2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar bugun itibariyle 19. Haftaya giriş yaptim fakat benden haftasi küçük olup bebegi hissedenler var aramizda ben hala hissetmiyorum üstelik 2. Gebeligim salı gunu gidip sorayim bi doktoruma
Bende henüz hissetmedim 15+3 iken bir balon patlaması gibi bişey oldu ama sonra bir daha olmadı.aynı sanırım haftamız seninle. doktor 20 den sonra hissedersin demişti ama bakalım ne olacak.

Kizlar bugun itibariyle 19. Haftaya giriş yaptim fakat benden haftasi küçük olup bebegi hissedenler var aramizda ben hala hissetmiyorum üstelik 2. Gebeligim salı gunu gidip sorayim bi doktoruma

Günlerimiz falan aynı seninle.
Ben ilk çocukta 19 haftada. İkincide 17. haftada hissettim net olarak. Ama hala dışardan hissedilmiyor. Elimi koyuyorum ama daha içeride hareket. Ya da o ilk güçlü tekmeyi kaçırıyorum..

Belki arkası dönüktür seninkinin. Doktor söyler nasıl yattığını

Bende henüz hissetmedim 15+3 iken bir balon patlaması gibi bişey oldu ama sonra bir daha olmadı.aynı sanırım haftamız seninle. doktor 20 den sonra hissedersin demişti ama bakalım ne olacak.
Sendemi hissetmiyorsun , bizden küçükler nasil hissediyor ya simdi cikolata yiyip bi dinlicem.kendimi bakalim nolcak

20 haftalikti sanirim ama bunda daha erken hissederim diye baya beklentiye girdim sanırım
Nasıl hissettn peki baya hareket şeklinde mi
Çünkü ben öyle hissetmiyorum
Hatta emin değildim
Ama doktor en son baktığında aynı seyleri hissedince emin oldum
O zaman da kıpırdıyordu çünkü
Sanki biri eline tüy almıs karnımda hızlıca çırpınıyor o tüy onun gibi

İlk bebeğinde dışardan babanın hissediği hangi haftaydı ben onu daha çok merak ediyorum, eşime şuan hareket ediyo diyorum mesela ama dışardan anlaşılmıyo

Evet ayniyiz canim yine sen his var diyrosun bende tık yok artik gazda yok öyle ayirt edecek durumdayim aslinda ama bilmiyorum suan ne halde duruyor en son tepe taklak duruyordu salı günü kontrolum var bakalim.nasil duruyormuş merak ediyorum baya

Boyle bahsettigine yakin ve bi tık daha belirgin halini düşün kıpırdıyodu bildigin

İlk bebeğinde dışardan babanın hissediği hangi haftaydı ben onu daha çok merak ediyorum, eşime şuan hareket ediyo diyorum mesela ama dışardan anlaşılmıyo
6 aylikken baslamisti eşimde hissetmeye hele 8 ayliktan sonra eşime sarilarak uyurken onun gobegini dürtuyordu resmen orda ne var anne çek şunu der gibi eşimde hosuna gidiyrodu baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…