2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evhamdir hiç merak etme kesin başka belirti verirdi birsry olsa tabi Allah korusun. İçini ferah tut hic takma kafana. Yarın güzel hayırlı haberlerle dön insallah
İnşallah canım çok evhamlıyım sorma ikili testte de hem biliyorum kesin sonuç değil hem ultrason iyi çıkmıştı ona rağmen sonucu koştur koştur aldım baktım hepsi iyi bir başladım daha hastanede ağlamaya eve kadar herkes bana bakıyordu Diğerlerinde bu kadar değildim ben yaşlandıkça oldum heralde böyle Allah yardımcımız olsun hepimizin. Cinsiyeti de söylemezse söylemesin iyi desin yeter napim 2 hafta sonra da devlete gitcem orda öğrenirim artık.

Bu arada serklajda da enfeksiyon riski yüksekmiş ve yine erken su gelme ihtimali varmış

Canım doktoruna sor bence

Kendi dr unla devam edeceksen onunla da konuşman lazım bence

İkinci trimestere girince vücut biraz rahatlamaya giriyor ondan bence böyle belirti yok gibi geliyordur sana.
3.gebeliğin de olsa hepsi farklı gelişiyor sonuçta. Benimki de bir gün hissettiriyor bir gün sakin.
Evham yapıyorsun ama git bir gör için rahat etsin..

Yarın nasıl gideceksin canım yarın cumartesi?

Ben sadece kendimi cok pimpirikli sanardım Temmuz anneleri hepsi öyleymiş ben nelere takıyorum bi bilseniz bugün akıntım azaldı ona takıldım mesela progestan ağızdan alıyordum onu bıraktım acaba ondan mı kesildi noldu dün doktora gittim iyiydi aman gitsem nolur 2 gün geçsin gene başlıyor evham belki de tüp bebek olduğu için 5 yıldır bekliyorum

Bence canını sıkma, benim de neredeyse 1 aydır hiç belirtim yok bulantı vs hepsi geçti. Ben de çok merak ediyorum en son 18 ocakta görmüştüm. Bir şey olsaydı belirti verirdi bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…