2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Instagramda bazı babaların kucağında duşta bebekler var. Yaz günü vereceksin babasına, o sarılırken biz de bir güzel yıkayacağız. 😇
Gördüm gördüm bayildim yemin ederim aklimdan gecen o ama biraz buyumesi lazim sanki onun icin

Canım benim ilk hamileliğim de eşim öyle hiç dokunmaz Dı. Eşim öyle biri değil.
Ağır bir tiptir.
Biz eşimle kavga etmiştik 3 gün ben onunla konuşmadım.
Çünki bana ciddi hakaret etmişti.
Ve bebeğim 3 gündür hareket etmiyordu.
Çok korkuyordum birşey mi oldu. Bayada büyük idi.
İleri haftalarda idi
3 gun sonra eşim gündüz beni aradı normalde telini de açmıyordum.
Aradı teli açtım yemin ederim ben konuştum eşimin sesini duydu pır pır kuş gibi hissettim.
Bir Ikı kerede gece uyurken eşimin elini karnıma koydum bir anda hareket etmeye başladı.

Ve kızım şimdi benden çok babasına çok düşkün 🥰
Ayy evet sanirim hissediyor babasini gunduz neler yapsamda kipirdamiyo tatlilar yiyorum muzik aciyorum yok aksam babasi geliyo tv karsisina beraber uzaniyoruz inanirmisin uyuyana kadar hic durmuyor hadi seninki kızmış kizlar babaya duskun olur tamamda benmkine noluyor pipisiyle bana duskun olmasi lazimdi 😂😂😂

Iyi ki yorumuna rasladim. Doktorum ikili test istiyor ama ben yaptirmak istemiyorum. Tup bebek zaten secilmis bebek, risk olacagina inanmiyorum. Yeni doktor illa testler yaptiriyor, hastaneye para aksin dihe. Yaptirmalimiyim?
Bu konuda bir bilgim yok asla yanıltmak istemem ama ikili test çok kolay bir test .

Merhaba hanımlar. Gögüs ucu gümüs kapaklar hakkında ne düsünüyorsunuz? Deneyen memnun kalan kalmayan şuna dikkat etmek lazım diyecek olan marka önerileri olan var mıdır?

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar. Gögüs ucu gümüs kapaklar hakkında ne düsünüyorsunuz? Deneyen memnun kalan kalmayan şuna dikkat etmek lazım diyecek olan marka önerileri olan var mıdır?
Ben de takipteyim. Kesinlikle alınması gerektiğini biliyorum da marka konusunda emin değilim. Silverette bayağı pahalılanmış. E bebekteki gümüş kapaklar nasıl iş görürse bakayım dedim.

Ben de takipteyim. Kesinlikle alınması gerektiğini biliyorum da marka konusunda emin değilim. Silverette bayağı pahalılanmış. E bebekteki gümüş kapaklar nasıl iş görürse bakayım dedim.
Ben de e bebekte baktm da bi sormak istedim baby mom iyi mi acaba bilemedim. Olumlu olumsuz cok yorum oluyor güvenilir mi bilemiyrm

Ben çevremde 3 kullanan kişide gördüm 3üde çok çok memnundu zaten gördüysen alışverişimde de aldım.
1si silverttte marka 2si de baby&mom markayı kullanıyordu hiç bir fark anlamadılar hepsi memnundu.
Ben ebebekin kendi marka ve ürünlerine güveniyorum onu aldım.
Heyecanla kullanmayı bekliyorum🤪

Merhaba size bir şey danışmak istiyorum , daha tecrübelisiniz diye.
Dün muayene oldum, 7+4 haftalığım , her şey yolundaydı ve bu akşam pembe kanama oldu.
Dün kesenin üstünde bir karartı gördü, bana dışarda kanama görüp görmediğimi sordu, ben yok deyince, desidua olabilir , dedi. Rahimde boşlukmuş ve kapanırmış.

Ama gördüğü kanama alanı mı bu durumda? Progesteron fitil kullanıyorum zaten. Bu kanama alanları ne oluyor ? Dışarı atıncaya kadar kanama mı olacak? Yoksa bebeğe mi bi şey oluyor bu kanamalar yüzünden. Hiç tecrübesi olan var mı yazabilir mi lütfen

Benim tek takıntım muhteşem yaaa, yazın haziranda başlarım ağustosda bitirrm bütün bölümlerini😀😀 bu hamilelikde anca böyle geçer gibi😂😂😂
Ablam da durup durup aşkımemnu bitiriyor.
Ben sıkılırım, netflixde ki çerez dizilerim bitti ne yazık ki mecbur diğerleri için eşimi bekliyorum öyle olunca canım eski dizi çekiyor 🤤

Muhteşem yuzyıla başlasam, çocuk doğana kadar bitirrmiyim acaba😀😂😂😂
Hersene baştan sona izleme hastalığım varda😂😂😂😂
Ben ilk hamileligimde ncsi izlemiştim bütün sezonu. Sonra ncsi la ve csi Las Vegas ama bunlar hep polisiye 😂 nasıl tarz seviyorsun bilmiyorum ama ben bilim kurgu çok severim. Fringe, doctor who, Merlin ilk etapta aklıma gelenler.

Ben sıkılırım, netflixde ki çerez dizilerim bitti ne yazık ki mecbur diğerleri için eşimi bekliyorum öyle olunca canım eski dizi çekiyor 🤤
Ben de aşkı memnu ve yaprak dökümü hastasıyım. Sabahları kanal d de yaprak dökümü var diye heyecanla uyanıyorum 😂

Aynen netflixde güzel dizi bulduğumda bende kaçırmam😍😍onlarda çok sürükleyici oluyo beee bazen o gece bitiresim geliyo😂

Ben ilk hamileligimde ncsi izlemiştim bütün sezonu. Sonra ncsi la ve csi Las Vegas ama bunlar hep polisiye 😂 nasıl tarz seviyorsun bilmiyorum ama ben bilim kurgu çok severim. Fringe, doctor who, Merlin ilk etapta aklıma gelenler.
Bende severim bende çok hoşuma gider, illa değişik şeyler beklerim, aşk komedi fln benlik değil, korku flimlerini bile daha çok seviyorumda eşimde korkuyu izlemiyo sanırım korkuyo 😂😂😂😂😂😂

Ayy evet sanirim hissediyor babasini gunduz neler yapsamda kipirdamiyo tatlilar yiyorum muzik aciyorum yok aksam babasi geliyo tv karsisina beraber uzaniyoruz inanirmisin uyuyana kadar hic durmuyor hadi seninki kızmış kizlar babaya duskun olur tamamda benmkine noluyor pipisiyle bana duskun olmasi lazimdi 😂😂😂
Valla canım anne karnında hissediyorsa doğunca da düşkün olacak babaya 🥰

Ben ilkinde kullandım, kuzenimin eşi getirdi inanmıyordum almamıştım. Ama 15 güne geçti. Şimdi ebebek indiriminden aldım

X