2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hurafemidir bilmiyorum ama bebeklik fotograflarima bakip anneme sordugumda mide yanmasindan elma kemirirdim diyor 4 yasinda da kiz kardesim var net hatirliyorum gece annemin uyanip evden dolandigini dogdugunda saci bağlanacak kadardi 40 cikmadan da baglamistik 😂😂 benmde tek tesellim sacli dogacak umudu benmki erkek ama yinede sacini baglamak istiyorum 🥰🥰
O zaman dogru olma payı yüksek bir hurafemsi birsey 😄😄 dayancaz artık. Her hafta farklıliklar yaşamaya da alısıyoruz sayelerinde 😊

gerçekten bende çözemedim bende mhrs ye girdim perinatoloji böl. seçtim 4 doktor 21.02.2022 tarihinde gözüküyor ama tıkladığımda ileri derecede ... içeriyor doktorunuzun bu sistemi açması gibi bir şey yazıyordu yani anladığım kadarıyla bu bölümü doktor açacakki bizde randevu alabilelim yoksa gerisi yalan nasıl dahiliye endokrine ramotolojiye yönlendiriyorsa kadın doğumda bizi perinatoloji böl. yönlendirecek orada alanı açacak bize açmadığı için alamıyoruz bu nasıl birşey kime açılıyor bu alan ozaman sana bana yoksa kime var bir ülkede baştan aşağı herşeymi kötü olur ya eğitim, sağlık, kurumlar, fiyatlar, yaşam standartları 😤😤😤

Herkes bilmeden almasın diyedir belki. Ya da önce muayne olmak gerekebilir. Ben muayne oldum ondan sonra açıldı o bölüme randevu. Doktor ondns önce güzelce muayne etti. Daha sonra alan açılıyor.

Kızlar dün büyük oğluma bir kardeşi olacağını söyledik. Çok mutlu oldu hiç beklemiyordum çünkü istemem diyordu önceden. Yatarken karnımla konuşup iyi geceler dedi. Sabah da okula uğurlarken kardeşime hoşçakal diyeceğim dedi 😅 keşke dedim bu ilgiyi şu an halihazırdaki kardeşine de gösterse 🤭🤣

Valla kaçırma derim devlete alamazsan bu fiyat mükemmel.. ankarada 400 TL ye normal aylik kadın doğum muayeneni oluyorsun o kadar pahalı yani burası.. ayrıntılı usg 1000 den aşağı yok

Demir hapını yatmadan önce al derim , ben gün içinde aldım midem çok bulandı artık artık yapıyorum haftada iki omega kullanıyorum onu da gece alıyorum ilk gündüz aldım ve kustum.. Dr bana rennie şurup vermişti hamilelikte kullanılan bir şurup istersen bi sor dr una
Suan ilacı içtim ama sabah ac karna içemedim. Sabah aç karına troid ilacımı da kullanıyorum cünkü. Mide bulantisi da yapar diye cesaret edemedim. Yemekten 2 saat sonra iç dediler o sekil denedim. Ictikten 2 saat sonra yavastan midem dönmeye başladi. Yarım saat daha bekledim biseyler yedim. Şurup daha iyiyse olmadı onu sorayim. Akşam iç demediler ama olmadı onu da soriyim ihtimalleri değerlendiriyim. Hoş akşam da yatmadan önce midem alev alıyor yemek borusu dahil 🥴🥴🥴

Eklentiler

• D901F113-F732-44FE-B12F-E459D51D8BA0.jpeg
    D901F113-F732-44FE-B12F-E459D51D8BA0.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 59
Herkes bilmeden almasın diyedir belki. Ya da önce muayne olmak gerekebilir. Ben muayne oldum ondan sonra açıldı o bölüme randevu. Doktor ondns önce güzelce muayne etti. Daha sonra alan açılıyor.
ben gidiyorum zaten muayene olmaya ,, şimdi bir randevu aldım 17. sine bakalım açacaklarmı onlar açmazsa ben bir daha bilmiyormuş gibi söylerim 👍 sağol canımm 😉

Kızlar dün büyük oğluma bir kardeşi olacağını söyledik. Çok mutlu oldu hiç beklemiyordum çünkü istemem diyordu önceden. Yatarken karnımla konuşup iyi geceler dedi. Sabah da okula uğurlarken kardeşime hoşçakal diyeceğim dedi 😅 keşke dedim bu ilgiyi şu an halihazırdaki kardeşine de gösterse 🤭🤣
Daha yeni mi öğrendi 😀

Daha yeni mi öğrendi 😀
Evet yeni öğrendi. Bir hafta önce kardeş ister misin demiştim evet ama kız olsun ve güzel olsun demişti 😅 oldu paşam demiştim ayarlayacağım o işi🤣 neyse dün de siparişini ayarladım oğlum yazın gelecek kardeşin inşallah dedim 🤪
Kaç uyuma var diyor oooo daha çok var sayamayız dedim 😅

Aman canım ne hak geçecek. Benim kızımda prımayla büyüdü
Ama bu öyle olmayacak 😀
Kahrolası kapitalızm :KK53:
Ya baktım diğer bezlere de hepsinde iyi kötü yorumlar var riske atmayayım dedim nebilim hani biri 100 diğeri 50 ama aynı kalite olsa alayım da nebilim arkadaşın bebek geçende 2 kere üstüme çiş geçirince😂

X