2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bana dr c vitamini meyveden alman daha doğru deyip istememe rağmen vermedi
İstesen de o kadar c vitaminini meyveden alamazsın. Ayrıca o kadar meyve şekerinin faydalı olacağını düşünmüyorum. Kusburnu bitkisinde portakldan 30 kat daha fazla c vitamini var ama ondan bile o kadar çok tuketmelisin ki .

Bir yerden başla.ben liste yaptım gözüm korktu .20 cm tuttu liste .bebek telsizi aldım

Valla bende aynı senin gibiiyim nerden başlasam bilemiyorum, e bebekde ki bu ayki indirmlere göre hareket edicem, geçen hepsiburadada indirm vardı cinsiyetim kesinleşmedi kaçırdım onu
Yeni doğan fazka bişi almak istemiyorum
3-6 6-9 aylık bakıcam çoğunu ayaklı tulumlara

Ben park yatak aldım. Aktivite halısı, telsiz bir de birkaç çıngırak. Benim de belli değil cinsiyet. Yarin kontrolüm var kesinleşir inşallah

İki gündür eşime liste yapalım diyorum o da çok tutacak diye kaçıyor sanırım alıntı yapmayı denedim ilk defa umarım başarılı olmuştur mesajım.

Aynen e bebek indirimlerini kaçırmak istemiyorum . Araştırmadan da almak istemiyorum hiçbir şey . Ama her şeye o kadar üşeniyorum ki saat kaç oldu yataktan çıkamadım o derece

Nerden başlıcağımızı bilmeyince öyle oluyo malesef yavaş yavaş alırız artık daha çok var illa bi şekilde o listeler çıkar hepşmizde atarız

Bu akşam alt açma ve pamuk indirime girecek ebebekte oradan başlayabilirsin ben çoğu büyük şeyi aldım yılbaşından önce şimdi küçük şeyleri toparlıyorum ay ay böldüm yoksa ödemesi çok zor olacak

Son düzenleme:
Teşekkürler önce bi gece içmeyi deneyip olmazsa birde onu denerim

Evet ya bunlar çok tatlı ben de yaptıracağım bi tane foto çekimi için birsürü firmaya yazdım instagramdan genelde bu civarda fiyatlar biraz daha haftam ilerlesin yaptıracağım
Aynen bende 6-7 aylıkken fln alırım diye düşündüm ama cidden fotoğraf çekimi için çok güzel olur

Doktorlar niye böyle farklı politika izliyor ki .Bunu söyleyen devlet doktoru mu özel mi ? Devlet genelde amniyosenteze yönlendiriyor diye biliyorum
Olması gereken bir yol bu.Devlet veya özel farketmez; bilinçli olan her doktor hemen amniyosenteze yönlendirmez. Amniyosentez şu şekilde yapılır: İkili veya üçlü test sonucu ultrasonla beraber olması gerekenden kötü çıkarsa nifty test yaptırılır.Nifty test(%99) sonuç neticesinde o da kötü gelirse amniyosenteze karar verilir.Bazı doktorlar da ikili veyA üçlü test yaptırmaz ( çünkü ikili veya üçlü test sadece risk yüzdesini verir kesin tanıyı vermez) Nifty testi önerirler( kesin tanıyı verir) Amniyosentezi hemen isterse bir doktor bu uygulamaların hiçbirini yapmadan ben direk doktoru değiştirirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…