2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ilk bebeğimdeki tecrübelerime dayanarak, bugün ki ebebek indiriminden aldıklarım bunlar. İlk bebeği olacaklara fikir olsun.

Eklentiler

• 0E456885-3110-4169-AF9C-D48EE0F2DC7D.png
    165 KB · Görüntüleme: 101
  • 42CBDCE5-8188-430E-880C-C4D3C6241B7B.jpeg
    55,9 KB · Görüntüleme: 105
Canım bende bişey hissetmiyordum ama sağlık ovağında kan vermeye gitmiştim orda hemşire kalp atışını dinledi cihazla.. Yani belkide sadece evham yapıyosundur. İyi düşün iyi olsun Streste kötü etkiler gebeliğini.. Bol bol dua et.

Ben de öyle düşünüyorum. Hatta benim de su geldikten sonra rahim ağzım yeniden kapanmıştı. Ne zaman atılacak senin dikiş? Geç kalmadık mı 12-13 te atılması gerekmez miydi

Kizlar bu göğüs ucu yarasindan cok çeken biri olarak denemdigim krem gümüş kapak kalmadı ciplak gaziyordum yinede bas edemedim beklazon diye pembe bi kremle careyi bulmustum 3 gun duzenli sürdüm 4. Gün ne agri ne huylanma rahat rahat verdim emzirdim bebemi i ve bu krem hemoroid olmustum dogumdan sonra onuda geçirmişti

Aynen netflixde güzel dizi bulduğumda bende kaçırmamonlarda çok sürükleyici oluyo beee bazen o gece bitiresim geliyo
Ah ah çocuk olmadan önce bizde öyleydi... Bir gece de dizi bitirmeler sezon bitirmeler.
Temmuzdan sonra göreceğim seni, sabah altıda itfaiye sireni gibi ağlarken çocuk gece neden oturdum Allah'm diye ağlıyorsun

Ah ah çocuk olmadan önce bizde öyleydi... Bir gece de dizi bitirmeler sezon bitirmeler.
Temmuzdan sonra göreceğim seni, sabah altıda itfaiye sireni gibi ağlarken çocuk gece neden oturdum Allah'm diye ağlıyorsun
Benim çocuk uyumuyordu gece çocuk kucagimda çok dizi sezonu bitirdim bir de böyle bi stil var.

Kızlar bir şey sorucam. Oğlumun kıyafetlerinin bir kısmını vermiş bir kısmını saklamistim. Sakladiklarim da 2 bebeğe yeter. Çünkü çok çabuk büyüdüklerinde çoğunu da giyememisti. Siz siz olun fazla almayin. Aslında 3 takım almıştım. Kayinvidrm bu yetmez deyip 4-5 takim daha aldı. Neyse gelelim soruya. Şimdi ben bunları çıkardım ne varmış diye bir de ne göreyim hepsi sararmış henüz 1 makine yıkadım. Ama çıkmadı bu sararma olayını nasıl çözerim bilen var mı?

Iyi ki yorumuna rasladim. Doktorum ikili test istiyor ama ben yaptirmak istemiyorum. Tup bebek zaten secilmis bebek, risk olacagina inanmiyorum. Yeni doktor illa testler yaptiriyor, hastaneye para aksin dihe. Yaptirmalimiyim?
Eğer embriyoya pgt yapılmamışsa tüp bebeğin bir önemi yok. Ben de tüp bebekle hamile kaldım. Direkt nifty yaptırdım. Diğer testlerde güvenilirlik çok az diye. Bir de 20-24. Haftalarda detaylı ultrason yaptıracağım.

Bende de olmuştu bu kanama alanı.ultrasonda gözüküyordu. Bir dönem pembe bir dönem kahverengi oldu .Doktor bu zamanla ya rahim tarafından emilir ya da dışarı atılır dedi .tabi buyuyebilme ihtimali de var ama genelde geçermiş. progestan kullandım ve geçti.

Ben emway (galiba böyle yazılıyor) in leke çıkarıcisini kullanıyorum. Bu tarz şeyleri hep çıkarıyor

Kızlar ilk bebeğimdeki tecrübelerime dayanarak, bugün ki ebebek indiriminden aldıklarım bunlar. İlk bebeği olacaklara fikir olsun.
Benzer şeyler almışız. Acaba lansinoh un kremi güzel mi ? Sanki burda biraz yermisler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…