2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bugün şehir hastanesine gittim 4 lu tarama ve AFP testi için.. koskoca ankara nin sehir hastanesinde 4 lu yokmuş neyse 3 lu yapalım o zaman dedim kadın ölçümler iyi mi kötü mü hiç bilgi vermedi afp testi ile birlikte yapılıyor 3 lu onu da yaptırmak istiyorum dedim zaten bi tüp kan ama ısrarla gerek görülürse yapılır hastanın keyfine göre olmaz dedi . Özele de gidiyorum dr um yaptırmamı tavsiye etti desem de dr un istediğine dair yazılı kağıt getirseydin dedi yahu gören de kendi cebinden ödüyor sanar bir de sanki aminiyosentez sıvısı aldırmak istedim de laf ediyor hepi topu bi tüp kan sırf inadına yapmadı sırf .. anlayacağınız afp testini yaptıramadim çok sinirlerim bozuldu bazı doktorların cinsi de cidden cins . Zaten çok egolu biriydi gelen giden hastaya çattı durdu Allah ellerine dusurmesin ne diyim ..

Kızlar ıslak mendil olarak ne önerirsiniz? ilk zamanlar için asıl pamuk aldım ama ıslak mendil de kullanılıyormuş galiba
Bi de şimdi alsam 5 6ay sonra kurur mu sizce
İyi akşamlar , ıslak mendil konusu konuşulmuş . Waterwipes kullanan oldu mu daha önce ? İlk 1 ay pamuk kullanmak yerine bu markayı kullanmak daha cazip geliyor gibi.

Bu ne saçmalık gerçekten saçma. Tovbbe tövbe ne desem bilemedim.

:))) valla öyle sen bebek arabasını hangi marka almıştın peki canım ??
Ben wei-b aldım oğluma çok memnun kaldım. Çok da severek kullandım. Pusetini araba koltuğu olarak da kullandım. İlk zamanlar evin içinde de gezdirdim. Port Bebesini gittiğim yerlerde yatak olarak kullandım. Evde gezdirdim.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-11-21-55-09-085_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 98
tamam canım ben de bi inceleyim hepsi birbirine benziyor ama konfor açısından az da olsa farkları var gibi geldi bana

Kızlar kendimi durduramıyorummm Şimdi size iki sene önce ablamın kızına küçük gelenleri birine verirken ay belki kızım olur diye ayırdığım şeyleri atıyorum hevesimden yıkadım ütüledim nasıl mest oluyorum baktıkça minnoş bi kızım olacak ay hepsi bir karış elbiseler eriyorum

Eklentiler

• IMG_20220211_225259.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG20220211170041.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG20220211170119.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG20220211170147.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG20220211170204.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG20220211170129.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG20220211230127.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 78
Çok güzeller. Birşeyi merak ediyorum. Temmuz ağustos başı yenidoğan olduğu için sanırım bir kat fazla giyiliyor. Bu ciciler kaç aylıkken gydirilebilir?

Canim simdi okudum yazdigini. Su keseleri toplanmis yazmissin oglunda. Saglikli olmasina cok sevindim.Allah hep saglikli eylesin. Benim 17 hafta 1gunluk gebeliyim var. Bebeyimin burun kemiginde ödem olusmus. Cok tedirginim. Doktor nipt testi vermemi soyledi. Cok pahali. Zaten bir sey cikarsa da bebeyime kiyamayacagim icin vermedim. Simdi senin yazdigini okuyunca yureyim sakinlesdi. Insallah benimde bebeyimdeki sorun yok olur

Ben 13. haftada paylaştım. İlkinde de öyle paylaşmıştım. O da nazar değer diye değil tıbbi olarak ilk üç ay düşük riski olduğu için. Öyle şeylere inanmıyorum şahsen. İçinden nasıl geliyosa öyle yap
Prematüre yazıyorsa zaten fazla küçüktür. Benim hastane çıkışlarında 0-1 ya da cm olarak yazıyordu. Değiştir bence
İyi akşamlar , ıslak mendil konusu konuşulmuş . Waterwipes kullanan oldu mu daha önce ? İlk 1 ay pamuk kullanmak yerine bu markayı kullanmak daha cazip geliyor gibi. Eki Görüntüle 3004960
Ben kullanmadım ama çok çok iyi bir marka. Ben prima pure aqua ile başladım hala onu kullanıyorum.

Doktorum 5. Ayida bi geçirde oyle yaptir demisti ama zaten 2 doz olmustum yaptirmayi düşünmüyorum
Benimki de bu aylar çok uygun dedi.ben en son kurban bayramında olmuştum 2. Dozu etkisi kalmamıştır dedi ben hiç yaptırmak istemiyorum zaten kan sulandırıcı kullanıyorum gebelikte tansiyonum yükseliyor diye aşı da pıhtılaşma yapıyor diyorlar hangisi doğru olur karar veremedim

Çok güzeller. Birşeyi merak ediyorum. Temmuz ağustos başı yenidoğan olduğu için sanırım bir kat fazla giyiliyor. Bu ciciler kaç aylıkken gydirilebilir?
Canim benimki haziran sonu temmuz basina denk geliyor muhtemelen :) bunlar 3-6 aylik flan sanırım olursa yazın altına taytla kısa kollu tshirtle flan giydirirm eylül ekime dogru olursada külotlu çorap uzun kollu bady le gidririm diye dusunuyorum .. acikcasi bende pek nasil giydirecegimi bilmiyorum ilk bebegim kış bebegiydi sarıp sarmalıyordum .. ama yenidogan kışın sarıp sarmalamaya ragmen el ve ayakları soğuk oluyor yazında dogar doğmaz sıfırkol altına şort giydirip gezdirebilecgimi düşünmüyorum bunlar olan şeylerdi ablamdan kalma ben kendi aldıklarımıda uzun tayt ve uzun kollu şeklinde alıyorum .. çok sıcak olursa bebek üşümezse alta bir zıbın üstede uzun kol ve tayt giydirirm diye dusunyorum yani tek kat zaten kumaşlar ince açıkcası pek bir fikrim yok sadece tahmin yürütüyorum .. bu konuda tecrubesi olan varsa bizi aydınlatırsa daha iyi olur bence :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…