2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bir çoğu gıcır gıcır ama bazıları sararmış anlamadım. Tertemiz yıkayıp utuleyip kaldırmıştım. Hep de sevdiğim şeyler. Gerçi onları ayiklasam bile fazla kıyafet ama yine de çıkarmaya calisicam.
Beyaz sabunla çitile
Çıkmazsa bıle ütüler kullanırsın. Nasıl olsa kısa süre kullanacak . Sonra atarsin 😀

Hayirli uğurlu olsun 🥰 canım güle güle kullansın minnoş 🥰 bende 2 gündür günde 3-4 makine kıyafet ve battaniye yıkıyorum. Ne kadar çok kıyafetiniz varmış. Çoğunu giyemedi. Bir bu kadar da dagitmistim. 🙈 Siz siz olun alırken abartmayin 😀 Allah'tan hem unisex renkler almışım hepsini kıza da giydiririm. Ancak papyonlulari elemem lazım.😀
Yaaa teşekkür ederim😍😍 abartmamayı düşünüyorum kıyafette biraz durucam zaten ucız diye aldım bugun biraz cıt cıtlı alırım, çünkü halalar teyzeler diyo kıyafet alma biz alırız sen işine yarıcak şeylere bak diye, oyuzden bakmıcam artık 😍😍 ama bak unısex almak yine iyi 2. Olursa lazım olur😂😂

Onunla ilgili değil aslında. Mesela 40 haftada doğuyor iki bebek ama mesela biri 3.5 kilo biri 4.5oluyor. Önemli olan sata göre olan tarih. Ondan önemsiyorlar. İlerde olması ortalamaya göre baz alındığından. Benim bebekler ilerdeydi doktor bana 3 yaşında iki çocuk farklı kilo ve boyda ama 3 yaşında sonuçta demişti😅 ortalamayı tutturmasi yetermiş.
Hımm valla oturdugum yerde ne garip sorular geluor aklıma burda okudukça da sorular artıyor yakında filozof olacagım 😄😄 doktorun örnegi cok mantıklı olmuş simdi idrak ettim.

En begendigim cantaydı. Dünden beri bakıyorum bu sekilde desenli az.
Özellikle alt kumaşı beğendim.
Ama en sonunda siyaha kalacağım gibi. Siyahlarda bunun aynisi. Sadece düz siyah
Aslında düz grilerde vardı ben bi ara bakmıştım, çocuk rahme düştü ben bebek çantası bakmaya başlamıştım bi ara😂😂 ozman görmüştüm

Ben bugün kendi doktoruma gittim. Serklaj işleminin kendisinde de erken su gelme riski ve yüksekenfeksiyon riski (bu yüzden penisilin kullandırılıyormuş) var o yüzden zorunlu olmadıkça yapmak riskli, devam edecek bir gebeliği sırf bu yüzden feda etmiş oluruz dedi. Sık sık bakalım dedi. Karnıma yoğun baskı uygulayınca hafif bir hunileşme olduğunu ama bı halde de rahim boyunun uygun okduğınu söyledi. Ne zor kararlar ne zor işler. Hiçbir
Hakkımızda hayırlısı olsun her doktor farklı bişey diyor.evet enfeksiyon riski var sıkı takip gerekiyor. Ama ben bu riski Alacam öbür türlüsü beni daha çok korkutuyor.

X