2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kendimi durduramıyorummm :KK70: Şimdi size iki sene önce ablamın kızına küçük gelenleri birine verirken ay belki kızım olur diye ayırdığım şeyleri atıyorum hevesimden yıkadım ütüledim nasıl mest oluyorum baktıkça minnoş bi kızım olacak 🥰 ay hepsi bir karış elbiseler eriyorum 🤤🤤
ayy harika şeyler bunlar :))

Kızlar 80 kilo olmuşumm ,😂😂
Kardeşime göğüsleerimi tut öyle tartılıyım dedim
76 küsür çıktım😂😂 allahımmmm 2şer kilo göğüsüm oldu şimdiden😂😂😂😂
ben de 78 olmuşum dr hamur işi şekeri kes dedi :) göğüslerimde kahverengi halkalar beyaz beyaz mercimek tanesi gibi noktalar oluştu çok tuhaf geliyor bu hali :)))

Günaydın tatlı anneler 🌸 bebişimizin cinsiyeti zarfın içinde çatlıyorum bakmamak için 😍yarın öğreneceğiz inşallah 🙏 181 grammış bizim ufaklıkda :KK70:
Eki Görüntüle 3005126
Ay ben cinsiyeti tahmin ettim sanki ultrason fotoğrafından 😅😍 Yarın mutlaka yaz, bakalım doğru mu tahmin etmişim ☺️

Kızlar yine dün akşam kanamam oldu. 🙈 Hastaneyi aradım doktorum bugün yokmuş olsa normal muayeneye gidecektim. Acile gitmek istemiyorum. Yatırıyorlar. Gerçi doktorum yine olabilir demişti. Devam ederse gelirsin demişti. Şimdi yok neyse ki. Sürekli böyle mi olacak off off😔 üstelik kendimi de çok yormadim dün sürekli PC basindaydim çalıştım ama başka hareket yapmadım.

Park yatak alacaklar, almayı düşünenler için ben Elele madre siparişi verdim. Anne yanı olup 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılıyormuş.

1700 TL'ye düştü Hepsiburada'da. Ayrıca yatak konusunda 2. En mantıklı karar Yoyko Exclusive 8 in 1 de bordo rengiyle 1700 TL aynı sitede. Uzun vadeli kullanacaklar alsın derim.

Kızlar yine dün akşam kanamam oldu. 🙈 Hastaneyi aradım doktorum bugün yokmuş olsa normal muayeneye gidecektim. Acile gitmek istemiyorum. Yatırıyorlar. Gerçi doktorum yine olabilir demişti. Devam ederse gelirsin demişti. Şimdi yok neyse ki. Sürekli böyle mi olacak off off😔 üstelik kendimi de çok yormadim dün sürekli PC basindaydim çalıştım ama başka hareket yapmadım.
bebeğin alanı büyüdükçe miyoma baskı oluyor olabilir mi belki ondandır korkma canım dr sorarsın..

ben de 78 olmuşum dr hamur işi şekeri kes dedi :) göğüslerimde kahverengi halkalar beyaz beyaz mercimek tanesi gibi noktalar oluştu çok tuhaf geliyor bu hali :)))
Aynen benimde kahverengileşiyo 😀 göğüslerimin büyüklüğü zaten aştı😂 değişik cidden emzirme bittikden sonra kim bilir ne hal alıcak acaba😀😀😀

Park yatak alacaklar, almayı düşünenler için ben Elele madre siparişi verdim. Anne yanı olup 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılıyormuş.

1700 TL'ye düştü Hepsiburada'da. Ayrıca yatak konusunda 2. En mantıklı karar Yoyko Exclusive 8 in 1 de bordo rengiyle 1700 TL aynı sitede. Uzun vadeli kullanacaklar alsın derim.
Ben de bu iki marka arasındayım Allah nasip ederse bunlardan biri olacak ama bana göre beşik için erken ben çok sonra almayı düşünüyorum nasipse 🤲🏻

bebeğin alanı büyüdükçe miyoma baskı oluyor olabilir mi belki ondandır korkma canım dr sorarsın..
Bende öyle tahmin yürüttüm. Birde miyom tam rahim agzindaymis bebekte yanında. 24 hafta bebek yukarı çıkana kadar sürekli dikkat dedi doktor. Bebek miyomu sıkıştırıyor muhtemelen.

X