2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ultrason nasıl kötü oluyor onu anlayamadım görüntü kalitesi çom iyi olmasa da muhakkak görünmesi gerekmez mi?
Yani görebilen görür bence biraz gittiğin doktorlarla da ilgili çok küçük de değilsin artık hafta olarak biz 11.haftada gördük 15de teyit ettik.
2 li taramada gittiğim dr un ultrason süperdi çok daha küçük olmasına rağmen herşeyi çok netti o zaman da dr hiç bakmadı bel altına yine aynı dr olsa mutlaka anlaşılırdı. Bunun ultrason 10 sene öncekilerden çok bulanık bir de bebe dönmüş kıçını omurgalarını gördüm geldim😂 Kalbi atıyordu gelişimi güzeldi buna şükür🙄

Kitikate tam o tonlar ve benim favorim🤤
Kızıma almıştım 5 takım hepsi krem kahve tonlarında bunda da kullanacağım
Kitikate çok kaliteli ama bayağı pahalı. Bir avmdeki mağazasında hastane çıkış takımları 800 900 TL civarındaydı. Biraz da kalın genelde,6 aylık için alınabilir bazı şeyler.

Kitikate çok kaliteli ama bayağı pahalı. Bir avmdeki mağazasında hastane çıkış takımları 800 900 TL civarındaydı. Biraz da kalın genelde,6 aylık için alınabilir bazı şeyler.
E bebekte tüm tekstil %30olduğumda bakılabilir.
Ben alırken de fiyatları bir tık piyasaya göre yüksekti ama 800₺ bir takım hastane çıkışı da alamam yani saçmalık.

Kızlar pentide emzirme sütyenlerinde yüzde 50 indirim var internette bişey kalmamış ama ben mağazadan 2tane sütyen aldım bugün biraz erken ama eski hiç bir sütyenim olmuyor artık bunları kullanacağım

Bi de kehribar kolye, bileklik diye bişey varmış duydunuz mu bebeklerde gaza vs iyi geliyormuş işe yarar mı onlar :KK70:

Kızlar bu nasıl beşik

Eklentiler

• 7E03E70D-59E0-4C92-8DAB-9447B285D994.jpeg
    7E03E70D-59E0-4C92-8DAB-9447B285D994.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 75
Bugün ultrasona girdim kızlar kese göründü hafta olarak 4+6 gözüküyor ultrasonda. Yalnız doktor ufak bir kist var dedi. Bu kistlerle ilgili tecrübesi olan var mı hamilelik esnasında kist çıkan. Benim kistim yoktu gebelikte çıkmış böyle bir durum yaşayan var mı acaba?
Benim şuan da yeni başıma geldi bende de çıkmış

Kızlar pentide emzirme sütyenlerinde yüzde 50 indirim var internette bişey kalmamış ama ben mağazadan 2tane sütyen aldım bugün biraz erken ama eski hiç bir sütyenim olmuyor artık bunları kullanacağım

Bi de kehribar kolye, bileklik diye bişey varmış duydunuz mu bebeklerde gaza vs iyi geliyormuş işe yarar mı onlar :KK70:
Kehribar kolye kullandım ben . İşe yaradı mı bilmiyorum. Cunku kızımın ağız salyası hiç olmadı.

Diş döneminde işe yarıyor güya
Ben bebek kolyesi yakışıyor diye aldım😀

X