2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın, ben bu yuzden hala uyku tulumu gıydırıyorum 6 yaşında suan.
İnsan gibi uyumayı bılmıyor zaten

Hasta olacaksa yapacak bir şey yok mıkrobu kapmıştır. İnşallah hemen atlatır
Insallah hafif ve çabuk atlatır. Bu salı immunoloji için randevu aldım bakalım. Çok sık hastalanıyor, çocuk doktoru yönlendirdi. Bakıciğik ne var ne yok immun sistemde. .

Aynen herzaman olmuyo böyle kuvettli dışardanda anlaşılcsğı zamanları bekliyorum

Bir de bebek hareketi olunca bunu kesinlikle bileceksiniz .pat diye vuruyor .Ben kiloluyum 70 kilo ama hissediyorum. Nabiz gibi ama daha uzunu .Bir de göbek altında oluyor. Ayy diyorum arada .bizim bebek aynı annesi gibi çok hareketli .Ben de manyak gibiymisim anne karninda

Aynen herzaman olmuyo böyle kuvettli dışardanda anlaşılcsğı zamanları bekliyorum
Sabah sekerim düşmüş haldeyken göbek deligimin hafif altinda sağında dışardan görünen pıtpıtlar vardı. Başta tekme sandim çok heyecan yaptım, kızıma gösterdim dokundu hissetti çok heyecanlandı falan. Sonra baktım çok uzun sürdü, 20 dakika oldu belki hala arada pıtpıt yapıyo şüpheye düştüm. Kas seğirmesi herhalde neyse kızım sevinmeye devam ediyor

Hahhaah belki belli olmaz yaa bebiştir insan bazen anlamdıramıyo cidden omu değilmi gazmı ne bu diye

Ama bir şey deyim şeker düşünce ben de de pıt pıt vurma gibi oluyor o zaman anlıyorum düştüğünü. Bebeğin de şekeri düşüp yemek istiyor gibi geldi bana

Ama bir şey deyim şeker düşünce ben de de pıt pıt vurma gibi oluyor o zaman anlıyorum düştüğünü. Bebeğin de şekeri düşüp yemek istiyor gibi geldi bana
Kesinlikle katılıyorumAcıkınca çırpınıyo resmen içerde. Fazla aç kalmamak lazım, bebek bişeyler hissediyor demek ki.

Valla inşallah.. çünkü 65 le hamile kaldım şuan 56 yim hiç alamadım henüz.. Dr artık alman lazım diyor ama yok iştahım, hayatta kalacak kadar yiyorum inşallah açılır ya
Açılır merak etmeyin benim de öyleydi. Her lokma ağzımda büyüyordu ,ağzıma doldurup yutuyordum. Sonra bir doymazlik hissi geldi .Yani bu bende bir anda oldu .Ben de anlayamadım. Şimdi yine dikkat ediyorum .gereksiz kilo almak istemiyorum

Ay inşallah ya resmen -10 kiloyum suan

ben de aynı durup durup alasım geliyor indirim olayı da kamçılıyor dürtümü :))

Baştan beri dikkat etmeme rağmen 8 kilo aldım. Hiç kiloluyum deme 88 oldum ben. 1haftadir da tartilmafim

Güzel anneler selam yavaş yavaş listemi tamamlıyorum, bugün ebebek indiriminden bunları aldım aslında tarak ve tırnak makası takımını chicco alacaktım ama fiyatları acayip artmış bu baby plus markasını aldım fırça dökülüyor ve kokuyor demişler ama bende iki sorun da olmadı gayet yumuşak fırçası
Sudocremi büyük aldım içinde lanolin var göğüs uçları için de kullanılabiliyormuş bi de sivilcelere iyi geliyor diyolar ben yüzüme de süreceğim
Bu bübchenleri de deneyeceğim beğenmezsem mustelaya geçerim diye düşündüm

Eklentiler

• 20220213_145648.jpg
    208,6 KB · Görüntüleme: 92
Bübchen şahane, çok memnun kalırsın. Ben kızımda tüm seti Bübchen yapmıştım çok memnundum herşeyinden bunda yine Bübchen alacağım.
Çok para vermeye gerek yok cidden konak tarağı kısa sürelii kullanılıyor tek tük dökülme yapsa bile takılma yaz sonunda muhtemelen ihtiyacın kalmayacak sadece saçlarını düzeltmek için kullanacaksın

Arkadaşlar selam, umarım hepiniz iyisinizdir Ben covite yakaladım 1 haftadır zor bir süreç yaşıyorum. Haftaya kontrolüm var inşallah oğluşum iyidir 17+5 olduk
Geçmiş olsun canım ben atlattım çok şükür korksam da bebeğim iyi ama öksürük çok kasık ağrısı yaptı bende ve hala az da olsa öksürük devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…