2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ilk oğlumu 8 haftalıkken öğrenmiştim nasıl bilinç varsa bende 😅çok gecikiyordu adetlerim ona bağlamıştım bir de hiç kondurmuyordum hamile olacağımı
benimde düzensizdi o ara o yüzden anlamamıştım en sonunda biri suratıma suratıma test yap artık diye hayrkırınca 🤣
Yoksa bende 8. Haftaya kadar anlamazdım yani😂😂

Emziriyorum kesmem gerek degil mi
Hayır canım ben de emziriyorum. Düşük riskin olmadığı sürece bir problem olmaz.
Merhaba kızlar listeyi oluşturdum, kendi bilgilerimi girdim. Bilgileri beni etiketleyerek verirseniz sizinkileri de gireceğim inşallah 🥰
Yaş 29. 2.çocuk. Sat 9 ekim. Tahmini doğum; 16 temmuz. Şehir; sakarya
26 - Sakarya/Karasu - Sat 10 Ekim - İlk Çocuk - Tahmini 17 Temmuz

Teşekkür ederiz 🥰
Hahah ay şaka gibi ben de 🤭
İyi akşamlar
6+0 dayım salı günü keseyi gördük 12 mm dedi doktor.
Bugün öğleden sonra açık kahve akıntım oldu.2-3saat sonra lavaboya gittim toplu iğne başı kadar kan,afedersiniz peçeteyle silince de çok uçuk pembe akıntıyla karışık leke geldi.Hamilelik öğrendiğim günden beri sancım oluyordu,2gündür baya azalmıştı,şimdi kasıklarımda üşütme-gaz sancısı gibi sancı yaşıyorum.Doktorla konuştum yerleşme de olabilir, düşük tehditi de dedi.Yarın sabah gidicem kontrole,yaşayan var mı böyle bi durumu? Çok huzursuzum 😕
Canım ben de de o dediğin pembelik oldu. Regl günüm de ve iki gün sonra. Doktorum hemen çağırıp kanama var mı diye baktı problem görmedi ama önlem amaçlı düşük için iğne vurdu ve beta değeri takibi istedi. Heralde yerleşmedir diye düşündüm.
Kızlar betam 2 gün önce 101di. Tam 2 gün son aynı yerde kan verdim 154 çıktı, ben bunun sağlıksız bir gebelik olduğunu düşünüyorum umarım dış gebelik değildir çok üzgünüm 😔
Betası böyle yavaş yükselen oldu mu?
Canım aynı saatte mi verdin? İlk gebeliğimde birini akşam vermiştim 103 çıkmıştı diğerini iki gün sonra sabah vermiştim 168 çıkmıştı. Meğer aynı saatte verilmesi gerekiyomuş

Kızlar lütfen yardım edin. Beklenen adet tarihim 14 Kasım ve adetime 5 gün kala, 4 gün kala, 3 gün kala ve bugün 2 gün kala erken gebelik testleri yaptım ve hepsinde silik çıktı. Ama sağlıkçı bir arkadaşım bu testlere güvenilmez dedi. Biraz da beni çekemeyen bir arkadaşım doğrusu. Ben onun teyze oluyorum demesini beklerken hayal kırıklığı yarattı böyle demesi . Sizce de bariz pozitif değil mi ??? Fotoğrafları yüklüyorum bakın. Fotoğrafların üstüne yazdım 🥺
Erken gebelik testim böyleydi am benim adetim geçmişti sonra 2 gün sonra kaset teste daha belli oldu dünde beta hcg verdim 5 haftalık hamileyim bence var gebelik

Canım ben de de o dediğin pembelik oldu. Regl günüm de ve iki gün sonra. Doktorum hemen çağırıp kanama var mı diye baktı problem görmedi ama önlem amaçlı düşük için iğne vurdu ve beta değeri takibi istedi. Heralde yerleşmedir diye düşündüm.

