2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tansiyonum 13-8 çıktı yüksek galiba biraz acaba 3 gün geriden geliyordu bu yüzden mi bilmiyorum ki morelim çok bozuk devletten randevu almıştım bakim gene mi geriden geliyor ne yapacağımı

Tansiyonum 13-8 çıktı yüksek galiba biraz acaba 3 gün geriden geliyordu bu yüzden mi bilmiyorum ki morelim çok bozuk devletten randevu almıştım bakim gene mi geriden geliyor ne yapacağımı
Yok canım o kadar yüksek değil bence doktor ne dedi peki?

Kuzenlerim falan kullandılar hep demekki gerekli bende almayı düşünüyorum. Ne çok alınacak şey var kafam yanıyor düşünmekten
Aynen nerden nasıl başlasam valla bilemiyo insanbakıp kaydediyorum hel
Aynen 2si takım olarak satıyolar bende sırf yüzüne gelmesin onu korusun diye istiyorum önemli lazım gibi
Annem baya birşeyler yaptı ya kursa gidiyor. Alt değiştirme minderinden puset setine. Bi ara gittiğimde açar atarım baya güzel oldu hepsi de.
Sen söyledikdrn sonra youtube yapılışlarına baktım yapılır gibide işte kurs daha iyi yapsın bebişe misss

Arkadslar dün gece saat 3 gibi benim minik başladı harekete iteliyor vuruyor. Baya sürdü. Sonra 6 gibi yine şimdi de ara ara devam ediyor. Nedir bu anlamadım. Huzursuz mu mutlu mu nedir derdi çözemedim. Gerçi bebekler mutlu olunca bu Ajdar hareket ediyormuş bir de anne aç olunca bir iki kere bu şekilde vurunca bir baktım acikmisim şekerim düşmüş farkında değilim öyle uyandım. Annenin kan şekeri düşünce çocuk da da düşüyormuş ama gece aç değildim. Sabah da baktım şeker yerinde. Bu çocuk doğunca da mı böyle olacak acaba? Anne karnında ne zaman uyaniksa doğunca aynı düzende gidiyormuş bu bebeler. Oğlumda aynen böyle oldu. Eyvah eyvah diyyorum uykusuz geceler

Doktora sormadım hemşire iyi dedi sıkıntı yok dedi eve geldim biraz dinlendim ölçtüm 11-8 çıktı
13 sınır bi tık yüksek ama yorulmuş veya heyecanlı oluyosun o yüzden çıkabiliyor ben mesela erkek bir hemşire vardı çok yılışık birşeydi o ölçerken gerilirdim 13 çıkıyodu kadın hemşire ölçünce 12
Geriden gelmesi de geç döllenmedir zaten 2 gün eksik çıkması önemli bişey değil ultrason yanılma payı olabilir anne baba minyonsa bebekte minyon olabilir doğuma yakın geçer bile gününü.

BaK ben bunu beğendim

Aynen gece karnında durmuyorsa doğduğunda da durmaz geçmiş olsun Benim kızlar gece hiç beni rahatsız etmezlerdi bebekken de hep uyudular gece. Bu nasıl olacak bilmem henüz bişey yok.

Benim ki tüp bebek canım geç döllenme olur mu ki bilmiyorum ki şimdi annemde ölçtürdüm orda vardı 9-7 çıktı değişiyor galiba burda dinlendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…