2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
KızlAr elektrikli süt sağma makinesi kullanan oldu mu ya da alacak olanlar hangi marka daha iyidir, tekli mi yoksa ikili mi daha iyidir
Ben lansinoh kullandım arkadşım vermişti tekliydi. Onu başkasına verdiğim için ebebek indiriminden baby plus aldım ikili. Baya uyguna geldi çünkü belli bir süre kullanılıyor, hiç kullanmayanlar da oluyor ama ilk zaman baya iş görüyor. Sağıp bırakacaksın tekli de çok sıkılıyosun ikili daha iyi

Evet zor ama ilk aylar en kullanışlı da onlar. İlk aylar ne yapmayı planlıypsun? Bende mamaspapas baston vardı ama aldım yinede
BaSton var canim. 3 kademe yatıyor . Altına güzel bir destek koyulursa gayet kullanışlı
Kızımda hicbir sorun yaşamadım cunku.

Onu kullanacağım, ardıyede bakmadım daha ona. Baktıktan sonra karar vericem. Ya da istediğim o chicco duo goody bakıcam .
Ben ilk aylarda da memnunum yani baskınlardan.

Batacaksak hepimiz batalım degil mi

Eklentiler

• 10E6DD0F-EA89-458C-84D7-ECF68B0A712A.png
    341,9 KB · Görüntüleme: 81
  • 6B0C75C5-39ED-46C9-A45B-EC753A880BE8.png
    348,6 KB · Görüntüleme: 75
  • 9554525B-9CE5-4E42-A276-7B2657C59E89.png
    219,7 KB · Görüntüleme: 76
  • 8B17B344-4EEF-4BDA-86F2-9B6B8DFFE778.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 73
Ben de Zeynep Kamile gideyim diyorum özel dışında. Mhrsden bakınca perinatolojide bile detaylı ultrason bakılmaktadır yazıyordu. Siz normal muayene mi aldınız?
Yazmayi unuttum canım.
Ben gittim pazartesi günü Zeynep Kamil e
Hem randevusu yakın veren hastane orasıydı.
Randevu açtırdım sanıyordum ama açmamış .
Ama doktoru çok beğendim. Asistandı ama güzel ilgilendi baktı sohbet etti sorularımı yanıtladı.
Detaylı ultrason için de 1 2 hafta sonraya randevu veriyorlar. Ben orda yaptıracağım.

Benim doktor da özel bir doktor ismi verdi. Orada baktırırsın, sonucu iletirsin bana diye. Fiyat alıp uymazsa artık böyle yapayım. Her halükarda Zeynep Kamil'e muayeneye gitmeyi düşünüyorum.

Benim sigortam yok. Eniştem özel hastanede Amir. Ondan rica ettim. Detaylı ultrasyona için nasıl yapabilirim. Eniştemin tanıdık doktor ve sağlık çalişanları var. Bugün sadece bir telefonla özel hastanede sigortasız 456tl yaparız demiş. Birde kadın doğum doktoru var çaliştığı hastanede ona sorucak. Devletten mümkün değil alamam. 2 çocuğumda yapmadım. Fakat şimdi yaş ileri olunca içim rahat etsin diyorum. Şimdiki gittiğim hastane üniversite Hastanesi özel.Orada bile zor sıra alınıyor birde o kadar para veremem.Olmadı yaptırmam. Sizce fiyat nasıl? Belki daha aşağı fiyat bulurum inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…