2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benimki smdi basladiysa doğasiya saç mı kaplar ki yavruyu 🤭🤭🤭 baslarda mide bulantim yoktu rahattim yaa böyle gidiyrdu ne güzel 🤪🤪🤪🤪
Saç bulantıdan çok yanma gibi yapıyor ama tüyleri çıkıyor yavaş yavaş ondan olabilir bide ilaçlarda bulantı yapıyor bende de hiç yoktu şimdi demir vitamin falan midemi bulandırıyor.

Saç bulantıdan çok yanma gibi yapıyor ama tüyleri çıkıyor yavaş yavaş ondan olabilir bide ilaçlarda bulantı yapıyor bende de hiç yoktu şimdi demir vitamin falan midemi bulandırıyor.
Demire de yeni bugun bşladim. Ama bu mide iki gündur yaniyor. Simdi O da birleşirse olmasın geceler :halay:

öyle bir ilaç rutinine girdiriyorlar ki hapçı olmasak bari 😄😄

gerçekten bende çözemedim bende mhrs ye girdim perinatoloji böl. seçtim 4 doktor 21.02.2022 tarihinde gözüküyor ama tıkladığımda ileri derecede ... içeriyor doktorunuzun bu sistemi açması gibi bir şey yazıyordu yani anladığım kadarıyla bu bölümü doktor açacakki bizde randevu alabilelim yoksa gerisi yalan nasıl dahiliye endokrine ramotolojiye yönlendiriyorsa kadın doğumda bizi perinatoloji böl. yönlendirecek orada alanı açacak bize açmadığı için alamıyoruz bu nasıl birşey kime açılıyor bu alan ozaman sana bana yoksa kime var bir ülkede baştan aşağı herşeymi kötü olur ya eğitim, sağlık, kurumlar, fiyatlar, yaşam standartları 😤😤😤

Üniversite hastanesinde de böyle. Ki üni hastaneleri de ücretli.

Geçen doktora muayene için gişede giriş yaptırırken detaylı ultrason fiyatı sordum. Onu şimdi bilgi veremiyoruz doktorunuz yönlendirecek dedi. Özelde direk söylüyorlar. Baktığın zaman ikisi de para alıyor ama 🤷

2 hafta sonra muayeneye gidince bana perinatoloji için randevu al diyecektir..

ben gidiyorum zaten muayene olmaya ,, şimdi bir randevu aldım 17. sine bakalım açacaklarmı onlar açmazsa ben bir daha bilmiyormuş gibi söylerim 👍 sağol canımm 😉
Ben muayeneye gitmiştim. Doktor bi kağıt yazdı haftaya su gün gel randevunu al dedi perinatolojiden bende gittim aldim. Hatta dedi ki 5 dakkada doluyo randevular dediğim saatte gelmen lazim gittim aldim. Bilgisayara girmiş olabilir tabiki benide yoksa nerden bilcekler benim ayrıntılı ultrasona gireceğimi.

Ben muayeneye gitmiştim. Doktor bi kağıt yazdı haftaya su gün gel randevunu al dedi perinatolojiden bende gittim aldim. Hatta dedi ki 5 dakkada doluyo randevular dediğim saatte gelmen lazim gittim aldim. Bilgisayara girmiş olabilir tabiki benide yoksa nerden bilcekler benim ayrıntılı ultrasona gireceğimi.
çok iyi alabilmişsin sen... bana neden demediler acaba anlayamadım vallahi

Kızlar bana uygun gibi geldi ama almak için de erken bilemedim🤔

Evet indirimde baya.
Ben yenidoğanken aktif bebek kullanmadım. Sonraki aylar kullanmıştım. Zaten premium care o zaman daha ucuzdu 😁
Ama kalitesi farketmez sonuçta diğer bezlerle kullanılabilir

Suan ilacı içtim ama sabah ac karna içemedim. Sabah aç karına troid ilacımı da kullanıyorum cünkü. Mide bulantisi da yapar diye cesaret edemedim. Yemekten 2 saat sonra iç dediler o sekil denedim. Ictikten 2 saat sonra yavastan midem dönmeye başladi. Yarım saat daha bekledim biseyler yedim. Şurup daha iyiyse olmadı onu sorayim. Akşam iç demediler ama olmadı onu da soriyim ihtimalleri değerlendiriyim. Hoş akşam da yatmadan önce midem alev alıyor yemek borusu dahil 🥴🥴🥴

Benim mide bulantım geçmişti ama aç karna ilk içtiğim sabah öğlene kadar zor bastırdım. İkinci gün o kadar olmadı.

Tiroid ilacı içiyorsan sabah önceliği ona ver.
Akşam miden yanarken önden mide şurubu iç 30-40 dakika sonra demir hapı iç bence.
Ya da mide şurubu içmem dersen miden yanarken iç 🥴

çok iyi alabilmişsin sen... bana neden demediler acaba anlayamadım vallahi
Her şehirde degisebiliyo. Doktordan doktora bile farkedebiloyo. Ben şehir hastanesine gidiyorum. Doktorum sağolsun. Yoğun olsa bile bu konularda aceleci davranıyo. Isi şansa bırakmıyor. Onun istediği haftalarda olsun istiyo. Bana 21 şubata verildi. Ama ocakta almıştım ben. Ayrıca özele gidiyorum. Orda da var bi doktorum. Sordu bana ayrıntılıyi bende aldım deyince iyi bulmuşsun dedi. Kolay kolay alinmiyomus tıp fakultelerinde para veriliyormuş ayrıntılı için.

İyimidir bilmiyorum ama civilde badilerin fiyatı böyle

Eklentiler

• 78DD3C4E-D406-46A5-B0CB-64FB76863285.png
    78DD3C4E-D406-46A5-B0CB-64FB76863285.png
    200,3 KB · Görüntüleme: 69
Her şehirde degisebiliyo. Doktordan doktora bile farkedebiloyo. Ben şehir hastanesine gidiyorum. Doktorum sağolsun. Yoğun olsa bile bu konularda aceleci davranıyo. Isi şansa bırakmıyor. Onun istediği haftalarda olsun istiyo. Bana 21 şubata verildi. Ama ocakta almıştım ben. Ayrıca özele gidiyorum. Orda da var bi doktorum. Sordu bana ayrıntılıyi bende aldım deyince iyi bulmuşsun dedi. Kolay kolay alinmiyomus tıp fakultelerinde para veriliyormuş ayrıntılı için.
Hangi hastane hangi doktor acaba ayrıntılı ultrosun için .🙏🏻

X