2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aile hekimine kan vericem ayın 15,inde canım. Bu arada bugün adetime 2 gün kala erken gebelik testinin yanında kaset test de yaptım ve bu şekilde bak. Pozitif değil mi, bunca test yanıltmaz sanırım demi

Eklentiler

• IMG_20211112_093940.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 39
Pazartesi gittim vajinal bakmayalım dedi 800 çıktı o gün değer. Yarın görünür diyorum ama bakalim. Bide tek hallediyorum herseyi çok zor.

Evet herşeyin düzenini kurduk bide eve yeniden bebek gelecek böyle düşününce kafayı yiyecek gibi oluyorum
yaa kızlar bende aynı böyleyim oğlum 13 yaşında seneye liseye gidecek arada çok yaş farkı var,, tam rahat ettik derken sakin bir ev yaşantısı sürüp gezip tozarken herşey başa dönecek bebeklik dönemi çok güzel ama anaokulu ilkokul falan oğlumda zorlandım yaşım olacak 45-46 abowwwwwwwwwww

Aile hekimine kan vericem ayın 15,inde canım. Bu arada bugün adetime 2 gün kala erken gebelik testinin yanında kaset test de yaptım ve bu şekilde bak. Pozitif değil mi, bunca test yanıltmaz sanırım demi
pozitif bence ama dediğim gibi ben hayatımda bir kez bu testten yaptım o yüzden pek anlamam ucuz bir özel hastane yokmu etrafın da ben 40 tl ye yaptırdım 2 saatte çıktı test sonucu sağlık ocağında vereceksin ertesi güne ancak düşecek e nabıza

Özel hastane var yakınlarımda ama bilemedim şimdi. Zaten kan takibi yapacağım için hemen acele etmek istemedim

Evet değerin yukselmis canım. Benim de sat 13 Ekim sanırım senin de aynı.
Erken döllenmiş yumurtan normalde 6 gün önceden çok çıkmaz beta hcg. Hayırlı uğurlu olsun
Doktora ne zaman gideceksin ben 7. Haftada planlıyorum

Kizlar bel ağrısı regli ağrısı yaşayan varmı dün baya ağrıdı belim kasik ağrısı oldu korktum
Çok normal canım ilk 3 ay regl dönemin geldiğinde ağrı yaşarsın benim ilk gebeligimde oldukça şiddetli olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…