2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
kızlar prilamı bırakabilen oldu mu ben bırakınca yine midem bulanıyor ne zaman geçecek ki 16 haftada bitti hala devam bulantılar
Ben 2 haftadır kullanmadım canım artık inşallah kullanmaya gerek kalmaz. Bıraktığım ilk 1 2 gün kötü oldu midem ama sonra düzeldi. Biraz alışkanlık yaptığını düşündüm açıkçası böyle olunca ve bende çok fazla halsizlik yaptığını da fark ettim resmen hapı bırakınca enerji geldi

bende özelden alıcam mecburen devlette 182 den falan bulmak imkansız ,, Şehir hastanesine gideceklerden haber bekliyorum bir yandan da bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

Bana özel hastane 680₺ dedi. Belki zamlanmıştır bile.
Üniversite hastanesinde indirim hakkım var. Yarı yarıya indirirse yaptırırım valla. Devlet hastanesinde randevu bulabileceğimi sanmıyorum çünkü. Şansımı deneyeceğim yine ama pek sanmıyorum..

Geldiğimiz noktaya inanılır gibi değil. İstediğimiz zaman istediğimiz yerden sağlık hizmeti alamıyoruz. Ölümü gösterip bayılmaya razı ediyorlar

Şu tepedeki anketi kaldırtsak mı acaba? Oranlar hergün artıyor ama meçhul kişiler oy kullanıyor

İlk sayfadaki listede de cinsiyeti henüz yazdırmayan çok kişi var bu arada?

Ben demisdim demek istemiyorum ama demisdim özellerle yarışır diye begeneicegini düşünüyordum ama bişey demedim bilerek ne diyeceksiniz diye inşallah alabilirsin sorunsuz canım 4 gözle haberini bekliyorum

Hayırlısı bakalım ben de biraz daha beklerim alışveriş için

Ben daha önceden çok gittim evet güzel hastane Merakla bekliyom bakalım nplcak yarın bende gidicem ya

Eşimin yeğeni yatarak iki hafta tedavi gördü. Görünüşe aldanma.
İnşallah cinsiyeti öğrenebilirsin

aynen öyle maalesef zaten gidişat çok kötü Allah sonumuzu hayır etsin

Şu tepedeki anketi kaldırtsak mı acaba? Oranlar hergün artıyor ama meçhul kişiler oy kullanıyor

İlk sayfadaki listede de cinsiyeti henüz yazdırmayan çok kişi var bu arada?
Ben iletmistim ama ismim yazılmadi listeyeama oyumu kullandım. Bu şekilde olanlar vardır belki gozden kacmistır listeye eklenememistie.

Son düzenleme:
Kizlaaar ben geldim hastaneden,
Covid karantina biter bitmez dra koştum malum öksürük kaynaklı çok şiddetli kasık ağrım vardı ve alttan bi şeyler akıyordu tedirgindim.
Boyu kilosu suyu normal dedi, alttan bakti rahim ağzı kapalı muhtemelen gelen ya idrar ya da enfeksiyon kaynaklı akintidir dedi cumartesi acilde tahlil vermiştim zaten ona bakti normal gibi bol su iç artık sırt üstü değil yan yat dedi, bacakları bağdaş kurmuş oturuyor cinsiyet görünmüyor ama kiz demistik bence değişmez zaten yüzünü de göremedim arkası dönük dedi, bebeği çok altta hissediyorum baskı oluyor diyecektim unutmuşum ama bence öyle bir şey görse söylerdi, dr normalde sevecen biriydi ama bu kez çok sinirli asabiydi ama insanlık halidir diye düşünüyorum öksürük için şurup yok biraz sabır dedi herkes güzel haberler ile döner inşallah özel olmasına rağmen fotoğraf bile vermedi bu sefer gergindi çok şükür öksürük de eskiye nazaran baya azaldı tam kesilmese de buna da şükür hayırlı haberler ile geldim darısı sizlere ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…