2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dolap alırım o paraya kıyafet koyarim😆😆
Ben zaten 10lu 20li almıyorum hiç bişi o yüzden bilemiyorum fiyatları o setlerde ama heralde 30li fiyatıdır o diye düşündüm içinde her şey olanlardan.
Temmuz bebeği için mantıklı da değil

Kızlar zara da indirim var bılgınız olsun
Ama pek bisi bırakmamışlar stoklarda 😂

İndirim zamanı mağazada adım atacak yer olmuyor
O yüzden netten alıyorum genelde
Ama bulamadım bişiler

Bide işe geri döndüğümde şey olmuştu bende, yorgunum uykusuzum ama bir enerji bir mutluluk..
O vicdan azabıyla karışık kendini harika hissetme fikri 🤤
Akşam eve enerjiyle dönüyordum ama şimdi bakalım bizi neler bekleyecek...

Bende de öyle olmuştu. İşe geri dönünce çok iyi görünüyorsun yaramış diyorlardı. ☺️
Lohusayken psikolojim iyi değildi ama gerçekten..
Ama uzak kalmak da zor geliyor hergün öğle paydoslarında emzirmeye gelip işe geri gidiyordum 😁

Kızlar ben persembe gitmiştim doktora şimdi başka bi doktora gittim ilk te 16+4 cıkmıstı bugün 16+6 olması lazımdı 16+3 çıktı doktora dedim böyle şeylere takılma makinadan kaynaklı olabilir doktorun ölçümüyle kaynaklı olabilir dedi bi sıkıntı yoktur değil mi başına gelen oldu mu

Kızlar ben persembe gitmiştim doktora şimdi başka bi doktora gittim ilk te 16+4 cıkmıstı bugün 16+6 olması lazımdı 16+3 çıktı doktora dedim böyle şeylere takılma makinadan kaynaklı olabilir doktorun ölçümüyle kaynaklı olabilir dedi bi sıkıntı yoktur değil mi başına gelen oldu mu
Yok canım kalbini ferah tut bi kac gun oynamalar oluyor ultrason cihazlarinin hesabina gore , bebegin iyiymiş buna takilmamalisin🌸

Başlarda 10 gün gerideydi. Sonra iki üç hafta içinde zamanını yakaladi❤️ Dr un dediği gibi makine kaynaklı olabilir.

Merhaba hanimlar. Simdi bebegin haftası ile ilgili mesajlari gorunce aklima geldi mesela bebek olmasi gerekenden öndeyse o zaman erken mi doğar . Tahmini dogum tarihini biz genelde hamile kalma tarihi diye sayilan en son adet gününe göre belirliyoruz. Yani ben öyle yapiyrum. Doktor zaten bişey demedi ben de gerek görüp sormadim. Bence o da suan bilemez gibi de. Ama merak ettigim gelişimi onden giden bebekler acaba beklenenden önce mi doğuyor?

Merhaba hanimlar. Simdi bebegin haftası ile ilgili mesajlari gorunce aklima geldi mesela bebek olmasi gerekenden öndeyse o zaman erken mi doğar . Tahmini dogum tarihini biz genelde hamile kalma tarihi diye sayilan en son adet gününe göre belirliyoruz. Yani ben öyle yapiyrum. Doktor zaten bişey demedi ben de gerek görüp sormadim. Bence o da suan bilemez gibi de. Ama merak ettigim gelişimi onden giden bebekler acaba beklenenden önce mi doğuyor?
Onunla ilgili değil aslında. Mesela 40 haftada doğuyor iki bebek ama mesela biri 3.5 kilo biri 4.5oluyor. Önemli olan sata göre olan tarih. Ondan önemsiyorlar. İlerde olması ortalamaya göre baz alındığından. Benim bebekler ilerdeydi doktor bana 3 yaşında iki çocuk farklı kilo ve boyda ama 3 yaşında sonuçta demişti😅 ortalamayı tutturmasi yetermiş.

Onunla ilgili değil aslında. Mesela 40 haftada doğuyor iki bebek ama mesela biri 3.5 kilo biri 4.5oluyor. Önemli olan sata göre olan tarih. Ondan önemsiyorlar. İlerde olması ortalamaya göre baz alındığından. Benim bebekler ilerdeydi doktor bana 3 yaşında iki çocuk farklı kilo ve boyda ama 3 yaşında sonuçta demişti😅 ortalamayı tutturmasi yetermiş.
Ne güzel açıklamış doktorun 😊

Kızlar
Bebek çantamı da aldım :)

Eklentiler

• Screenshot_20220205-182909_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220205-182909_Trendyol.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 118
  • Screenshot_20220205-182201_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220205-182201_Trendyol.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 100
X