2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ilk oğlumu 8 haftalıkken öğrenmiştim nasıl bilinç varsa bende çok gecikiyordu adetlerim ona bağlamıştım bir de hiç kondurmuyordum hamile olacağımı
benimde düzensizdi o ara o yüzden anlamamıştım en sonunda biri suratıma suratıma test yap artık diye hayrkırınca
Yoksa bende 8. Haftaya kadar anlamazdım yani

Emziriyorum kesmem gerek degil mi
Hayır canım ben de emziriyorum. Düşük riskin olmadığı sürece bir problem olmaz.
Merhaba kızlar listeyi oluşturdum, kendi bilgilerimi girdim. Bilgileri beni etiketleyerek verirseniz sizinkileri de gireceğim inşallah
Yaş 29. 2.çocuk. Sat 9 ekim. Tahmini doğum; 16 temmuz. Şehir; sakarya
26 - Sakarya/Karasu - Sat 10 Ekim - İlk Çocuk - Tahmini 17 Temmuz

Teşekkür ederiz
Hahah ay şaka gibi ben de
Canım ben de de o dediğin pembelik oldu. Regl günüm de ve iki gün sonra. Doktorum hemen çağırıp kanama var mı diye baktı problem görmedi ama önlem amaçlı düşük için iğne vurdu ve beta değeri takibi istedi. Heralde yerleşmedir diye düşündüm.
Canım aynı saatte mi verdin? İlk gebeliğimde birini akşam vermiştim 103 çıkmıştı diğerini iki gün sonra sabah vermiştim 168 çıkmıştı. Meğer aynı saatte verilmesi gerekiyomuş

Erken gebelik testim böyleydi am benim adetim geçmişti sonra 2 gün sonra kaset teste daha belli oldu dünde beta hcg verdim 5 haftalık hamileyim bence var gebelik

Sende mi karasudasın canım? Ben funda hanıma gidiyorum. Zamanlarımızda birbirine yakınmış

MahidevranSultan canım bir de vaktin olursa sat’a göre sıralarsın listeyi en önce doğum yapanları ya da yapacakları görürüz
Ayy o benimde aklıma geldi aslında ama son anda ben bilgileri ekleyeyim Çağla geldiğinde onu düzleltiversin o zaman, satırı silince bütün satlar gider falan şimdi

Evet 1 gün arayla ben adaya gidiyorum sedat umura. İlkinde de ona gitmiştim
Bende Ada Tıpda doğum düşünüyorum sağlıklı olursa... Daha bu ay taşındık karasu'ya... Devlette kadın doğum uzmanı da doğum iznine çıkmış buradaki tek doktorda oydu... Müsait bi zamanda buluşuruz eğer istersen Birlikte doğuracak gibiyiz ben acemiyim biraz akıl verirsin

Selam yeniden hoşgeldin 8.303'de kesinlikle gözükmesi lazım. Ben 4+5'deyim. En son 9 Kasımda 600 çıktı. Bana da nedense biraz yüksek geldi... Birkaç gün geç döllenmis olabilir mi? Ovulasyonla takip yapıyor muydun? Acil de eğer düşük tehlikem var diyip aksam gidersen her türlü tahlili yaparlar Mol gebelik olmasındansa inşallah ikizdir... Kalbini ferah tut bizi de haberdar etmeyi unutma

Akşam randevum var bakalım doktor ne söyleyecek. Bende öyle düşünüyorum ikiz olsun yeter ki sağlıklı ve kaderli olsun hiç farketmez tşk ederim

Cevabınız için teşekkür ederim,bende sabah gittim doktora vajinal muayene yaptı hiçbir sıkıntı yok dedi yerleşme büyük ihtimal dedi,kese felan gayet iyi hatta bebeğin kalp atışını da gösterdi çok şükür,proluton iğne yazdı ama kanaman olursa vurul dedi.Şimdilik çok şükür bi sıkıntı yok

Bana da iğne verdi doktor ama kanaman olursa vurul dedi.Kalp atışını keseyi inceledi bi sıkıntı yok dedi çok şükür.Salı bi daha gidicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…