Canım aynı saatte mi verdin? İlk gebeliğimde birini akşam vermiştim 103 çıkmıştı diğerini iki gün sonra sabah vermiştim 168 çıkmıştı. Meğer aynı saatte verilmesi gerekiyomuş
Sende mi karasudasın canım? Ben funda hanıma gidiyorum. 🤣 Zamanlarımızda birbirine yakınmış

MahidevranSultan MahidevranSultan canım bir de vaktin olursa sat’a göre sıralarsın listeyi🤭 en önce doğum yapanları ya da yapacakları görürüz🥳
Ayy o benimde aklıma geldi aslında ama son anda🤣 ben bilgileri ekleyeyim Çağla geldiğinde onu düzleltiversin o zaman, satırı silince bütün satlar gider falan şimdi😂🥰

Evet 1 gün arayla🤭 ben adaya gidiyorum sedat umura. İlkinde de ona gitmiştim ☺️
Bende Ada Tıpda doğum düşünüyorum sağlıklı olursa... Daha bu ay taşındık karasu'ya... Devlette kadın doğum uzmanı da doğum iznine çıkmış buradaki tek doktorda oydu... Müsait bi zamanda buluşuruz eğer istersen 🤣 Birlikte doğuracak gibiyiz ben acemiyim biraz akıl verirsin 🤣🤣

Günaydın kızlar, çarşamba sabahı evde testle gebe olduğumu öğrendim burayada yazmıştım😊 Balıkesir Burhaniye'de oturuyorum. Hastanede randevu almak mümkün değil rica etmeme rağmen doktor tahlilde yapmadı. Edremit ilçesinde özelde dün akşam test yaptırdım. Sonuç 4+6 günlük değerim 8.303 çıktı. Sanki yüksek gibi geldi ikiz gebelik var mıdır diye şüpheye düştüm. Bu aksam randevu açılmıs hemen aldım devletten. Kese görünür mü sizce?
Selam yeniden hoşgeldin 🥰🥰 8.303'de kesinlikle gözükmesi lazım. Ben 4+5'deyim. En son 9 Kasımda 600 çıktı. Bana da nedense biraz yüksek geldi... Birkaç gün geç döllenmis olabilir mi? Ovulasyonla takip yapıyor muydun? Acil de eğer düşük tehlikem var diyip aksam gidersen her türlü tahlili yaparlar 👍 Mol gebelik olmasındansa inşallah ikizdir... Kalbini ferah tut bizi de haberdar etmeyi unutma ❤️

Selam yeniden hoşgeldin 🥰🥰 8.303'de kesinlikle gözükmesi lazım. Ben 4+5'deyim. En son 9 Kasımda 600 çıktı. Bana da nedense biraz yüksek geldi... Birkaç gün geç döllenmis olabilir mi? Ovulasyonla takip yapıyor muydun? Acil de eğer düşük tehlikem var diyip aksam gidersen her türlü tahlili yaparlar 👍 Mol gebelik olmasındansa inşallah ikizdir... Kalbini ferah tut bizi de haberdar etmeyi unutma ❤️
Akşam randevum var bakalım doktor ne söyleyecek. Bende öyle düşünüyorum ikiz olsun yeter ki sağlıklı ve kaderli olsun hiç farketmez ♥️ tşk ederim 😘

Merhaba bendede 4+3te dediğin gibi bir durum oluştu. Hemen ertesi günü doktora gittim. Doktor hiçbir problem yok yerleşme kanaması büyük ihtimalle dedi ama her ihtimale karşı progestan verdi. Senin de büyük ihtimalle öyle olabilir ama doktora görünmen iyi olacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim,bende sabah gittim doktora vajinal muayene yaptı hiçbir sıkıntı yok dedi yerleşme büyük ihtimal dedi,kese felan gayet iyi hatta bebeğin kalp atışını da gösterdi çok şükür,proluton iğne yazdı ama kanaman olursa vurul dedi.Şimdilik çok şükür bi sıkıntı yok 😇

Bana da iğne verdi doktor ama kanaman olursa vurul dedi.Kalp atışını keseyi inceledi bi sıkıntı yok dedi çok şükür.Salı bi daha gidicem bakalım 😇

X