2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
selam kızlar, muşamba bez yıkaması mı dedi birileri ben kardeşimin bezlerini yıkamıştım bir kaç defa annemden gizli gizli:) hiç kıyamazdım anneme:)

Ben kardeşimin altını bezlediğimi hatırlıyorum ama yıkamak için küçüktüm
Zaten annem görse olay çıkardı senin neyine bez yıkamak diye

İyimidir bilmiyorum ama civilde badilerin fiyatı böyle
İyi iyi. Ben dün aldım bunları görmedim ama en ucuzu 10/11 liraydı bu tarz badilerin. Benim ilk 3 ay giydireceklerm bitti sayılır. Dışarısı için falan alacağım bazı parçalar var sadece.
Önümüzdeki ay 3/6 6/9 alırım

benimki patır patır tekmeliyor teyzeleri. 1-2 haftadır hisseder gibiydim ama emin olamıyordum zamanla belli etmeye başladı. hele ki son 3 gündür neredeyse düzene girdi. her sabah uyandığım ve sakin olduğum saatler ile gece yorgun argın yatağa uzanıp uyumak üzere olduğum saatlerde hissedebiliyorum. Bir de yemek yemeye başladıktan 10-15 dk sonra bir heyecan yapıyor midedeki sindirim seslerini mi duyuyor napıyor bilmem, daha şeker kana geçmeden horon tepiyortabii hemen 2-3 saniye gibi sürüyor. zamanla uzar bunlar.

hisssetmediği için endişelenenler olmuş ama özellikle ilk hamileliği olanlarda bi kaç hafta daha gecikiyor. ilkinde bu kadar erken hissetmemiştim ben de.

Aynen bende hep evde giyicek şeyler aldım 3-6 arası hep dışarısı için alucam Badi daha alamadım böyle bişi alıyım ozaman

bizim aramızda 10 yaşa yakın var. küçük annesi gibi, her şeyiyle ilgilenmiştim. Oyuncak bebek gibiydi bana
Ayyyyy bende öyleeydim kardeşimle aramda 11yaş var ama gerçekden küçük anne gibiydim herşeyini yapardım. Annem yorulmasın diye geceleri bile kalkar annem uyanmasın diye ben bakardım altını alır yemeğini yedirirdim oda şükür çok usluydu annem işe başlamıştı yine ben bakıyodumAbla olmak güzel bişi ,

Şuan oda aynılarını yeğenine yapıcak yoksa

Dün 3 lu test yaptirmistim anlayan bakabilirmi

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-09-14-30-20-214_com.google.android.apps.docs.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 57
seni çok iyi anlıyorum, aynılarını ben de yaptım yaşadım.. bazen kızımın adını söyleyeceğime kardeşimin adını söylüyorum. derinlerde bir yerde o da çocuğum gibi çünkü. inşallah kızımla kardeşi de böyle severler birbirlerini. kardeş harika bir şey

Ahhhh inşallah öyle severlercidden çok güzel bişi kardeş

Yok radyoloji de bakıyor. Bazı yerlerde demek perinatoloji bakıyor ama her yerde yok sonuçta o bölüm. Uzman radyolog da çok güzel inceliyor. Benim migdem yanıyor sonra oksuruyorum migdem bulanıyor. İşte o uygulama da öyle yazmasına bakma bana da öyle yazdı ama. Ama bir haftadir migdem çok iyi. Rabiza sağolsun. Ne muhteşem bir ilacmis.

Ben de hiç içemiyorum

Ben ondan yaptırdım işte. Ama detaylı ultrasonu karşılamıyor demişlerdi. Ama 8 muayane ve muayene yapılan tahlilleri. Acil durumlarda yatislari ve o sıradaki masrafları ve doğumu karşılıyor.

Batacaksak hepimiz batalım degil mi
Bu fiyatları görünce anksiyetem tutuyor Biz burada aynı ürünlere servet döküyoruz maalesef hele şu btoys ürünleri o kadar pahalı ki
Premium care lerin fiyatı görünce ben
Ah ah ben napim kızım 1.5 yaşında premium care kullanıyorum şimdi buna da öyle başlıcam sanırım. Sleepy pek içime sinmiyor, kızım küçükken denemiştim felaket bir bezdi. Ama şu bio olan serisi denenebilir belki. O zaman yoktu o

Bio ile prima aktif bebek aynı fiyatlarda ben şahsen aktif bebeği seçerim önceden bildiğim için o da yani. Ama premium care almam o kadar da değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…