2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi akşamlar kızlar, umarım hepiniz çok iyisinizdir 😊 size birşey sormak istiyorum. 17+0 haftalık hamileyim. İlk bebeğimiz fakat hareketlerini hissedemiyorum. Ne yapmalıyım? Hisseden arkadaşlar kaçıncı hafta hissetti?

Mağazası mi var canım yoksa ebebek gibi yerlerde falan mı satılıyor içine sinerse fotoğraf falan çeker misin benim de aklımda olsun
Mağazası var canim bahçelievlerde.il olarak nerdesin bilmiyorum ama.istanbuldaysan sen de bi uğra.tamam çekersem gönderirim sana da.sitesine de bakabilirsin ayrıca fikir olur

İyi akşamlar kızlar, umarım hepiniz çok iyisinizdir 😊 size birşey sormak istiyorum. 17+0 haftalık hamileyim. İlk bebeğimiz fakat hareketlerini hissedemiyorum. Ne yapmalıyım? Hisseden arkadaşlar kaçıncı hafta hissetti?
Ben yavaş yavaş 16. Haftada hissetmeye başladım. Ama 21. Haftaya kadar ilk gebeliklerde özellikle hissetmemek normalmiş🙏🏻🙏🏻

Iyi aksamlar zeynep, benim de 17+1 bugün ilk defa hissettim.ama endişelenme 20.haftalarda falan hissediliyomus genelde .umarim en kısa zamanda hissedersin cunkuuu cookkkk güzell bi his😚

Ilk gebeligim 17+4. Ben de hissetmiyorum. Illaki karnimda garip hareketlenmeler oluyor ama ayirt edemiyorum. Doktorum 16+5 de gittigimde daha hissetmezsin. 3 hafta falan.sonra dedi. Ama sanrm bebegin hareketli olup olmaması annenin ilk hamileligi olup olmaması gibi bir cok etken mevcut. Belki kilo vs bile etkendir. Hissetmedigimden ben de bazen kafa hala hamile degilim gibi 😆

Hanımlar nasılsınız.
Hamilelikten önce bende olmayan birşey paylaşmak istiyorum.
Gece uyuyamıyorum.
Bana yapılan haksızlıklar hakaretler geliyor hep aklıma baştan sona seneryo gibi her gece düşünüyorum.
Ve uyuyamıyorum gözüme uyku girmiyor.
Bunlar hamilelikten öncede vardı ama ben artık kendimi toparrlamıştım. Gayet rahat uyuyordum.
Kaynanam bunu yaptı bunu söyledi.
Kayınbabam böyle böyle yaptı.
Eşim bunu dedi bunu yaptı.
Bu düşünceler bebeğimi de strese sokuyordur..
Lütfen Allah için bana bir akıl verin yol gösterin. Kendimi nasıl alıkoyabilirim bunları düşünmekten.
Sizden başka kimse ile paylaşmıyorum
Canım bende öyleydim. Yaptıklarım; değer verdiklerim herşey gözümün önünden geçiyor. Biraz ağlıyorum sonra diyorum neyse benim artık bebeğim var. Çünkü şuan beni hayata bağlayan tek şey sanırım o. Kim ne derse desin. Hayat senin hayatın. Asla takma. Gereken huzur sende.

Canım bende öyleydim. Yaptıklarım; değer verdiklerim herşey gözümün önünden geçiyor. Biraz ağlıyorum sonra diyorum neyse benim artık bebeğim var. Çünkü şuan beni hayata bağlayan tek şey sanırım o. Kim ne derse desin. Hayat senin hayatın. Asla takma. Gereken huzur sende.
Canım insan kendini düşünmekten alamıyorum. Haksızlığa uğramak çok zor.
İnşaallah ben unutup takmamayı başarırım. İnşaallah sende daha iyi olursun

X