2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bu ultrason okuma işinden zırnik anlamıyorum galiba ya. Doktor gosterdi kiz dedi anlamadm. Yuzu dedi bak dedi cok idrak edemedim. Bi sirtini gordum omuriligiydi kemik net gorunuyor. Bunun egitimini verselermiş bize keske 😄😄
Bizde yarın öğreneceğiz ama merak ettim 🙈 Bende bir sey anlamadım senin gibi ama meraktanda çatlıyorum yalan yok... Bende kız istiyorum inşallah öyledir sağlıklı olsunda ❤️

Ben randevuyu yarına aldım kızlar cinsiyeti geçtim içim çok huzursuz 1 akşam çok hareketliydi kesinlikle bebek hareketiydi ve günler oldu bir daha hiç hareket hissetmedim küçük olduğu için normaldir diyorum ama hamilelik belirtilerim de geçti dün gece hiç uyuyamadım pzrts nasılsa gitcem diyordum ama yarına çektim gidip görmem lazım Allah korusun bebeğe bir şey mi oldu korkusu düştü içime başım da çok dönüyor onu da konuşurum yeni dr.la inşallah sadece evhamdır bana dua edin.
Canım bak 3 uncu bebeğin ama anne olmak bu işte.
Ama inan bana hiçbir terslik yok.
Bak ben daha hissetmiyorum bile.
Bence boşuna canını sıkıyorsun.
Sen tecribeli birisin 9 uncu ayda bile olur hareketsizlik.
İnşAllah müjdelerle gelirsin

Tüp bebekte down sendromu riski olduğunu bilmiyordum .
İnşallah bir şey çıkmaz😊
Iyi ki yorumuna rasladim. Doktorum ikili test istiyor ama ben yaptirmak istemiyorum. Tup bebek zaten secilmis bebek, risk olacagina inanmiyorum. Yeni doktor illa testler yaptiriyor, hastaneye para aksin dihe. Yaptirmalimiyim?

Ayyy keske ya ama surekli harkete etmiyor genelde aksamlari tv karsiina uzanina basliyor ben babasini hisettigini dusunuyorum 🥰🥰
Canım benim ilk hamileliğim de eşim öyle hiç dokunmaz Dı. Eşim öyle biri değil.
Ağır bir tiptir.
Biz eşimle kavga etmiştik 3 gün ben onunla konuşmadım.
Çünki bana ciddi hakaret etmişti.
Ve bebeğim 3 gündür hareket etmiyordu.
Çok korkuyordum birşey mi oldu. Bayada büyük idi.
İleri haftalarda idi
3 gun sonra eşim gündüz beni aradı normalde telini de açmıyordum.
Aradı teli açtım yemin ederim ben konuştum eşimin sesini duydu pır pır kuş gibi hissettim.
Bir Ikı kerede gece uyurken eşimin elini karnıma koydum bir anda hareket etmeye başladı.

Ve kızım şimdi benden çok babasına çok düşkün 🥰

X