2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bak onu bile yanliş hatrliyrm ilaca o kadar mesafe koydum ki

Merhabalar simdi çıktım kontrolden. Kız annesi olarak yerimi alabilirim listeye eklenecek mi Caglunal Ben de listede yokum da. Ama oylamamı yapacagim.

Bir de sanirim inşallah doğru kisiyi etiketlerim R rosaa1 doktoruma sordum. Tüp bebek merkezi açılmamış çanakkalede. O iş yaş 2 senedir uğrasiyoruz inş açılır. Arkadaş buraya güvenmesin ama dedi. Bilgin olsun. Belki çanakkale merkeze tayin istersen bursa sehir hastanesine gidebilirsin.

Hayırlı olsun

Al bakalım sana daha önce yazdığım liste

@kedic

Şimdi doktor aradı genokstan maalesef kanımda yeteri kadar fetal dna çıkmamış birdaha kan almak istediler kabul etmedim para iadesi istedim
Diyecek söz bulamıyorum gerçekten.
@kedic

Şimdi doktor aradı genokstan maalesef kanımda yeteri kadar fetal dna çıkmamış birdaha kan almak istediler kabul etmedim para iadesi istedim
Bana da aynısı söylemişlerdi pazartesi ek süre istemişlerdi.Bakalım yarın ve ertesi gün nasıl bir bahane çıkıcak

Hayırlı olsun bebişinnn

Biz dün yazmadan kabataslak bakınarak şu şu diye baktık. Anlattım vs adam küçük çaplı bi şok geçirdi

Manas destanı mübarek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…