2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pamuk aldım ilk haftalarda lazım olur diye.Sleepy aldım ıslak mendil için sonrasında da Babay Turco. Stok yaptım ben 85 paket 😂 İndirimdeyken aldım hepsini koydum dolaba. Gerçi yaz oluyor bı su tutarız popolara miss 🥰
Bugün e bebek de ıslak mendil indirimleri var bilginiz olsun. Uyguna geliyor paketi.

Ben ıslak mendil için erken diye almadım. İnşallah yine indirim olur 😁

Baby turco bez almıştım daha dün geldi. Ptt kargo sağolsun 😁
Yorumlarda bedenleri küçük yazmışlar diye 2 ve 3 no aldım çoklu paket.
Bir de az adetli yenidoğan bez almak istiyorum..

Dünkü mağazadan verdiler. Arada çok gereksiz şeyler de var bence ama fikir olsun diye paylaşıyorum 😊

İhtiyacım olmayan şeylere bakıyorum iyi olmuş 😁
Mevlütlük, alt açma minderi, kulak çubuğu kullanmam.

Ayrıca göbek bağı ve bel koruyucuyu anlamadım🙄
Bir çocuk büyüttüm ama ilk defa gördüm. 😂

Uyku listesinde baya masraf çıkarmışlar tebrik ediyorum 😂

Nbrsiniz kızlar? Herşeyimiz tammış gibi gittim termos ısmarladım şu üstünde ısı derecesi olanlardan😂 Dolapta 20 tl indirim vardı bi sürü bebiş eşyası vardı da cinsiyet bilmeyince birşey alınamıyor bende termos aldım büyük ihtimalle mama yiyeceği için lazım olacak emse de illaki kullanılır nasılsa. Sürekli birileri arayıp soruyor cinsiyet ne diye salı randevuda da öğrenemezsem kafayı yicem🙄 Detaylı için il e gideceğiz kıyafet işini de o zaman hallederim diyorum avm de bir çok marka bulurum. Benim diğer doğumlardan dantelli bi pijama takımım vardı umarım atmamışımdır😅 Ama ben onları giyip gezmem darlanırım zaten sadece mevlütlerde giymiştim bunda okutur muyum bilmiyorum malum corona olayları eve bi sürü insan toplamak ne kadar doğru olur bilmiyorum.
Merhaba bende unuverstefen randevu almayı istiyorum ayrıntılı için qma alamıyorum siz nasıl aldınız bilgi verebilirmisiniz

İhtiyacım olmayan şeylere bakıyorum iyi olmuş 😁
Mevlütlük, alt açma minderi, kulak çubuğu kullanmam.

Ayrıca göbek bağı ve bel koruyucuyu anlamadım🙄
Bir çocuk büyüttüm ama ilk defa gördüm. 😂

Uyku listesinde baya masraf çıkarmışlar tebrik ediyorum 😂
Onları ben de bilmiyorum valla 😅

Nbrsiniz kızlar? Herşeyimiz tammış gibi gittim termos ısmarladım şu üstünde ısı derecesi olanlardan😂 Dolapta 20 tl indirim vardı bi sürü bebiş eşyası vardı da cinsiyet bilmeyince birşey alınamıyor bende termos aldım büyük ihtimalle mama yiyeceği için lazım olacak emse de illaki kullanılır nasılsa. Sürekli birileri arayıp soruyor cinsiyet ne diye salı randevuda da öğrenemezsem kafayı yicem🙄 Detaylı için il e gideceğiz kıyafet işini de o zaman hallederim diyorum avm de bir çok marka bulurum. Benim diğer doğumlardan dantelli bi pijama takımım vardı umarım atmamışımdır😅 Ama ben onları giyip gezmem darlanırım zaten sadece mevlütlerde giymiştim bunda okutur muyum bilmiyorum malum corona olayları eve bi sürü insan toplamak ne kadar doğru olur bilmiyorum.
Bende cinsiyeti bilmiyorum herkeste bir tahmin bir merak. Gördüğüm her Rüyaları yorumluyorum. Hele gidiyorum alış veriş yerlerinde indirimler var amaaannn erkek mi kızmı hepsini kaldır indir eve geliyorum birşey almadan 🧐

Şunun nasıl örüldüğünü bulmam lazım😀🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• 1EE27121-C74E-4D45-ADA6-CE3A6805C322.jpeg
    1EE27121-C74E-4D45-ADA6-CE3A6805C322.jpeg
    202,6 KB · Görüntüleme: 81
Kizlar 19.haftadan sonra karnınız gerçekten büyüyor. 1 hafta da bile o kadar fark etti ki anlatamam. Ki ben kilo bile almadım ama bildiğiniz hamile karnı oluşmaya başladı. Öncesinde kimse anlamıyordu hatta aynada kendim bile şaşırıyordum .ama 1 haftada çok fark ediyormuş

Hastane çıkışı aldım, amaaa bunlar baya küçük geldi ya, içinde tulumun prematüre yazıyo, bebeğin boyu 52 cm uzun ve kilolu olursa olmaz gibi😂 dikişlerde dışarı yapılmış bebeği rahatsız etmesin diyemi acaba😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• 2CC662FE-7D07-4A47-9C50-529078B88F8C.jpeg
    2CC662FE-7D07-4A47-9C50-529078B88F8C.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 101
  • F052A88A-0302-4C94-9A55-4D6BED743029.jpeg
    F052A88A-0302-4C94-9A55-4D6BED743029.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 104
Kızlar el işi yapıyor musunuz?ben bir şeyler ödüyorum.şimdi de yelek falan başlıyorum

Hiç merakım yok nedense 😁
Uğraşsam kısa sürede kaparım. Çocukken yapmışlığım var. Hiç elime almadım diyemem.
Annem örüyor sağolsun 😁

Çok fazla yelek patik istemiyorum zaten. Etraftan da geliyor. Erkenden küçülüyor. 1 2 tane saklıyorum el emeği diye gerisi veriliyor 🙄

Kizlar 19.haftadan sonra karnınız gerçekten büyüyor. 1 hafta da bile o kadar fark etti ki anlatamam. Ki ben kilo bile almadım ama bildiğiniz hamile karnı oluşmaya başladı. Öncesinde kimse anlamıyordu hatta aynada kendim bile şaşırıyordum .ama 1 haftada çok fark ediyormuş

Bu hafta coştu evet 😂

Türk filmi sahnesi yaşıyorum.
Karnım artık belli olmaya başladı Ednan evlenmeliyiz 😂

X