz de hamile kalmak için pozisyondan pozisyona girip, amuda kalktık falan 🤪😁

aaaaa bilmiyodum bunu banada cins kediler yorulurlar 2 saatte bi doğurur dediler bizde bekledik belkide dediğin gibi olabilir🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😀
Esimde alalim falan diyorda ben istemiyorum zaten bebek dogucak az kaldi gene ilgilenemezsem diye korkuyorum o vebale birdaha giremem
Aynen almaaaa aynı his olmuyo🤦🏼‍♀️

Bizim de öyle olsaydı, düşünsenize 😁
Çok tatlış bir hikaye anlatayım.
Komşumuzun 7 yaşlarındaki oğlu 10 yaşındaki abisine ;
- Abi seks diye bir şey duydum. Büyükler yapıyormuş. Annemle babam da mı yapıyor ? diye sormuş.
- Evet sadece büyükler yapıyor bunu. Annemler de yapmışlar ama sadece iki kere yapmışlar, demiş büyük olan.
- Sen nereden biliyorsun abi? Gördün mü?
- Saçmalama akıllım nereden göreceğim. İki kez yaptılar çünkü ilkinde ben, ikincisinde de sen oldun. Daha çok yapsalar daha çok kardeşimiz olurdu. Demek ki annemle babam bunu hayatlarında sadece iki kez yaptılar. Çünkü kaç çocuk istersen o kadar yapıyorsun 😁😁😁😁
Ya ben bunu duyunca ne kadar masum düşünmüş çocuk dedim 😂
Biz de hamile kalmak için pozisyondan pozisyona girip, amuda kalktık falan 🤪😁
Vayy be cocuk aklı işte okuyunca bi tebessüm ettim :KK45:

Canım 182 yi arıyorsun.ben kadın doğum özel muayene olcam diyorsun.bütün hocaların ücreti 182 TL..ister doçent olsun ister uzman..ben doçenti tercih ediyorum hep..bi tane doç.senem hoca var o kadar çok tercih ediliyor ki ben ona gidiyorum.2 hafta sonraya senem hocadan randevu aldım.kendisi bakacak başka cihazla..ücretine 220 TL dedi..özeller çok pahalı hemde doçent falanda değiller diye ben tercih ettim.aklınra olsun iyi hoca..
Tamam çok teşekkür ederim 😊

X