2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bana doktor 15.haftada atalım dedi bebeğin organlanlari oluşsun.bence sende attiracaksan gecikme rahim ağzı yetmezliklerinde dogumlar 18 ile 24 haftalık arası oluyormuş çoğunlukla.
Ben bugün kendi doktoruma gittim. Serklaj işleminin kendisinde de erken su gelme riski ve yüksekenfeksiyon riski (bu yüzden penisilin kullandırılıyormuş) var o yüzden zorunlu olmadıkça yapmak riskli, devam edecek bir gebeliği sırf bu yüzden feda etmiş oluruz dedi. Sık sık bakalım dedi. Karnıma yoğun baskı uygulayınca hafif bir hunileşme olduğunu ama bı halde de rahim boyunun uygun okduğınu söyledi. Ne zor kararlar ne zor işler. Hiçbir

Allahım kıyafetlere bitiyorum erkek için anca bunlar var😂😂
Ben erkek hissediyordum bunları kaydetmiştim cinsiyet belli olmadan önce , cook hoşuma gitmişti . Sizin seveceğiniz tarz gibi geldi 😊

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-05-19-29-08-38.png
    Screenshot_2022-02-05-19-29-08-38.png
    649,4 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_2022-02-05-19-28-50-62.png
    Screenshot_2022-02-05-19-28-50-62.png
    448,4 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_2022-02-05-19-28-30-10.png
    Screenshot_2022-02-05-19-28-30-10.png
    562,7 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar ben persembe gitmiştim doktora şimdi başka bi doktora gittim ilk te 16+4 cıkmıstı bugün 16+6 olması lazımdı 16+3 çıktı doktora dedim böyle şeylere takılma makinadan kaynaklı olabilir doktorun ölçümüyle kaynaklı olabilir dedi bi sıkıntı yoktur değil mi başına gelen oldu mu
Canım birkaç gün farklılıklar oluyor makine kalitesi kaynaklı önemli değil

Severim ama bu çantada gri acik olmalı ki
Altındaki desen daha hoş gözüküyor. Ben o y6zden tercih etmiştim zaten . Desenli kısmından dolayı

Ama grisi koyu olunca çanta ortaya cıkmıyor. E doğal olarak anlamı da kalmıyor 😂
Bende bebek arabaısna göre alıcam, uyumlu olsun diye😍😍 belli belli araba tabi oyuzden alabiliyosun😍

Aynen dolabımız biraz doldu bebek kıyafetleriyle gelsin kendi dolabına koyucam😍😍😍 çok tatlış yaaa😍😍
Hayirli uğurlu olsun 🥰 canım güle güle kullansın minnoş 🥰 bende 2 gündür günde 3-4 makine kıyafet ve battaniye yıkıyorum. Ne kadar çok kıyafetiniz varmış. Çoğunu giyemedi. Bir bu kadar da dagitmistim. 🙈 Siz siz olun alırken abartmayin 😀 Allah'tan hem unisex renkler almışım hepsini kıza da giydiririm. Ancak papyonlulari elemem lazım.😀

Hayirli uğurlu olsun 🥰 canım güle güle kullansın minnoş 🥰 bende 2 gündür günde 3-4 makine kıyafet ve battaniye yıkıyorum. Ne kadar çok kıyafetiniz varmış. Çoğunu giyemedi. Bir bu kadar da dagitmistim. 🙈 Siz siz olun alırken abartmayin 😀 Allah'tan hem unisex renkler almışım hepsini kıza da giydiririm. Ancak papyonlulari elemem lazım.😀
Aynen
Kıyafette abartılmasın. Sonra gıcır gıcır duruyor :)

X