2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bak o zaman daha riskli olabilir , calismiyorsan surekli evdeysen topluluga girmiyorsan bence yaptırma ben öyleyim bi anneme bi kv ye gidiyorum oyle gezmiyorum evdeyim çoğunluk

Bak o zaman daha riskli olabilir , calismiyorsan surekli evdeysen topluluga girmiyorsan bence yaptırma ben öyleyim bi anneme bi kv ye gidiyorum oyle gezmiyorum evdeyim çoğunluk
Şimdilik evdeyim rapordayım ama arada birer hafta işe gitmem gerekecek sanırım sürekli evde olsam bende hiç yaptırmayı düşünmeyecektim aslında

Prematüre yazıyorsa zaten fazla küçüktür. Benim hastane çıkışlarında 0-1 ya da cm olarak yazıyordu. Değiştir bence
Bunda 0 yazıyo sadece 52 cm yazıyo birde sanırım değiştiricem
Kadife ip ve tığ ile örülmüş canım
Ah vakit olsa örgüye el işine bayılırım
Annemde öyle dedi inşallah örücek aynısını yapabilir inşallah,
Annemin eli biraz sık , çok sık örüyo bende sık sevmiyeum böyle salaş seviyorum

3.doz aşı konusuna nasıl bakıyorsunuz yaptırdınız mı ben henüz yaptırmadım
Bugün yaptırdım. 2 doktorda biontech ile devam etmemi söyledi. Gebelik öncesi kovit geçirdiğim halde aşıların etkisini yitirdiği için olmamı söylemişlerdi. Şimdilik kol ağrısı dışında birşey yok. Bakalım yarın ne olacak

İnşallah sorunsuz atlatırsınız şifa olsun
Ben riskli gebelik sınırında olduğumdan herşeyden bi çekiniyorum

Canım Allah yardımcın olsun benim de yatağım yüksek salonda yatıyorum ben ilk 1 hafta çünkü yardım da olsa in çık zor oluyor sende öyle yap bunda tecrübelisin haplarını da yanında tutarsın annelik her türlü zor ve fedakarlık istiyor boşver kimseden medet umma benim yaşım da 34 35 te doğurcam Allah ikimizinde gönlüne göre nasip etmiştir inşallah belki eşinde ve ailesinde erkek beklentisi vardır inşallah erkektir

Amin amin. Eşim istiyor erkek olsun. Ama hep diyor önce sağlıklı olsun ne olursa. Aile ile görüşmüyorum.
Akraba bağları sıkı iç içe olan bir aile değil.
Gelinlerinede öyle davranıyorlar. Kendilerinden başka kimseyi istemiyorlar.
Allahım sen büyüksün bizi kimseye muhtaç etme.
Ikımızınde bebeği müjde ile gelsin

Tığ ile yapacak ya örgü gibi olmaz. Olmadı gereken numara tıpdan bir numara tığ ile örsün o zaman sık durmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…