2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
beni de eklermisinnnn 4+4 oldum. bat :11 ekimm

Bana da iğne verdi doktor ama kanaman olursa vurul dedi.Kalp atışını keseyi inceledi bi sıkıntı yok dedi çok şükür.Salı bi daha gidicem bakalım
6+1 desin sen di mi canım? Vajinal ultrasonda kalp atışı gözüktü değil mi miniğin? Ultrason mu yoksa?

Bana da bariz hamilesin gibi geldi ama daha önce kimyasal gebelik yaşamış biri olarak hcglere güvenmiyorum Kan testi yaptırıp 2 günde bir 2 katına artıyor mu kontrol et bence... Eğer artıyorsa sağlıklı demektir adet tarihin bitincede doktora gidersin zaten...

Kizlar bel ağrısı regli ağrısı yaşayan varmı dün baya ağrıdı belim kasik ağrısı oldu korktum
Bugün aynısını uyanır uyanmaz konuya bende yazdım gece cift taraflı kasık ağrısı bel agrısından uyuyamadım Kanama vs olmadığı için rahatım ama bi tedirgin olmadım değil...

Kizlar bel ağrısı regli ağrısı yaşayan varmı dün baya ağrıdı belim kasik ağrısı oldu korktum
Canım benim hamilelik öğrendiğimden beri var kasık ve bel ağrılarım doktor çok normal bunlar dedi,bazı insanlarda olmuyormuş ama bazılarından da uzun bi süre devam ediyormuş

Bugün aynısını uyanır uyanmaz konuya bende yazdım gece cift taraflı kasık ağrısı bel agrısından uyuyamadım Kanama vs olmadığı için rahatım ama bi tedirgin olmadım değil...
Bende de oluyor canım doktor normal dedi,kasıklarda ağrı,gaz,batma belde ağrı aynı regl olacakmış gibi normalmiş bunlar

Canım benim hamilelik öğrendiğimden beri var kasık ve bel ağrılarım doktor çok normal bunlar dedi,bazı insanlarda olmuyormuş ama bazılarından da uzun bi süre devam ediyormuş
Az once kontrol ettigimde kirmizi minik bi kan akıntısı gördüm ( İnşallah yerleşme kanamasıdır 3.ye de düşürürsem çok üzüleceğim.

Az once kontrol ettigimde kirmizi minik bi kan akıntısı gördüm ( İnşallah yerleşme kanamasıdır 3.ye de düşürürsem çok üzüleceğim.
Kaç haftalıksın canım şimdi? Korkma bende çok tedirgin oldum ama Allah’a şükür kalp atışını gördüm.Çok minik toplu iğne başı kadar kan gelmişti sonrası hep kahve rengi akıntı ve çok uçuk pembe akıntıydı öyle bi durumsa yüksek ihtimal yerleşme ama yine de doktora görün için rahatlasın

Tutunurken oldu bende ama şimdi çarşamba kese gördüm yoktu birden dün bel kaşık agriyinca çok korktum yanı yoktu bı kaç gündür birden şiddetli ağrıdı sabah hafifti

Ya çok kötü bı his bende doktora sordum kanama yoksa korkma dedi gaz sancısı olabilir dedi yine de bu saat oldu bak hala korkuorum cuma gitmem gerek pazartesi gitcem korkudan kalp içinde erken ama iyi olduğunu göreyim bari

Yerleşme olabilir canım illa biz aklımıza kötüyü getiriyoruz ağrı devam ediyormu yerlesmedir doktora yine sor hepimizin farklı ağrı sebepleri şekilleri kuzum

Tabii canımm Her konuda da yardımcı olurum sana merak etme Funda hanıma bir kere gittim makinası baya eski, 9 haftalıkken kalp atıiını gördü ama duyamadı düşün Eğer imkanın varsa adapazarından bir doktor seçmeni öneririm
Canım benim de böyle akıntının için de nokta gibiydi ve silince çok uçuk pembeydi. Yerleşme olabilir. Arkadaşıma da olmuş doktoru pıhtı ya da yoğun kanama olmadıkça kasıklarına bıçak saplanır gibi ağrı girmedikçe korkma demiş.

Tutunurken oldu bende ama şimdi çarşamba kese gördüm yoktu birden dün bel kaşık agriyinca çok korktum yanı yoktu bı kaç gündür birden şiddetli ağrıdı sabah hafifti
Öyle oluyor canım benimde iki gün bi geçti sancı lekelenmem oldu korktum çok şükür sıkıntı yok,şimdi yine başladı bel,kasık sancım.
Ayağını sıcak tut,bol bol uzan dinlen stres yapıp miniğe de hissettirme normal şeylermiş,hayırlısıyla kucağımıza almak da nasip olsun

Amin canım inşallah

4+5 deyim. Doktora hemen randevu aldım acilde de hcg yaptıracağım. ( İnş normaldir

Benim de böyle oldu minik bir kan pihtisi geldi .aha düşürdüm galiba dedim doktora gittim keseyi gördüm. Progestan diye bir ilaç benzeri bir şey verdi .Pazartesiden beri ne kahverengi şey kaldı ne de kan .bence bu ilac çok işe yarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…