2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Başkasımı hazırlıcakkk senin habern olmadannn başkasımı öğrrenücek ilk

Tabi canım insanın kendi evladı söz konusu olunca çok başka

Bir söz vardır hatta bayılırım tam hatirlamiyorum ama şöyleydi sanırım :) " Dünyada bir tane güzel evlat vardır, ve bütün anneler ona sahiptir "

Ay bende çok istiyordum ama fazla gec kalinca cinsiyet ogrenmek icin sabrim kalmadi çok güzel anı kalır ögrendiniz sanirim cinsiyeti ama suan siz bilmiyorsunuz tebrik ederim vallahi asla dayanamiyorum şöyle seylere çok sabırsızım

Yok ya daha öğrenemedi

Ben oldum saglik ocagindan cagirdilar kaşla göz arasinda tetanoz yapalm dediler. Bi an gidiyrdum hemşire nereye kaciyorsun kiz aşı yapcam kalp dinliycem tansiyon kilo bakcam dedi. Aman neyse dedim oldum.
Aslında doktoruma sordum olmak zorunda değilsin dedi .şu anki hastane koşullarında mikrop kapman imkansız dedi .sadece bebeğin 3 ay koruması olmuyor gibi bir şey dedi .Ben sinovac olunca bile kötü olmuştum. Bunda da kötü olurum diye korkuyorum .Bir de yakın zamanda covid oldum bağışıklığım daha da düşer diye korkuyorum

bunu duyduğuma sevindim canım insan korkuyor valla taş gibi göğüslere elvedA mı dedim diye

Ben de kasım da kovid oldum bebegm 6 haftalikti. Simdi de tetanoz oldum bisey olmadi. Hatta daha kovid aşımı olmadım. Bağışıklık düşmez heralde diye dusunuyorum fakat o gün cok uykum geldi ama o aralar kanım da düşmüş kan ilacı verdi saglik ocagindaki doktor. Kadin dogumcuya gidip tahlili gösterene kadar saglik ocagindaki doktorun bu verdigi ilaci kullancam. Acikcası bu Uyku kansizliktan mi ilactan mi yoksa tetanoz aşısından mı bilemiyorum. Ama iki gün sonra aşırı uyku da kalmadı. Iyiyim.

ben de bugün e bebekte kendimi bi ara kaybetmişim :) eksiye gircem yakında maaş yetişmezse

Birkaç parça aldığım için bu ay alacak bir şey yok yeter diyordum. Sabah kalktım bildirim gelmiş zaten giyimde indirim varmış
Çoraplı alt pijama, yelek, badi derken almışım yine 7 8 parça
Eksiye düşmüş olabilirim bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…