2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bir şey danışmak istiyorum size,
Ben iki embriyo transferi oldum, sadece birinin tutma olasığı var mı? Bu konuda bilgisi olan var mıdır?
Daha USG için muayeneye çağırmadı doktorum o yüzden merak ediyorum. Çoğul gebelikte beta değeri birden artıyormuş benim transferden sonra 10. gününde 160 - 13. günüm de beta 560 çıktı. Tek gebe kalmış olabilir miyim?

Kızlar bugün adet ğünüm..2 gün arayla değerlerim...23.74....70.7.....bugün adet ğünüde 177.27... nasıl sizce ??az önce çıktı sonucum ..
Nerhabalar ben sadece adetime 1 hafta kala yaptırdım kan teatini bir daha yaptırmadım şimdi sizlerde duyunca yaptırsammı bilemedim pazartesi randevum sağlıklı bit gebelik olup olmadığı doktorda belli olmazmı

Canım görümceme iki embriyo transferi yapılmıştı değeri yüksek çıkmıştı ilk kontrolde iki kese göründü sonraki kontrollerde bir kese kendiliğinden kayboldu sanırım tutunamadı kızı sağlıkla dünyaya geldi çok şükür yani birinin tutma olasılığı var

Nerhabalar ben sadece adetime 1 hafta kala yaptırdım kan teatini bir daha yaptırmadım şimdi sizlerde duyunca yaptırsammı bilemedim pazartesi randevum sağlıklı bit gebelik olup olmadığı doktorda belli olmazmı
Bende bir kez yaptırdım canım değerinden anlar zaten dr eğer gerekli görürse ister senden kaç çıkmıştı değerin

sanırım benim de değerlerime göre biri tutundu allahım gün geçmiyor sanki 15i geleydi bir hayırlısıyla o zaman göreceğim rabbim en hayırlısını nasip etsin hepimize

Kızlar benim değerim 69 çıkmıştı bu akşam yine kan vericem ama idrar testim bi silik çıkıyor bi koyu çıkıyor anlamadım korkuyorum dh öncede kimyasal geçirdiğim için acaba 2 kat artmıyor mu diye sizlerin nasıl acaba

Benim ilk guttigim doktor bunu yazdi ama ozel devlet karşılamıyor.ama bence icerigi cok iyi

Merhaba bendede 4+3te dediğin gibi bir durum oluştu. Hemen ertesi günü doktora gittim. Doktor hiçbir problem yok yerleşme kanaması büyük ihtimalle dedi ama her ihtimale karşı progestan verdi. Senin de büyük ihtimalle öyle olabilir ama doktora görünmen iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben dayanamayıp erken yaptırmıştım idrar testinde silik görünce günümden önce 61 idi günümde 160 oldu doktorum gerek yok yaptırmana dedi ama ben yine evhamımdan yaptırdım. tüp bebek tedavisinden gebeyim ondan sürekli tekrar yaptırdım çünkü 61 değerini acilden yaptırdığım test ile öğrendim yaptırdım ondan yeniden istedi günüm geçmedi diye istersen yenile sende

Değere göre tek gibi. Tek gebelik oluşabilir tabi neden olmasın.

Bende bir kez yaptırdım canım değerinden anlar zaten dr eğer gerekli görürse ister senden kaç çıkmıştı değerin
Adetimden 6 gün önce 39 idi şimdi sizler öyle diyince bi tırstım gebelik testi aldım gidip kan testi yaptırmamın arasından 8 gün geçti ve idrarda az önce yaptıgım testi atıyorum yükselmese bu kadar kırmızı olmazdı diye düşünüyorum

Eklentiler

• 152FBFA1-B6BB-414E-884E-EA8E61805D6C.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 39
Bütün gece bebeğin başında beklemiş evden çıkmadan önce göğüsleri ağrıya ağrıya emzirip tüm uykusuzluğuyla büyüğü arabaya bindirip kreşe götürürken arabada oğlumun burnuna kalem sokması sonucu acile gitmemiz işe geç kalmam sonra oğlumu kreşe bırakıp ofise yetişmem ve şimdi de karnımdaki ikizlerin bütün ilginin abilerinin üzerinde olmalarından sıkılmaları ve mide bulantısı eşliğinde kendilerini belli etmeleri.. anneler kulübünden selamlar. Herkese günaydınnnn

MahidevranSultan
28 yaş,ilk gebelik sat 9 Ekim, tahminen 16 temmuz doğum, Tekirdağ
Askeriye gibi oldu emret komutanım ellerine sağlık şmdiden canım ikiz anası
Pusudayım komutanım ekran görüntülerini alıyorum teşekkür ederim kuzum

Bol adrenalinli bir sabah olmuş. Geçmiş olsun. Günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…