2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun canim
Çok zor hamileyken cocuk bakmak

1184 de kese gördün yani süper valla benimde tahmini 2 kat artsa bugün 1400 1500 civarı cuma günü 184 du.10 gün sonra gel dedi p.tesi oluyor bakalım
canım son adet 3 ekimdi betama bakmadan keseyi bulmaya çalıştı sonra betamın 10 gün önce 82,97 olduğunu söyledim o zaman normal gözükmemesi dedi ve karından gene de görmeye çalıştı buldum dedi çok küçük 2mm ölçtü seninki o zamana kadar net görünür

evet canım çok normal gebeliklerimi erken öğrenmemin sebebi hep o kasık bel ve kalça ağrılarıdır özellikle benim kalçalarım çok ağrır yerleşme ağrısıdır canım kanaman yoksa sorun yoktur..

Allahhııımmmm Allah cok cocuklu annelere sabırlar versin inşallah sağlık olsun da gerisi boş ama olan annelere oluyor tabii. Günaydın herkesee

Hanımlar dün size baş dönmemden bahsetmiştim gecesine iki taraflı kasık ağrım ve gaz sorunum oluştu öyle ki uyutmadı... İlk 2 gebeliğimde hiç böyle sorunlar yaşamamıştım, biraz tedirgin edici... 5. Hafta içinde iki taraflı kasık ağrısı normal midir? Doktorum progestan verdi -.-

Sanirım benim de değerlerime göre biri tutundu allahım gün geçmiyor sanki 15i geleydi bir hayırlısıyla o zaman göreceğim rabbim en hayırlısını nasip etsin hepimize
Canım bende tüp bebeğe başlayacakdim tam başlamadan kendi geldi çok sukurçok takip ediyordum tüp bebek topiklerini orda çok gördüm de sanada yazmak istedim.her zaman değerle kesin anlaşılmıyor.kac kere gördüm değeri çok artıp tek kese goren yada tam tersi tek gibi artıp çift kese goren.tamamen surpriz gönlünden ne geçiyorsa rabbim onu vermisdir inşallah

Son düzenleme:
amin inşallah sende sağlıkla kucağına al inşallah :)

Süper canım darısı bana inşallah bakalım

yaş 28 ilk gebelik sat 2 ekim tahmini doğum 09.07.2022 Adana :)

Satın idrarla takip etme o kadar moralim xozuldu sabah dedim eycah değerim yükselmede..iyice silikleşüi.meğerse değerim güzel artmış
Canım benimde değerim 69 çıkmıştı adetime 2 gün varken bugün adet günüm. Sabah idrar testi yaptım koyulaşmamış gibi geldi, daha öncede kimyasal geçirdiğim için korkuyorum. Senin kaç çıktı değerin

Bugün doktora gideceğim
Bulantı ilacını nasıl kullanacağımı da soracağım. Uyandığımda alıyorum ama galiba hemen etki etmiyor
Midem berbat
Randevu bugündü doğru ya ay çok heyecanlı güzel haberlerle gel inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…