2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben iletmistim ama ismim yazılmadi listeye🤷‍♀️ama oyumu kullandım. Bu şekilde olanlar vardır belki gozden kacmistır listeye eklenememistie.

Liste ile kıyaslamıyorum aslında. Geçen hafta ben etiketlemiştim cinsiyet için işaretlenmişmiyim diye bakarken saydım. Çok az kişi var cinsiyet belirten.

Anketi sürekli gerçek olmayan değerlerle görmek sinir bozuyor biraz 😁

Kızlar etiketleyemiyorum kesin erkek😄 hiç ihtimal vermedi 😅 alışveriş yapıyorum biraz yazamıyorum akşam atarım 🥰🥰🥰
Senin kesin erkekse benim de kızdır hayırlısı olsun kertelim bari😅 Bizimkisi bir heves işte ama herşey nasip kısmet ne olursa olsun eve yeni bir can bir neşe gelecek Allah sağlıkla gelmelerini nasip etsin.

Liste ile kıyaslamıyorum aslında. Geçen hafta ben etiketlemiştim cinsiyet için işaretlenmişmiyim diye bakarken saydım. Çok az kişi var cinsiyet belirten.

Anketi sürekli gerçek olmayan değerlerle görmek sinir bozuyor biraz 😁
gerçekten neden girip cinsiyet işaretliyorlar anlamıyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️🥴🥴

Ben demisdim demek istemiyorum ama demisdim özellerle yarışır diye 🥰 begeneicegini düşünüyordum ama bişey demedim bilerek ne diyeceksiniz diye 🤗inşallah alabilirsin sorunsuz canım 4 gözle haberini bekliyorum 🤲
Evet cnm cok guzel gercekten ama gökten altin yagsa bana taş düser :KK70: detayli icin randevu alamadim seni gbi sistem yok dedi yesil alan acicam sistem gelince ben sana sen 182 veya mhrs den saat 4 te randevu al dedi insAllah alablrlm cnku bilemd yer sabahtan belli sürünüyorum minibust metrobus metro iett aktrma :)

Evet cnm cok guzel gercekten ama gökten altin yagsa bana taş düser :KK70: detayli icin randevu alamadim seni gbi sistem yok dedi yesil alan acicam sistem gelince ben sana sen 182 veya mhrs den saat 4 te randevu al dedi insAllah alablrlm cnku bilemd yer sabahtan belli sürünüyorum minibust metrobus metro iett aktrma :)
Cinsiyet söylemedi mio_O

Ayy şaka yapıyorsun sistemini yok 🤔vay anasını sen yinede üst katat çıkıp şansını dene.deki Berna hoca gönderdi sistem yokmuş alamadım gün verirmisiniz deseydin.

Aslında yenibosnadan direk otobus vardı oraya, ama sen esenyurtta kaldığın için orasıda uzak oluyo baya sana, tühhh alamaman kötü olmuş 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Kizlar özün sözü çam ve sakura hastenisini görünüş olarak ve çalışanlarını flan begendim yada bizim devlet hastaneleri yaninda bana tavirlari baya 10/10 geldi :KK70: detayli icin sistem olmadgi icin randevu alamadim ama sistem gelince kayit acacagim dedi insAllah bugun 4 te alabilirim... Cinsiyetr gelincede bugunu tarihe altin harflerle yazacagim bacak arasi cok hafif aralikti net degildi kesin olmamakla beraber ilk kez ilk tahminimi aldim buna bil sevindim umarim degismez doktor baya bakti bacaklri acmiyor ama kiz gibi duruyor dedi💁🏼‍♀️ insAllah degismezzz 🥰😍 etiketliycem dedigim kizlar vardi aklama geleni yaziyorum gelmeyen yada gormedigim kusura bakmasin NeyzenEzo NeyzenEzo yoncambenim yoncambenim

Suan dönüyorm cnm bukdr ugrastim pes etmem iki gun sonra bidaha giderm mhrsden alamazsam hem kan sonuclarni ogrenirim hemde kayit actrrm :) cinsiyeti tahmn olrkta olsa aldim ya suan leyla gibiyim kizamaiyorm bile detayliya randevu alamadim diye :KK70:
Ayy şaka yapıyorsun sistemini yok 🤔vay anasını sen yinede üst katat çıkıp şansını dene.deki Berna hoca gönderdi sistem yokmuş alamadım gün verirmisiniz deseydin.

Vallahi cnm gorunese baya aldndim ben buyulendim bi ara birda dogururm otellere tas cikarir dedim ama ici fosmu diyosun aslnda calisanlarda cok kibar ve ilgili geldi 😬😄

Belki bölüm farkediyordur. Yatan hastanın ateşini ölçtürmek için baya süre hemşire beklenmişti bir ara. Sen ölçüp söyleyemiyosun da onlar bakacak. Travmalı hasta başka yere de götürülmüyor.

Araya birilerini sokunca başhekime kadar ilgileniliyor bu sefer. Yatağının çarşafına yastığına varana kadar değiştiriliyor. İstenen otel hizmeti değil normal sağlık hizmeti sadece.. 😒

Başka şeyler de vardı da neyse orada doğuranlar vardır illaki..

Suan dönüyorm cnm bukdr ugrastim pes etmem iki gun sonra bidaha giderm mhrsden alamazsam hem kan sonuclarni ogrenirim hemde kayit actrrm :) cinsiyeti tahmn olrkta olsa aldim ya suan leyla gibiyim kizamaiyorm bile detayliya randevu alamadim diye :KK70:
Ayy iyi bari cinsiyetle ilgili biseyler öğrendin en azından gözün aydın🙂 hem kan için gttiginde alırsın madem tekrar gideceksen sorun yok bende üzüldüm sistem yokmuş diyince alamadan dönüyorsun diye bir an.

X